dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka na Warszawskim Mokotowie przy ul. Wynalazek w apartamentowcu z 2015 roku. Mieszkanie o pow 31 m2 jest komfortowe i nowocześnie urządzone w białych kolorach. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś singlem, parą, pracujesz hybrydowo albo po prostu szukasz świetnie zaprojektowanej przestrzeni w idealnym punkcie Mokotowa to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

763 000 zł60 m² 12 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche , z widokiem na zieleń w super apartamentowcu z recepcją w rejonie ulicy Bukowińskiej .W pełni wyposażone i umeblowane ( w kuchni jest zmywarka) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ochota,Warszawa

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia duża kawalerka przy ul. Włodarzewskiej i Grójeckiej w Warszawie. Nieruchomość: mieszkanie składa się z pokoju, korytarza, łazienki, kuchni i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł27 m² 30 740,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wyjątkowa kawalerka w ścisłym centrum ul. Przechodnia 2 Świetna lokalizacja, blisko Parku Saskiego oraz wszelkiej komunikacji. Salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 190 zł37 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ulicy Antoniego Odyńca 63a w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Piętro 2/3. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pereca

Wola,Warszawa

535 000 zł28 m² 19 384,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy stacji metra rondo onz i Rondo Daszyńskiego. Lokal na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych. Odnowione klatki schodowe, nowoczesne windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł36 m² 88,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

479 000 zł25 m² 19 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Przytulna kawalerka 24,5 m - ul. Suwalska | Blisko metra i parku Na sprzedaż świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

599 999 zł20 m² 29 999,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja. Studio z antresolą do wejścia, które łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat powiśla/solec (śródmieście). Wyobraź sobie poranek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaloryczna

Mokotów,Warszawa

533 568 zł32 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem na Mokotowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Marysin Wawerski,Warszawa

395 000 zł26 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Króla Maciusia 7a - Warszawa Wawer mieszkanie: w stanie do remontu Usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku Powierzchnia - 26 m2 Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

649 000 zł27 m² 24 037 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 27 m w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wilanów - Zawady, ul. Syta 92 (osiedle Tulip Wilanów) Metraż: 30 m Piętro: parter z ogródkiem Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

649 000 zł33 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 33 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - pokoju sypialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

865 275 zł45 m² 19 379,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji "sky ovai". Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39.70 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w niskiej kameralnej kamienicy z lat 50-tych w pobliżu Łazienek Królewskich. Pokój 20m (umeblowany). Kuchnia z jadalnią 10m (całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

568 000 zł32 m² 17 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta. Kamienica, w której zachowano przedwojenną duszę, a jednocześnie zapewniono komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Praga-Północ,Warszawa

425 000 zł25 m² 16 905,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wynajęta kawalerka. Blok lata '70 - te. Zachęcam do zapoznania się ze spacerem 3D. Rzetelny najemca - można przejąć umowę najmu. Szczegóły najmu - po kontakcie telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

615 000 zł35 m² 17 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 660 zł38 m² 122,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka na Woli w bloku z 1955 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Boguszewskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 000 zł27 m² 145,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio Browary Warszawskie Tylko u nas Studio Krochmalna 61 17. piętro 27,42 m2 Widok na panoramę Warszawy. Klimatyzacja. Funkcjonalne wnętrze w świetnej lokalizacji. Na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Banacha

Ochota,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

N a J E M O K A Z J O N A L N Y Jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Doskonała komunikacja z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Bielany,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie - pokój z oddzielną dużą kuchnią z oknem. Zwierzęta mile widziane. Idealne dla studenta - blisko awf i uksw W pokoju: rozkładana kanapa, wygodny fotel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

380 000 zł19 m² 19 587,60 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,4 m , położone przy ul. Puławskiej 54/56 w Warszawie. Lokal znajduje się na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 300 000 zł106 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Klimatyczne mieszkanie W zabytkowej kamienicy przy mokotowskiej I koszykowej 3,2 m wysokości | Przedwojenna kamienica | Podział na dwa niezależne mieszkania | Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie odświeżone. Lokal wyposażony (wyposażenie poniżej opisane). Składowe mieszkania: > duży salon z otwartą kuchnią, > łazienka z wc (wanna z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł30 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 3. piętrze kameralnej kamienicy z 1935 roku, która przeszła pełną rewitalizację (elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

650 000 zł28 m² 23 372,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z ochroną na warszawskiej Woli. Pełne wyposażenie, wysoki standard wykończenia, miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

415 000 zł24 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Czysta, jasna kawalerka z balkonem. Położona na drugim piętrze w 10 piętrowym budynku z oknami na podwórko od strony zachodniej. Blisko komunikacji miejskiej tramwaj, autobus - 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

617 000 zł27 m² 22 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż studio 27 m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1972 r., Ochota, Rakowiec. Mieszkanie świeżo odmalowane, czyste i gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

637 000 zł34 m² 18 735,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z roku 1955 zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej. Media miejskie, w budynku monitoring. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

409 000 zł24 m² 16 970,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka z balkonem o pow. użytkowej 24,10 m2, zlokalizowana na 5 piętrze, tuż przy Metrze Wawrzyszew. Idealne jako pierwsze mieszkanie na start bądź inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Obozowej składające się z: przedpokoju Sypialni Aneksu Kuchennego Łazienki Lokal nie wymaga wkładu.