dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Czynsz najmu: 2200 zł. Czynsz administracyjny przy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie, położone na Muranowie w dzielnicy Śródmieście, w bardzo zielonej i zabytkowej okolicy (niedaleko Muzeum Historii Żydów Polskich). W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gościeradowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

350 000 zł25 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na pierwszym piętrze. Mieszkanie idealne pod dalszy wynajem lub dla studenta. Mieszkanie oddalone 10 min piechotą od stacji metra, dzięki czemu jest doskonale skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł25 m² 94,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Czerwca! Apartament położony w budynku hotelowym przy ul. Kokoryczki 5 na Pradze Południe. Wykończony z dbałością o każdy detal. Dzięki wysokiej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

378 000 zł24 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,50 m -10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1938 roku -warszawa, wola, ul. Monte Cassino. Balkon, aneks kuchenny. Mieszkanie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł37 m² 11 171,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka o powierzchni 36,7 m2 usytuowana na 58 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe w bliskiej odległości od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł33 m² 16 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Pokój z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu, nowoczesną, jasną, cichą, w pełni umeblowaną, wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną na Mokotowie przy ul. Cybernetyki na kameralnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

**rezerwacja, umowa przedwstępna** Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy, przy ulicy Stanisława Doubois na Muranowie w Śródmieściu. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu to urocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

560 000 zł33 m² 16 816,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka spełniająca wszelkie oczekiwania wymagających nabywców. Czteropiętrowa zadbana kamienica w drugiej linii zabudowy. W budynku jest winda. Mieszkanie: pokój o pow. 23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

482 000 zł34 m² 14 110 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 24m., umeblowana, od 1 sierpnia wolna. Nowe budownictwo na Warszawskiej Woli, doskonałe miejsce komunikacyjne. Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią w aneksie oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bielany

Bielany,Warszawa

500 000 zł26 m² 19 157,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przestronna kawalerka blisko metra. Ustawny pokój z dużym balkonem, kuchnia w częściowo oddzielonym aneksie, łazienka z wanną oraz mały przedpokój.z szafą w zabudowie. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

498 000 zł30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronna kawalerka typu studio na Muranowie przy ul. Nowolipie o powierzchni 29,35m2. Ustawny pokój z kuchnią w aneksie, łazienka z prysznicem. Lokal kilka lat temu przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rozkładowa kawalerka na warszawskim Mokotowie, znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku. Budynek razem z klatkami został odświeżony oraz ocieplony. Okna z ekspozycją na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdzie: warszawa Wola, ul. Krochmalna 56, dobry punkt komunikacyjny, metro Daszyńskiego odpowiednie dla: ludzi ceniących komfort, spokój, doskonałą komunikację. Zalety: apartamentowiec zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z wanną. Mieszkanie położone na Mokotowie w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu autobusy i tramwaje. Minimalny okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

355 000 zł17 m² 20 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 17 m2 na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, bez konieczności wkładu własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ujazdów,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 521 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Dolnym Mokotowie - na pograniczu Śródmieścia oraz Mokotowa. W okolicy dużo terenów zielonych m.in. Łazienki Królewskie, park Akcji Burza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

540 000 zł39 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Ul. Sierpińskiego k. ul. Grójeckiej. Kawalerka gotowa do zamieszkania. Pokój 24m z wyjściem na balkon, łazienka 3,7m2, kuchnia otwarta 5 m2. Możliwość dodatkowego zakupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

514 900 zł27 m² 19 070,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 27m2 u zbiegu dróg Anielewicza oraz Jana Pawła. Atuty lokalu: - lokalizacja - świetny punkt komunikacyjny - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży duże 38,5 m , ciche, 1-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Budynek 3-piętrowy z cegły po termomodernizacji, wymianie dachu, instalacji hydraulicznej i gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

452 000 zł27 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, umeblowana kawalerka w ogrodzonym budynku z 2022 roku, bardzo widna, okno w łazience, kuchni i pokoju, klimatyzacja, wideodomofon. Trzecie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Ulrychów,Warszawa

2 300 zł24 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha urządzona kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji - parę minut spacerkiem do stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie czyste, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty; duży ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

386 000 zł25 m² 15 287,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25,25m2 zlokalizowana przy ulicy Grochowska 170 w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie składa się z pokoju z dużym oknem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Warto obejrzeć na żywo. Akceptowane małe zwierzęta. Może być też na biuro! Wysoki standard! Do wynajęcia 1 pokojowe studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruszewskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka z tarasem przy ul. Ignacego Kruszewskiego 2. *Nowy apartamentowiec na tyłach ronda Wiatraczna. *32m2, 4 piętro, ogrzewanie centralne. *Wokół dużo zieleni i niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

345 000 zł52 m² 6 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Szczęśliwice , lokal z olbrzymim potencjałem znajdujący się na poziomie sutereny w 4- kondygnacyjnym budynku z 98 roku. Na powierzchni 51,82 m2 znajduje się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Fabryczna

Mokotów,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na Sprzedaż komfortowa kawalerka na Powiślu. Apartament został wyremontowany w 2021r. Wschodnio-południowa orientacja okien sprawia, że mieszkanie jest jasne i przyjemne o każdej porze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dobiszewskiego

Wola,Warszawa

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, jednopokojowe mieszkanie do wprowadzenia, w bardzo dobrym stanie. Cicha okolica. Kamienica z 1954 roku, typ budynku galeriowiec (wejście do mieszkania z tarasu -3 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

375 000 zł32 m² 11 719 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie w bloku przy ul. Nowodworskiej, składające się z pokoju, zamkniętej kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju. W kuchni nowa kuchenka gazowa i lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Mokotów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnej kawalerki o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość położona jest wśród ciszy i zieleni, w doskonale skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

415 000 zł26 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasną kawalerkę, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Muranowie. Lokalizacja: 2 minuty od przystanku autobusowego, 5 minut od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 900,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Opiekun oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,1 m2 w świetnej lokalizacji niedaleko Placu Zbawiciela. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

459 900 zł28 m² 16 136,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, zaraz obok metra Pole Mokotowskie - róg ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Annopol,Warszawa

350 000 zł29 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji Metro Bródno. Idealnie nada się dla studenta, osoby starszej lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

493 000 zł27 m² 18 259 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Bardzo ciche mieszkanie położone na parterze przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1930 roku znajdującej się w sercu Starego Żoliborza przy ulicy Krasińskiego (ok. Pl.Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 145 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie położone na Śródmieściu w kamienicy przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła z al. Solidarności. Idealny punkt komunikacyjny- obok kamienicy znajdują się przystanki autobusowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł27 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Speak English, розмовляю українською, говорю по-русски, türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż wspaniała kawalerka w Warszawie, śródmieście ul. Dzika. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

755 150 zł69 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

3 950 zł47 m² 84,04 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 47 m2, piętro 4/13 z windą, w budynku z 2014r., przy ul. Inflanckiej, śródmieście. Nowoczesne i ciche mieszkanie, idealne dla singla/singielki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij