dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

589 200 zł29 m² 20 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Idealna pod wynajem. Kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru komfortowe lokale z ogródkami i balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Stare Bielany,Warszawa

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wysokie, jasne i przestrzenne - to najważniejsze cechy mieszkanie w kamienicy z ekspozycją na południowy wschód. Kamienice charakteryzują się świetną izolacją akustyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:12/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka na 11 piętrze przy ulicy Kasprzaka 29 na osiedlu Bliska Wola. *Nowo wykończone mieszkanie - pierwszy najem. *Składa się z salonu, kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nietuzinkowe mieszkanie typu "open space" zlokalizowane przy ulicy Kościelnej 13 tuż przy fontannach multimedialnych. English description below Informacje: - 1 pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł36 m² 82,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: wileńska 12 to zespół dwóch czteropiętrowych kamienic (bez windy) mieszkalnych z 1937 roku. Teren jest ogrodzony, pomiędzy budynkami znajduje się zielony skwer z fontanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

479 000 zł22 m² 21 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż stylowa kawalerka, zlokalizowana przy ulicy Stanisława Augusta 18 w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

550 000 zł32 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Przestronna kawalerka położona na 2 piętrze w budynku z 1939 roku na Starych Bielanach. W lokalu znajduje się pokój o powierzchni 20 m2 z wyjściem na balkon 3m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu cichej i przytulnej kawalerki, idealnie położonej zaledwie 5 minut od stacji metra Kondratowicza i w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy, metro, puby, restauracje i całe tętniące życiem miasto? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 521 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 35,47 m2 na Dolnym Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

500 000 zł28 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe apartamenty do odbioru z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM NOWE MIESZKANIE 1 pokojowe 28m2 z balkonem 7m2 CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sadyba

Sadyba,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczną kawalerskę - 30 m2 w starej czesci Sadyby, z unikalnym charakterem. W otoczeniu niska zabudowa oraz urokliwe kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Nowego Miasta

Nowe Miasto,Warszawa

2 300 zł32 m² 72,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszej agencji Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 1 pokojowego o powierzchni 31,7m2 położonego na rynku Nowego Miasta w Warszawie. Opis lokalu Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

555 000 zł33 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,6m2 + loggia 1,9 m2 Idealna lokalizacja, tuż obok stacji metra Wilanowska, pętli autobusowej i przystanku tramwajowego. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

577 830 zł30 m² 19 396,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Idealna pod wynajem kawalerka na Woli, blisko Centrum. Metraż 29,79 mkw. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Budynek bez barier, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Targówek Fabryczny,Warszawa

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

W pełni umeblowane i stylowo urządzone mieszkanie na warszawskim Targówku przy granicy z Pragą Północ. Idealne dla osób mieszkających samemu, par lub pod wynajem. Mieszkanie Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Designerska wyposażona kawalerka typu studio z balkonem do wynajęcia! Lokalizacja: warszawa ul. Praga Południe ul. Przeworska 2a Mieszkanie metraż 30 m2 + balkon, dla niepalących, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Ursynów

Ursynów,Warszawa

559 000 zł29 m² 19 443,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w doskonałej lokalizacji. Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 28,75 m2, 1 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

584 000 zł28 m² 20 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż klimatyczne designerskie studio w inwestycji premium na powstającym osiedlu Bohema. Zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i w pełni wyposażone mieszkanie na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super lokalizacji i świetnym potencjałem aranżacyjnym? Właśnie je znalazłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

504 000 zł26 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,32m2 położona przy skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i al. gen Władysława Sikorskiego. Budynek z 2022 roku wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 800 zł24 m² 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 23,87 mkw, zlokalizowaną na Starej Ochocie, przy ulicy Białobrzeskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

817 850 zł74 m² 11 029,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

333 000 zł27 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Antoniego Magiera Mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z: - pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Koło,Warszawa

430 000 zł29 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jasne, przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w pięknej kamiennicy, z windą. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powiśle

Powiśle,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 054,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na Śródmieściu-Powiśle w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Mieszkanie o powierzchni 29,3m2. Standard mieszkania i rozkład są idealną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 600 zł20 m² 130 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For rent modern, fresh studio apartment located in the strict City Centre of Warsaw. 5 minutes by walking distance to the Central Railway Station! The flat is located on Aleja Niepodległości 245 street on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Animuszu

Białołęka,Warszawa

316 540 zł33 m² 9 511,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokal usługowy już oddany do użytkowania- bardzo atrakcyjna cena! Podana cena lokalu jest ceną brutto. Do sprzedania lokal usługowy 1 pokojowy w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Mirów,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 34 m2, piętro 5/5 z windą, w kamienicy z 1900r., przy ul. Złotej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3500 zł + 600 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasną kawalerkę po remoncie, które idealnie sprawdzi się jako miejsce na długie lata. Cisza oraz dobra komunikacja to tylko początek zalet tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 sierpnia br. Mieszkanie do wynajęcia typu studio z aneksem sypialnym przy ulicy Grzybowskiej, na tyłach budynku Atrium, blisko metra onz. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2500 zł. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

518 000 zł26 m² 19 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Kawalerkę o powierzchni 26,5m2 zlokalizowaną na Śródmieściu / Powiśle. 1 km od Metra - Centrum Nauki Kopernik Nieruchomość znajduję się na 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 600 zł17 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *17,5m2, parter, ogrzewanie miejskie. *Do wynajęcia sympatyczna kawalerka na wysokim parterze w zadbanym budynku. *Klimatyczna Praga za progiem, 10 minut na Plac Bankowy, genialne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

645 000 zł28 m² 23 036 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Bez prowizji. Cicha kawalerka przy samym kinie Iluzjon i placu Słonimskiego z widokiem na podwórko. Do sprzedania 28 metrowe mieszkanie składające się z dwóch poziomów oraz sypialnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Imielin

Imielin,Warszawa

689 000 zł41 m² 16 809 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zarezerwowane do 30.06.2023 Idealna inwestycja! 2 mieszkania w cenie 1! 2 kawalerki gotowe na wynajem (i cały czas wynajmowane!), wydzielone z jednego mieszkania, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i ciche mieszkanie 1- pokojowe na Pradze Południe przy Teatrze Powszechnym, parku Skaryszewskim i Dworcu Wschodnim na osiedlu zamkniętym, strzeżonym 24h. Super.