dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i przytulna kawalerka Oferujemy do wynajęcia umeblowaną kawalerkę z oddzielną kuchnią i łazienką. Mieszkanie jest w pełni wyposażone - niedawno wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Scarlattiego

Białołęka,Warszawa

1 870 zł29 m² 64,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna kawalerka przy ul Domenica Scarlattiego 6 na nowym osiedlu Zielona Dolina II w Warszawie *powierzchnia 29,2m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 38 mkw. z miejscem parkingowym w garażu podziemnym przy ul. Sierpińskiego 1a w apartamentowcu z windą z 2006 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyraneczki

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł33 m² 15 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1956 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Cyraneczki. Mieszkanie o powierzchni 33,3m2 składa się z: -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 030 zł38 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,35 m , usytuowana na 6. piętrze budynku przy ul. Braci Wagów 11 w Warszawie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

535 000 zł34 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 34 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1959 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (zachód) w stanie do lekkiego remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sadyba,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis W pełni umeblowana, jasna kawalerka na Sadybie. Dostępna od zaraz! Stan apartamentu: bardzo dobry, w pełni wykończony i wyposażony w sprzęty agd + tv (lodówka, kuchnia ind.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł28 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka w idealnym miejscu pomiędzy Placem Grzybowskim i Ogrodem Saskim. Niemal 30 m2 świeżo po remoncie, cicha, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie doświetlone, jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

559 952 zł35 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na sprzedaż na Mokotowie - jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla singli, młodych profesjonalistów oraz osób ceniących bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 368,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie usytuowane na parterze w budynku apartamentowym z 2019 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- osiedle Mozaika. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 851,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 33,60 m , usytuowaną na pierwszym piętrze w budynku z lat 70. Mieszkanie daje możliwość aranżacji przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Super lokalizacja rondo Wiatraczna 40m2+ loggia mieszkanie Jasne dwupokojowe mieszkanie , ekspozycja wschodnia ,ostanie piętro , duża przestrzeń za oknami. Mieszkanie jest odświeżone Położone nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

540 000 zł27 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przytulne mieszkanie w powojennej kamienicy, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładną, przytulną, umeblowaną, po gruntownym remoncie kawalerkę o powierzchni 20 m2 na Mokotowie przy ul. Puławskiej 54/56. Znakomita lokalizacja tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Salon 22,4 m , kuchnia 5,9 m , łazienka z wc 3,2 m , przedpokój i korytarzyk 5,2 m , balkonik około 1,3 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej Blok wyposażony w windę, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

480 000 zł23 m² 20 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziłowska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł32 m² 86,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka przy spokojnej, cichej uliczce (róg Szczuczyńskiej i Radziłowskiej) w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. Znajduje się na III piętrze (bez windy) Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na ostatnim 5 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6a na granicy Ochoty i Włoch. Powierzchnia, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rogalskiego

Gocław,Warszawa

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna bez prowizji Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na Pradze Południe (gocław), przy ul. Rogalskiego. Metraż: 28 m Lokalizacja: praga Południe (gocław),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji idealna inwestycja. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,4 m , położona w doskonale skomunikowanej części Warszawy, na Pradze-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

639 000 zł35 m² 18 168,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie przy ul. Broniwoja to idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zaledwie 4 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł25 m² 139,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu stylowe 25m2 na Chmielnej. Rozkład Mieszkanie składa się jednego pokoju, otwartej kuchni wyposażonej we wszystkie niezbędne sprzęty oraz przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Ochota,Warszawa

490 000 zł20 m² 24 747 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w świetnym punkcie komunikacyjnym, centralnego rejonu Warszawy. Metraż to 20m2 czyli idealna propozycja dla zabieganych i wygodnych, którzy chcą być w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna ofierta mieszkaniowa dla studentów lub pracowników. Czysta i umeblowana przestrzeń, gdzie jest częć mieszkać i pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 801,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej w części Warszawy na Mokotowie. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł35 m² 66,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego, jednopokojowego mieszkania o powierzchni 35,19 m2, położonego w sercu Warszawy przy Alei Wyzwolenia. Mieszkanie mieści się w klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

626 689 zł30 m² 20 834,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane na granice dzielnic Mokotowa i Ursynowa. Kawalerka o powierzchni całkowitej 30,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 250 zł24 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz przytulnego kącika do wynajęcia na Mokotowie? Co powiesz na wygodną kawalerkę w niskim budynku zanurzonym w zieleni? ważne: umowa najmu okazjonalnego. W mieszkaniu są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

1 750 zł28 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowiutkim budynku na Białołęce przy ul. Corellego (inwestycja Zielona Dolina II). W budynku winda. Mieszkanie na wysokim parterze. Lokal o powierzchni 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 roku, przy ulicy Heroldów na Bielanach. Rozkład Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

459 259 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku bez windy. Prężnie działająca spółdzielnia, bardzo dbająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

399 975 zł26 m² 15 384 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 25,64m2 + ogród (42m2) Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł25 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania lub doskonałego sposobu zainwestowania środków finansowych- to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Do sprzedania klimatyczna kawalerka na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 516 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania piękne i atrakcyjne mieszkanie po remoncie. Kawalerka, po gruntowym remoncie (za wyjątkiem loggi/balkonu) kilka lat temu. Składa się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki.