dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

255 000 zł23 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Smocza

Wola,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 278,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,26 m , usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli - Muranów- przy ul. Smoczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Oferta prywatna Do wynajęcia kawalerka o pow. 27 m2 + balkon 6m2 usytuowana na 2 piętrze trzypiętrowego budynku. Budynek jest trzyletni, znajduje się w skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście Północne,Warszawa

1 359 720 zł38 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wspaniała kawalerka położona na 6. piętrze w inwestycji o standardzie premium Chmielna Duo w samym centrum Warszawy oferta na wyłączność Planowany termin oddania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Praga-Północ,Warszawa

815 000 zł41 m² 19 878,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowiutkie, w pełni urządzone mieszkanie dla singla lub pary na Starej Pradze. Jeszcze pachnące nowością śliczne mieszkanie łączące klimat starej kamienicy z wygodami nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście Północne,Warszawa

1 340 835 zł38 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wspaniała kawalerka położona na 4. piętrze w inwestycji o standardzie premium Chmielna Duo w samym centrum Warszawy oferta na wyłączność Planowany termin oddania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

633 000 zł27 m² 23 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż 2 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2 informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rembertów,Warszawa

465 000 zł26 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki w Rembertowie! Przytulna kawalerka o powierzchni 26 metrów kwadratowych na sprzedaż! Doskonała lokalizacja przy ulicy Czerwonych Beretów 13 w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł30 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam kawalerkę - Warszawa, al. Jerzego Waszyngtona Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , z balkonem (4,5 m ) i piwnicą (1,7 m ), położona na 1. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, living Point, ul. Konstruktorska 9 - dwupokojowa kawalerka, doskonale wyposażona z klimatyzacją i balkonem. Dzień dobry - bezpośrednio - oferuję do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

430 000 zł30 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży ładna kawalerka doskonała jako pierwsze lokum lub pod inwestycje 30,5m przy ul. Odkrytej (przystanek autobus. Hanki Ordonówny). Mieszkanie znajduje się na zamkniętym , strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory). Lokal na 1 piętrze w wysokim budynku z 2000roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój z aneksem kuchennym (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 330 zł61 m² 54,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

2 600 zł39 m² 67,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponujemy na wynajem kawalerkę z balkonem (6 m) na Ochocie. Budynek ma 3 windy oraz ochronę. Mieszkanie jest przestronne, z aneksem kuchennym i z widokiem na zieloną okolicę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

385 000 zł16 m² 24 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 16,2 m , usytuowane na 4 piętrze bloku przy skrzyżowaniu ulic Belwederskiej, sobieskiego, dolnej i Chełmskiej. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Posiadam do wynajęcia bezpośrednio od właściciela nowoczesne mieszkanie o wielkości 26 m2 Ładnie zaprojektowane i wykończone, idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

899 000 zł32 m² 28 093,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym (7 m ), zlokalizowana przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

1 930 zł38 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 38,35 m , usytuowana na 6. piętrze budynku przy ul. Braci Wagów 11 w Warszawie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na Górnym Mokotowie o powierzchni 40 m2 za 2000 pln. Dodatkowe koszty to czynsz administracyjny 700 zł i opłaty eksploatacyjne. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł32 m² 19 365,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży przedstawiam atrakcyjną kawalerkę położoną na warszawskim Mokotowie. Znajduje się ona na 3cim piętrze kilkuletniego apartamentowca. Składa się z salonu z pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Anin,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 292,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż studio 27,7 m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1968 r., Wawer-Anin. Mieszkanie idealne dla singla/singielki, emeryta, pary, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy państwu do wynwjmu kawalerkę na ul. 1-go sierpnia. Dla jednej osoby niepalącej, bez zwierząt. Mieszkanie jest bardzo widne. Na pierwszym piętrze w niskim bloku. Umeblowane ( kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zagłoby

Niedźwiadek,Warszawa

336 000 zł24 m² 13 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,30m2 usytuowaną na parterze w 4 piętrowym, w budynku z 1976r położonym przy ul. Zagłoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Prezentujemy apartament w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Freta. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43 m2. Wysokość mieszkania wynosi 3 metry. Na 43 m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

450 000 zł25 m² 17 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w bloku z 1963 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25.45m2 przy ul. Darwina składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

2 550 zł31 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 1-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul.S. Kulczyńskiego 12 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 1-pokojowe o powierzchni 30,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

676 000 zł34 m² 19 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania, z osobną widną kuchnią Mieszkanie znajduje się w cichej, zielonej okolicy Mokotowa, w budynku otoczonym drzewami, z dala od miejskiego hałasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Kawalerkę o powierzchni 36 m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na Sadybie. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

579 000 zł21 m² 27 676,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealne pod inwestycję, wyjątkowo jasne mieszkanie z loggią w doskonałej lokalizacji. Położone na Woli, przy Al. Tysiąclecia 83a, w nowoczesnej inwestycji z 2019 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł36 m² 17 599,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie po remoncie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Jasne, wysokie i przestronne. Ceniona i poszukiwana lokalizacja z uwagi na znakomity punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście Północne,Warszawa

1 321 950 zł38 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wspaniała kawalerka położona na 2. piętrze w inwestycji o standardzie premium Chmielna Duo w samym centrum Warszawy oferta na wyłączność Planowany termin oddania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

2 250 zł19 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja, bielany ul. Przybyszewskiego-niski budynek z cegły - 1 pietro Bardzo dobra komunikacja (wiele linii autobusowych, metro 10 min). Okolica bardzo cicha, spokojna, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

565 000 zł24 m² 23 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Powiśle 24 m2 | ul. Koźmińska | super pod wynajem! Lokalizacja: ul. Koźmińska 16, warszawa (powiśle) Kluczowe informacje: stan "pod klucz" - zero nakładów, tylko odmalowanie zalecane Oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

569 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję kawalerkę o powierzchni 31 m w dzielnicy Mokotów. Lokalizacja jest ogromnym atutem. Mieszkanie zostało remontowane kilka lat temu, jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wrzeciono,Warszawa

350 000 zł17 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu mieszkanie na Bielanach, blisko metra. Lokal ma 17m2 i jest położony na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym. Wokoło niska zabudowa, zielono. Mieszkanie ma wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł22 m² 24 696,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż kawalerka o pow. 22,27 m2 zlokalizowana na 5 piętrze w kamienicy z 1913 roku, przy ulicy Ząbkowskiej na Pradze Północ. Lokal po generalnym remoncie: wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spiska

Stara Ochota,Warszawa

470 000 zł26 m² 18 287,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,70 m , zlokalizowaną na 7. piętrze 11-piętrowego bloku z 1970 roku, w sercu Starej Ochoty. Mieszkanie jest jasne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł25 m² 16 450,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, usytuowana na osiedlu pełnym zieleni w cichej okolicy. Idealna dla osób ceniących spokój, dobrą lokalizację, mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 932,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu świetną kawalerkę, usytuowaną przy samym metrze (stacja metra Młynów) przy ulicy Górczewskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 20,85 mkw i mieści się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij