dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 ogłoszeń

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Samodzielna część domu stanowiąca odrębne dwupoziomowe mieszkanie. W sąsiedztwie niska zabudowa willowa. Ale także sklepy, komunikacja miejska,linia tramwajowa. Apartament posiada klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,41 m² 13 070,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie kameralne, jasne i z potencjałem, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się dwoma niezależnymi wejściami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł121,25 m² 16 907,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 121,25 m w cichej części Bemowa. IV piętro w pięciopiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie Poziom pierwszy to: - przestronny salon o pow. 29 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 140 zł51,72 m² 15 779,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń, komfort i lokalizacja? Czy to jest dla Ciebie ważne? W nowej inwestycji na Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez żadnych ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 449 000 zł69 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. Fabryczna Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł134 m² 8 201,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 6-pokojowe, piętrowe mieszkanie o powierzchni 130 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł107 m² 11 869 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny, bezczynszowy znajdujący się w bryle budynku jednorodzinnego w budowie bliźniaczej w Urusie (konkretnie na ulicy Michałowicza). Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł163,70 m² 15 882,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej na osiedlu Lewandów Leśny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł88 m² 10 988,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Uwaga: nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! opis mieszkania 3 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie (możliwość zrobienia 4 pokoju) o powierzchni 88mkw znajduje się na 3 oraz 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł100,10 m² 15 984,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczęśliwice Dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2001 r. Lokalizacja przy samym Parku Szczęśliwickim, na strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej. Piętro 3 z 3 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m , położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł68,46 m² 11 612,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Starej Miłosnej ul. Gościniec | 33 mieszkania z balkonami | dwupoziomowe lokale | garaż podziemny Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,56 m² 14 459,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł55 m² 14 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 55 m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz otwartej przestrzeni na poddaszu lokal wizualnie sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 498 500 zł99,24 m² 15 099,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

99M2/ dwupoziomowy apartament/ kameralny budynek/ bezpośrednio od dewelopera/ bez pcc/ wawer- międzylesie budynek Zwoleńska 90 to nowoczesny, kameralny budynek wielorodzinny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł99 m² 14 343,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1995 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł90 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: 90 m | 2 poziomy | 3 sypialnie | po remoncie | okolice Parku Łazienkowskiego. Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł100 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 100 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Rozkład mieszkania: i poziom - salon z dużą kuchnią i balkonem - łazienka z wanną. II poziom - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m . Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów. Na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł125 m² 9 432 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 985 zł75,85 m² 14 699,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 820 000 zł132,16 m² 28 904,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 132,16 m z dużym tarasem i 3 balkonami, położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 372 zł46,60 m² 16 681,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł35,80 m² 17 706,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 761 zł25,70 m² 19 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu zamkniętym przy ul. Inflancka 15 Osiedle bardzo zadbane dużo zieleni, blok po remoncie. Mieszkanie jest na ostatnim 12 piętrze, widok przepiękny na całą Warszawę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł89 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy penthouse z ogrodem na dachu. Nowocześnie zaaranżowany, z myślą o wymagającym najemcy. We wnętrzach zastosowano niebanalne rozwiązania, o wysokiej estetyce. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,62 m² 13 466,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł103 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne wc, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł120 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy penthouse na Mokotowie na prestiżowym osiedlu Eko Park. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, posiada jeden taras przy salonie oraz drugi taras na.

Szczegóły ogłoszenia

1 233 000 zł61,76 m² 19 964,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 504 zł82,80 m² 14 208,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Segment 82,80 m | 4 Pokoje | Ogród | Parter i Piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Dom z własnym ogródkiem - idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 647 756 zł110,96 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na dynamicznie rozwijającym się Bemowie powstało nowoczesne osiedle, które wyróżnia się nie tylko designerską architekturą, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł84,50 m² 15 266,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992