dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

860 000 zł45,68 m² 18 826,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57,60 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,40 m² 11 217,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

W skrócie: bródno, targówek, ul. Ogińskiego 11 Rok budynku 1974 r. Powierzchnia 53,4 m2 7 z 10 pięter Świetna lokalizacja Do mieszkania przynależy piwnica Idealne pod wynajem Do remontu Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł69,35 m² 11 881,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej funkcjonalnych części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

470 000 zł27 m² 17 407,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł31 m² 18 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż: kawalerka, 31 m mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | Mokotów, ul. Dąbrowskiego Dla kogo? Idealne dla singla, pary lub inwestora, który chce stworzyć wnętrze dopasowane do.

Szczegóły ogłoszenia

568 888 zł36,70 m² 15 501,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu. Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok. mieszkanie w samym centrum Warszawy. Na 48 m2 składają się: - salon ok. 15,80 m - kuchnia - 4,50 m - sypialnia 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł73,20 m² 13 661,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana Miklaszewskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,20 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość idealna zarówno dla singla, pary, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65,26 m² 10 726,31 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,26 m zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego 2, na 11 piętrze. Mieszkanie jest do remontu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57 m² 13 859,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna lokalizacja na Zielonych Włochach! Wyjątkowo słoneczne i ustawne 3 pokoje! Piękny widok na zachód i południe! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,20 m² 13 427,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej i rodzinnej części Gocławia przy ul. Dedala. Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 27m na 2 piętrze w bloku na osiedlu wybudowanym w latach 70-80 tych. Posiada jeden pokój, jasną kuchnię oraz łazienkę z wanną. Mieszkanie jest w stanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: mieszkanie do odświeżenia lub remontu z możliwą przebudową na 3 pokojowe. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko metra, w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia bramy, prowadzącego na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44,10 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31,70 m² 17 318,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone przy Al. Jerzego Waszyngtona 33, na rogu z ul. Kinową, tuż przy Parku Skaryszewskim ze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł28,50 m² 18 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,5 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Pradze Południe (saska Kępa), przy ul. Egipskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,20 m² 14 358 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (h: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawskich Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,63 m² 15 165,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o powierzchni 28,5 m na trzecim piętrze w bloku z 1954 roku. Stan mieszkania: do remontu, jednak stan techniczny swobodnie pozwala zamieszkać. Układ: - pokój dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,90 m² 13 962,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Adres: praga Północ, ul. Wileńska 18 Powierzchnia: 42,90 m2 Piętro: 6/7 Pomieszczenia: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, hol. Cena mieszkania: 599 000 zł Piwnica: 2,61 m2 Na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł49,13 m² 13 431,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Top lokalizacja! Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem, w kameralnym bloku w super lokalizacji - tuż obok stacji Metra Młociny. Do remontu. Idealne na dla pary, rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,50 m² 16 873,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej 331a. Obecnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,60 m² 13 918,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1969 roku, przy ul. Niegocińskiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

972 000 zł71,60 m² 13 575,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1 piętrze w budynku z windą z 1986 roku, w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

647 500 zł27 m² 23 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prawdziwa perełka - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta | Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty | Piwnica w cenie mieszkania Na rynku są mieszkania gotowe - i są też.

Szczegóły ogłoszenia

771 000 zł46,95 m² 16 421,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,06 m² 16 500,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,06m w budynku z windą przy ul. Karmelickiej w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: salon (ok. 15 m ).

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł49 m² 16 020,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, przy ul. Bełdan 5. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

**zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizacje - mieszkanie do remontu** Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, położone przy al. Dwudziestolatków w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł30,10 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5