dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kamienica w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowana. Wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe. Planowana jest likwidacja piecyków gazowych. Do sprzedaży duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazja! Nowa, niższa cena! Doskonałe na wynajem, lub jeśli potrzebujesz niedużego i niekrępującego mieszkania w świetnej lokalizacji. Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

345 000 zł46 m² 7 532,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilne! 46 m2 Służew nad dolinką 2 pokoje do remontu cena 355 000 pln do negocjacji. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa oddzielne pokoje położone na siódmym piętrze z możliwością założenia księgi wieczystej. Najbliższa przecznica Miączyńska. Budynek został ocieplony i posiada nową elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

348 364 zł46 m² 7 524,06 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie do remontu, o pow. 46,3 mkw, w tym 1 pokój z dużym zabudowany balkonem, drugi mniejszy pokój, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 7piętrze. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi ( 16 i 10 m2), kuchni w prześwicie na pokój, przedpokoju i łazienki. Z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wysokie mieszkanie( 3,7 m) składające się z dwóch pokoi i samodzielnej widnej kuchenki, położone na 4 p. w 5 p. kamienicy w ścisłym centrum miasta. Link do oferty: treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1977

Cicha, spokojna okolica, świetna komunikacja. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Ocieplony z nową elewacją, wymienione zostały okna i windy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

507 700 zł85 m² 6 001,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna nieruchomość położona na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się w niewielkim, 4-piętrowym bloku (3 mieszkania na pietrze). Mieszkanie składa się z trzech pokoi (9m2; 11m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek wykonany w technologii rama H, po ociepleniu ,remoncie elewacji. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi ( 16 i 11 m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowiniarska

Śródmieście,Warszawa

1 080 000 zł95 m² 11 356,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne. rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Bardzo ciche mimo położenia w sercu Warszawy. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, wyposażono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie w najlepszej części starego Mokotowa. Kamienica z 1939 roku. Odnowiona elewacja, klatki schodowe w dobrym stanie. Mieszkanie dwustronne z balkonem o znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie do częściowego remontu. Do lokalu przynależy balkon ok. 1,5 m2 oraz piwnica ok. 5 m2. Okna są wymienione, na podłogach w pokojach panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja na Starym Mokotowie. Do pilnej sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi (20 i 16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe( 18m, 11m , 11m ), rozkładowe remontu. Kuchnia osobno. Oddzielnie wc i łazienka. W pokojach i kuchni na podłodze pcv , w łazience i wc terakota. Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 070 000 zł97 m² 11 030,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie, w kamienicy z 1936 roku na Powiślu. W mieszkaniu są cztery pokoje: - 2 od strony południowej (17.5 m2,15.4 m2) - 2 od strony północnej (10.5 m2, 17 m2) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

450 000 zł83 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe z dużym potencjałem 4 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie. Ciekawy rozstaw wydziela część dzienną i nocną mieszkania. Pokoje duże, ustawne. Pierwszy duży, prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Ochota,Warszawa

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Stara ochota - kawalerka - 37m2 - 335.000zł - AKADEMICKA Zapraszam na prezentacje mieszkania przy ul. Akademickiej na starej Ochocie. Mieszkania ma 37m2, składa się z dużej kuchni z jadalnią (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

360 000 zł60 m² 6 011,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Muranów dwu pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w historycznej kamienicy z 1935 roku. Kamienica o niebanalnej architekturze, w doskonałej lokalizacji (u zbiegu ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, przy cichej uliczce Boguckiego. Budynek odnowiony, po wymianie instalacji, ogrodzony. Mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne, z oknami północ-południe. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

230 000 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Prestiżowa lokalizacja na Powiślu. Budynek w dobrym stanie, ocieplony, po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Klatki schodowe po remoncie, nowa winda. Mieszkanie w budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

510 000 zł72 m² 7 132,87 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na służewiu nad dolinką 4 pokojowe, rozkładowe, dwustronne wschód zachód, ciche. Mieszkanie do remontu, jednak wszystkie okna wymienione na plastikowe, terakoty i glazury w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 958,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 w Warszawie na Ochocie przy ulicy Dickensa.Lokal do remontu z dużym potencjałem. Mieszkanie rozkładowe,dwustronne,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

315 000 zł41 m² 7 739,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Żelaznej. Nieruchomość o powierzchni 40,7m 2 , składa się z pokoju 20 m 2 , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł22 m² 14 767 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Świetna lokalizacja w Centrum vis a vis Kina Atlantic. Typowa kawalerka, składa się z pokoju 16m 2 , kuchni 2 m 2 , przedpokoju 1,17 m 2 i łazienki z wc 2, 5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

428 000 zł51 m² 8 392,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia z Wolą. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

342 000 zł46 m² 7 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym, składa się z salonu, sypialni oddzielnej kuchni z oknem i łazienki. Wszystkie pomieszczenia słoneczne,ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje 52m mieszkanie rozkladowe znajdujace się przy rondzie Wiatraczna, bardzo cichy budynek po remoncie, ocieplony, ogrodzony dwu klatkowy, pokoje 20,17m kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Ochota,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja, mieszkanie z możliwością własnej aranżacji. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych. Osiedle zamkniete.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

350 000 zł64 m² 5 503,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bardzo ładne ustawne 3 pokoje 63m2 Gocław ul. Nagórskiego Praga Południe 1 piętro z 10. Do remontu. Opis mieszkania: metraż pomieszczeń przybliżony - Salon ok 21m2 z balkonem -sypialnia 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

235 000 zł37 m² 6 317,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czerniakowska 2 pokoje 37,2m2 blok 235tys zł Zapraszam na prezentacje mieszkania na mokotowie przy ul. czerniakowskiej Lokal składa się z 2 pokoi, ciemnej kuchni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 2 pokoje Z widną, oddzielną kuchnią W atrakcyjnym miejscu górnego mokotowa. Duży balkon, piwnica. 5 minut pieszo do stacji metra wilanowska. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

310 000 zł47 m² 6 623,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dobra lokalizacja, mieszkanie do własnej aranżacji. Budynek z 1977 roku w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, wymianie pionów i instalacji. Do pilnej sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na - Bielanach / Chomiczówka - 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią oraz dodatkową powierzchnią - wykupiona i włączona pow. około 5 m2 korytarza - ogólna pow. mieszkania - 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji, likwidacji piecyków gazowych. Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z : widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przestronne I widne mieszkanie (w modernistycznej kaminicy Z windą) wypełnione przedwojennym klimatem W enklawie górnego mokotowa- tuż przy polach mokotowskich! miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

310 000 zł45 m² 6 958,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wąchocka

Saska Kępa,Warszawa

970 000 zł115 m² 8 434,78 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Saska Kępa z prywatnym ogródkiem od strony południowej (wielkość ogródka ok.110m2). Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80m2 parter + 35m2 niski parter, z tarasem. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczęśliwicki

Ochota,Warszawa

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 w Warszawie na Ochocie przy ulicy Dickensa. Mieszkanie rozkładowe,dwustronne,kuchnia i pokój dzienny od ulicy,2 sypialnie od.