dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

695 000 zł48,90 m² 14 212,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Uregulowane grunty - księga wieczysta nie pobieramy prowizji od kupującego Zamieszkaj wysoko - panorama Warszawy! | Mokotów, stegny | idealne M3 z potencjałem | osobna kuchnia | dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie. Budynek z lat 50., wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 27m na 2 piętrze w bloku na osiedlu wybudowanym w latach 70-80 tych. Posiada jeden pokój, jasną kuchnię oraz łazienkę z wanną. Mieszkanie jest w stanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,50 m² 14 471,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m położone na parterze w bloku z 1993 r. z podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 500 zł59,40 m² 13 459,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Mokotowie - Sadybie. Bardzo dobra lokalizacja z szybkim, tramwajowym dojazdem bezpośrednio do Śródmieścia. Okolica z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,67 m² 16 808,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka na Ochocie w odnowionej kamienicy i doskonale skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia: 38,67 m (pokój, oddzielna kuchnia, łazienka, hol]. Mieszkanie ma ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji, jak i inwestorów. 32 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, niskim budynku z lat 50, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57,60 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m (2 pokoje), położone na 5. piętrze (z 6) w zadbanym bloku z 2005 r. idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,95 m² 14 353,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie położone przy ul. Kazury na warszawskim Natolinie. Mieszkanie o powierzchni 52,95 mkw. składa się z : *salonu *przestronnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł64 m² 13 515,63 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, na zielonych i spokojnych Stegnach. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68 m² 11 014,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Dunikowskiego 6 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m ul. Dzielna (śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum polin Mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł76 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ulica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł51,23 m² 19 422,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Unikat Marina Mokotów stan deweloperski ( zdjęcia przedstawiające urządzenie mieszkania są wizualizacją) 2 pokoje z opcją 3 Komfortowy, bardzo cichy i jasny apartament (51,23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł50,37 m² 10 819,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,37 m , położone przy ul. Cokołowej 4 w Warszawie, usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,20 m² 11 804,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

472 000 zł28 m² 16 978,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszam do zakupu przytulnego i jasnego mieszkania na Ochocie przy ul. Grójeckiej 119. Takie mieszkanie to rzadka okazja jest wygodne i ma świetne położenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 058 000 zł71 m² 14 985,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Budynek, w którym znajduje się lokal (rama H), jest regularnie odświeżany , co widać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 567,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 12 piętrze w budynku przy ul. Czerniakowskiej 56 na Mokotowie. Układ: 2 oddzielne pokoje osobna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasińskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 522 240 zł440 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1928

Ogłoszenie Wspólnoty Mieszkaniowej Jakuba Jasińskiego 4 03-705 Warszawa Działając na podstawie uchwały nr 1 oraz uchwały nr 2 właścicieli lokali w budynku położonym w Warszawie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

630 000 zł53 m² 11 819,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 50m od Metro Ursynów, o powierzchni 42,1 m , położone na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Meander

Natolin,Warszawa

748 000 zł54 m² 13 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja ursynów - sprzedaż mieszkania przy metrze Natolin. Super lokalizacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , do mieszkania przynależy ogródek oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

539 000 zł41 m² 13 009,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,43 m na Bemowie. Jest to świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47 m do remontu - Warszawa, ul. Kochanowskiego 26, bielany Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizacje mieszkania po remoncie. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiana

Wilanów Niski,Warszawa

2 790 000 zł193 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o miejscu, w którym można naprawdę odetchnąć, poczuć spokój i przestrzeń, a także stworzyć prawdziwie twórcze wnętrze? W tej nieruchomości poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 3 pokoje| Saska Kępa| Międzynarodowa -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż prezentuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

: przestronne i wygodne mieszkanie na Bielanach, blisko stacji Metro Słodowiec : Funkcjonalny układ, osobna i jasna kuchnia. Widok na zielone podwórze. Mieszkanie doskonałe dla singla, pary albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

665 000 zł43 m² 15 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batumi

Stegny,Warszawa

457 000 zł32 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne jasne mieszkanie ul.Batumi Mokotów Stegny. Do remontu i własnej aranżacji. Przygotowane w kierunku urządzenia 2 pokoi i narożnej kuchni. 2 windy,podjazd dla wózków,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Wola,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 729,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

(istotna informacja: pierwsze zdjęcie salonu jest wizualizacją potencjału aranżacyjnego). Polecam Państwa uwadze trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,68 m2, usytuowane na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 473,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szukasz przytulnego lokum na bliskiej Woli? Oferuję cichą kawalerkę z oddzielną kuchnią i potencjałem na 2 pokoje. Po remoncie lokal będzie atrakcyjną inwestycją na wynajem, lub tanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,50 m2, położone na 2 piętrze (bez windy) w budynku z 1966 roku, zlokalizowane przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie w stanie do remontu (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 14 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie przy ul.Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje 17 i 12m2,.