dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

792 038 zł59 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji i podatku pcc Realizacja IV kwartał 2026 roku. System Smart Home Premium Mieszkanie 3-pokojowe 59,44 m2, w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 19,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 099 946 zł75 m² 14 666 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 731,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! umów się na spotkanie! Zobacz gotowe mieszkania, poznaj całą ofertę i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

589 000 zł41 m² 14 244,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szeroka oferta * Mieszkania Gotowe oraz w budowie - 2026 * Duże okna * Ustawne układy Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 200 zł47 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, odremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni47 m2 znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

739 000 zł60 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Bródno Podgrodzie,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 463,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Spacerem do Metra! Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Kondratowicza - odbiory marzec 2027 Rekreacja: park i Las Bródnowski oraz Zalew Zegrzyński 50 minut do Centrum! Komunikacją miejską lub 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 771 000 zł90 m² 19 677,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament 3-pokojowy w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Rzeczypospolitej 2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 89,8 m , położony w prestiżowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Siekierki,Warszawa

3 300 000 zł132 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, 5 pokoi 132 m2 z 3 balkonami i 2 łazienkami. Szanowni Państwo mamy dużo ofert w jednym miejscu porównamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

6 000 zł48 m² 123,79 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowy apartament o powierzchni 48 m , położony w sercu Warszawskiej Woli, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamionek,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest na Kamionku, w prężnie rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

490 000 zł26 m² 18 773,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkania z odbiorem jesienią 2026, sprawdź ofertę gotowych mieszkań 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park Skaryszewski, sklepy i restauracje np. Warszawa Wschodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż nowa oferta na Woli - rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Wolska 78/80 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

789 974 zł50 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

983 940 zł64 m² 15 374,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 768 000 zł104 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 990 000 zł166 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament premium W rezydencji granica Wilanowa i Mokotowa Pond 165 metrów powierzchni mieszkalnej Duży taras / Basen / siłownia / sauna / kort tenisowy / garaż / komórka Prywatny park /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

749 738 zł44 m² 17 039,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

624 050 zł36 m² 17 335 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 095 000 zł71 m² 15 422,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taniej niż u dewelopera! Można wchodzić do środka, ostatni apartament z widokiem na zielone patio, dostępne tylko dla mieszkańców. Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, al. Stanów zjednoczonych, praga południe opis nieruchomości Mieszkanie w dobrym standardzie, umeblowane i wyposażony. Wyposażenie w agd i rtv. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Tarchomin,Warszawa

799 000 zł44 m² 17 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na ul. Śreniawitów3, jednej z najlepszych lokalizacji na Tarchominie. Lokalizacja: - centrum Handlowa 5 minut spacerem, - liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

788 500 zł55 m² 14 320,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe - 55,06 m2 + balkon 4,6m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Warszawy | Metro Rondo onz 5 min | ul. Waliców Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Waliców Powierzchnia: 49,5 m Cena: 949 000 zł Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

509 000 zł27 m² 19 020,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duże okna * Jasne i ustawne pomieszczenia * Nowe osiedle * Gotowe Mieszkania w ofercie 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

7 500 zł37 m² 202,70 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please scroll down for English. Nowe, nigdy wcześniej nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym i prestiżowym kompleksie przy Rondzie Daszyńskiego - Towarowa Towers. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

950 000 zł61 m² 15 573,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

749 000 zł43 m² 17 338 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe w pełni umeblowane, wyposażone i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 43.2 m2 ulokowane na ostatnim piętrze sześciopiętrowego budynku z 2019 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

729 000 zł65 m² 11 215,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Prezentuję Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bogusławskiego, na zamkniętym, zielonym osiedlu w dzielnicy Bielany. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną inwestycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

715 000 zł41 m² 17 304 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

894 466 zł60 m² 14 907,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane, wyposażone w agd, o pow. ok. 48 m2, usytuowane na Mokotowie obok stacji metra wilanowska. 9 piętro w 15-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Stara Miłosna,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 174,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 51,5 m , na czwartym piętrze z windą. Osiedle przy ul. Jeździeckiej 21 w Warszawie Starej Miłosnej to część kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 556,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Central Park Ursynów to wyjątkowa, przepełniona zielenią inwestycja, zrealizowana przez firmę Marvipol w latach 2014-2020, która powstała w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

643 000 zł36 m² 17 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z loggią oraz ogródkiem! Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która będzie nie tylko komfortowa, ale też wyjątkowa? To mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki Południowe,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bemowo Jelonki (english version below) Lokalizacja: ul. Człuchowska, warszawa Powierzchnia: 28 m2 Piętro: 11 Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

741 588 zł43 m² 17 246,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

689 160 zł40 m² 17 229 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

885 000 zł57 m² 15 504,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij