dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłączna sprzedaż - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju o powierzchni 52,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które przeszło generalny remont, co sprawia, że jest gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów finansowych. Ciche, jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche, komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Dolnego Mokotowa, przy ul. Jana III Sobieskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 700 zł44 m² 105,76 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji | ul. Ogrodowa 31 | warszawa Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

519 000 zł46 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 119 000 zł68 m² 16 577,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 249 000 zł76 m² 16 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, garderob o powierzchni 76,31 m na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Targówku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 390 000 zł93 m² 25 760 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home Opiekun oferty: numer Licencji : 31571 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

493 000 zł30 m² 16 351,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 30,15 m | Ursus, ul. Habicha | Bezpośrednio Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie z loggią ok 5m2 w stanie deweloperskim, w bloku wybudowanym przez Robyg przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Muranowie, o powierzchni 69 m, przy ul. Nalewki 8, w Warszawie. Budynek z 2000 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 599 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł60 m² 11 392,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio w atrakcyjnej cenie mieszkanie 3 pokojowe o fajnym potencjale. Wymaga odświeżenia lub remontu aranżacyjnego wg własnego pomysłu. Budynek ma kw, grunt pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 399 000 zł67 m² 20 974,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku z 2014 roku przy ul. Jasnodworskiej 3a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 596 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia znajdujące się na 5.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Lokal mieści się tuż obok Parku Bródnowskiego przy ulicy Ludwika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

829 700 zł48 m² 17 249,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką, a najwyższym standardem życia. Inwestycja zlokalizowana na Siekierkach to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 550 000 zł74 m² 20 974,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja do 24 kwietnia! nowa super cena! Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, industrialnym stylu z wyraźnymi akcentami naturalnymi. Strefa dzienna stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament | zielony żoliborz Zielony Żoliborz | 90 m | 7 piętro | Ponad 3 m wysokości | Duża loggia | Dwustronna ekspozycja | Klimatyczna architektura | Prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 100 000 zł109 m² 19 234 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament przy Metrze Kondratowicza | 109,18 m | 16 piętro | Panorama centrum Warszawy | Loggia 20 m Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,18 m , położony na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

7 500 zł95 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie, bez prowizji! Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł41 m² 22 439 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych deweloperskich projektów? Poznaj apartament, który łączy warszawski szyk kamienic z nowoczesnym, designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Salomea,Warszawa

4 400 zł50 m² 87,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki Ciche zadbane osiedle składające się z kilku budynków. Lokal bardzo elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Praga-Południe,Warszawa

497 000 zł39 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie gotowe do wykończenia pod klucz bez kosztów demontażu i utylizacji. Ul. Bliska 8 - Praga Południe (dobrze skomunikowana część Warszawy). Mieszkanie Powierzchnia: 37 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

869 000 zł72 m² 12 069,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaż mieszkanie 4 pokoje 72 m2 z oddzielną kuchnią przy Hali Wola. W pobliżu Metro Ratusz Bemowo dla rodziny lub pod inwestycję przy ul. Anieli Krzywoń z przynależnym parkingiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

815 000 zł50 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50m z zagospodarowanym tarasem i ogródkiem 33m znajdujące się przy ulicy Głębockiej 94. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 423 500 zł66 m² 21 719,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Krótko: warszawa | Wola | Osiedle Bliska Wola | 65,54 m2 | 3 pokoje | 2 łazienki | loggia | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | 1 piętro | budynek z 2019r. | wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł32 m² 91 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o wysokim standardzie w Warszawie przy ulicy Kasprzaka. Do wynajęcia od zaraz! wysoki standard! Piękny widok na panoramę Warszawy! Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocławek,Warszawa

2 486 800 zł106 m² 23 527 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Luksusowy, trzy lub czteropokojowy, słoneczny i ustawny apartament o pow. 105,7 m2, z tarasem o pow. 40 m2, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy w ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 870 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka 27,70 m | 10 piętro | świetny widok | Czerniakowska 18 Na sprzedaż funkcjonalna i gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 27,70 m , położona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 395 000 zł62 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Miasteczko Wilanów | 3 Pokoje z Garderobą | Herbu Janina 3 | Miejsce Postojowe | Odświeżone Szukasz miejsca, które jest prawdziwym domem? Poznaj ofertę na ul. Herbu Janina 3 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

738 917 zł40 m² 18 472,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 505,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 położone na Zielonej Białołęce bezpośrednio przy Parku Magicznym. 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 599 999 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane przy ul. Jasnodworska 3b, w prestiżowej części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania bardzo atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.2m2 z przeznaczeniem do remontu i możliwością aranżacji według własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 437,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | 56,20 m | Mokotów - Stegny | Świetna lokalizacja | piwnica Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , położone na 1. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie położone na 7(ostatniej) kondygnacji w bardzo dobrze skomunikowanej części Mokotowa. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju z wbudowaną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

868 000 zł52 m² 16 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w 2026 roku, bemowo, ul. Sucharskiego 1. Mieszkanie jest umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz. [Uwaga! To są realnie zdjęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

890 000 zł68 m² 13 152 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ładne, urządzone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67m znajdujące się przy ul. Rossiniego 6 na Osiedlu Greenwood. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje.