dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lokal Mieszkalny o pow. 105 m2 - Dla rodziny, na biuro - Gustownie Wykończony. Wysoki Standard - Służewiec Biznesowy - Galeria Mokotów Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu bardzo ciekawego mieszkania na Mokotowie przy ul, bonifacego niedaleko ul. Jana III Sobieskiego. Doskonała lokalizacja, cała infrastruktura miejska w zasięgu, za chwilę zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Monteverdiego

Kobiałka,Warszawa

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem na nowym osiedlu o niskiej zabudowie, przy ulicy Claudia Monteverdiego. Wolne od 1 września br. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry Państwu. Zdecydowaliśmy się na sprzedaż 3-pokojowego, ustawnego mieszkania o powierzchni ok 52 m2 zlokalizowanego na Targówku (osiedle Wilno) przy ul. Janowieckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii spoglądasz na majestatyczny Pałac Kultury i Nauki, przypominający, jak blisko jesteś serca Warszawy. To mieszkanie na Starej Ochocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 338 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam mieszkanie o pow. 49,55 m2, zlokalizowane na parterze nowego 6-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na granicy z Ochotą w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie typu studio do wprowadzenia od zaraz na Kabatach, przy ulicy Jerzego Zaruby 11, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

936 315 zł62 m² 15 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja na bemowie przy metrze chrzanów! ostatnia inwestycja W tym miejscu została wyprzedana W 2 miesiące promocyjna cena! projekt wybranego pomieszczenia gratis! Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 376,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rynek pierwotny ( sprzedaje Inwestor ) , nie płacisz pcc 2%. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow.53,98 m2 na 2 piętrze w kameralnym bloku 4 piętrowym z windą z 2019r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł34 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 zlokalizowane w okolicy Ronda Wiatraczna. For English scroll below | On parle français Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

967 000 zł50 m² 19 194,10 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 50,14m2 plus 4, 98m2 dodatkowej powierzchni zabudowanej werandy znajduje się na ostatnim - 17 piętrze inwestycji rondo wiatraczna, na ul. Grochowskiej 207. Ta część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 620,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość w Warszawskiej dzielnicy Ursynów. Jest to doskonała nieruchomość dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, oraz dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

997 553 zł70 m² 14 269,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 69,91 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Bemowie na granicy z Wolą. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 3 windami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

964 236 zł64 m² 15 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,97 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 5-piętrowego budynku, powstającego na warszawskim Kole (bemowo na granicy z Wolą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

907 000 zł57 m² 15 856,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z doskonałym układem o pow. 57,2 m2, zlokalizowane na 2. piętrze nowego 6-piętrowego budynku, powstającego na warszawskich Włochach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 035 000 zł58 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rewelacyjne, centralne położenie przy Placu Grzybowskim, z widokiem na zieleń. Mieszkanie o wyjątkowym rozkładzie. Trzy pokoje z widną, dużą kuchnią. Dwie szafy wnękowe. Dobry stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 500 zł102 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, słomińskiego, przy Arkadii, piękne widoki z okien! po remoncie w 2019 r. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

761 867 zł40 m² 18 858,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja na bemowie przy metrze chrzanów! brak obowiązku zakupu miejsca postojowego! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji, kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw. z dużym balkonem i przestronnym, panoramicznym widokiem na centralną część Warszawy. Mieszkanie znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 207,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 Pokoje na Woli | Warszawa Wola | Wola Ulrychów | Z Widną Kuchnią | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie na Woli | Mieszkanie przy Metrze | Metro Wola | Mieszkanie Inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, przestrzenne 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 16. piętrowym budynku z windą z 2002 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym z 2009 r. na Dolnym Mokotowie przy ul. Pory. Powierzchnia 45 m2, piąte pietro, duzy taras. Okna od strony wschodniej. Piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 745 600 zł103 m² 26 586,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy apartament na Mokotowie. Polecam komfortowy, gotowy apartament dla Twojej rodziny. Salon 26,53 mkw. Kuchnia 7,79 mkw, z oknem. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przepięknego 2 pokojowego mieszkania 37m2 - świeżo po generalnym remoncie. Atuty mieszkania: w mieszkaniu nikt nie mieszkał, wszystko jest nowe :) Zabudowan, nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 200 000 zł66 m² 18 270,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, 2 poziomowego apartamentu z pięknym widokiem na panoramę miasta, położonego na ostatnim piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 175 000 zł69 m² 17 029 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko U nas na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m2 przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na urokliwym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 995 000 zł70 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na park na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Opis nieruchomości: metraż: 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie dostępne od zaraz! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe (dwustronne) o powierzchni 60 m2 z dwoma tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 076 400 zł44 m² 24 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Idealne pod wynajem dwa pokoje na Woli. Blisko autobus 50 m, tramwaje i metro M2. Zapraszam, tel. nr lokalu ab 123 Zamieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Andersa 35. Opis mieszkania 3 oddzielne pokoje: 1. duży pokój - regał. Pokój narożny z 2 oknami. Piękna panorama miasta. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 130 000 zł106 m² 20 170,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie z dwoma tarasami zlokalizowane na wysokim parterze. Budynek z 2006 roku wykończony naturalnym kamieniem zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji tylko U nas preferowany klient posługujący się języjiem polskim lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z 2019 na warszawskim Żeraniu. Mieszkanie ma 36m2 i jest usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie to jest świetną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 385 000 zł62 m² 22 256,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 62,23 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 27,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ksawerów,Warszawa

1 218 500 zł61 m² 19 848,50 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Mokotowie mieszkanie z balkonem mieszkanie na Ksawerowie mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie przy metrze mieszkanie z widokiem Tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

1 118 000 zł52 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku z II połowy 2017 r. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na dzielnicy Praga, ul. Żupnicza 28a. Dostępne do wynajęcia od 01.09.24 r. Apartament ma powierzchnię 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

491 000 zł29 m² 17 185,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na pradze - południe Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: kawalerka 28 m2 z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 600 zł87 m² 87,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem w nowoczesnym budynku: lokalizacja: mokotów, bezpośrednie sąsiedztwo Wilanów, apartamentowiec Nordic Sadyba.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij