dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od zaraz przestronne 2-pokojowe mieszkanie 44m2 z loggia/ogródkiem zimowym 5m2, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 990 zł105 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 105,20 m2, położonego na 4 piętrze w budynku przy ulicy Łuckiej w dzielnicy Wola. Mieszkanie składa się: salon 27,0 m2 kuchnia 11,7 m2 wc 2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

499 000 zł30 m² 16 898,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament dwupokojowy , 29,53 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Rozkład: pokój z otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł47 m² 12 957,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pośrednikom z góry dziękuje za propozycje współpracy. Status nieruchomości: forma własności spółdzielcze-własnościowe Rok budowy - 1982 Grunty bez kw - w związku z tym zakup tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 735 000 zł77 m² 22 635,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodziny lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jana Kazimierza 66 na Warszawskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

3 400 zł44 m² 76,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

552 000 zł46 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Fort Bema,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem i miejscem parkingowym , położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fort Bema. Wejście do parku znajduje się w odległości zaledwie 50 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

989 000 zł55 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja - Cena ok. 18.000 zł/m2 Proszę o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania dnia i godziny prezentacji. :Krótko: warszawa | Wola ul. Ordona | apartament 2 pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 499 000 zł78 m² 19 341,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe przestronne mieszkanie świeżo po remoncie! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne) o powierzchni 77,33 m2 z balkonem o powierzchni 5,24 m2 (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 090 000 zł59 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie otoczone zielenią przy ul. Jana Kazimierza 60. Na łączną powierzchnię 59m2 składają się; - salon z dużym aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 33,68m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 499 012,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

1 313 205 zł90 m² 14 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Podskarbińska, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów. Całą okolica to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 550 000 zł76 m² 20 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie Apartament umiejscowiony jest na pierwszej kondygnacji w budynku 5 kondygnacyjnym - wysoki parter. Jasny, przestronny apartament 3 pokojowy o pow. 76 m2, z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł46 m² 23 891,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu świetnie urządzonego mieszkania położonego na terenie inwestycji "fort Służew". Oddane zaledwie 5 lat temu osiedle znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do wynajęcia od zaraz elegancki apartament spełniający oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie jest widne, kompletnie umeblowane. Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie trzypokojowe , wykończone w bardzo dobrym standardzie, funkcjonalny rozkład, umeblowany i wyposażony (zmywarka, piekarnik, lodówka mikrofala, klimatyzacja itd.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

544 000 zł39 m² 13 948,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wykończeniem Białołęka Lokalizacja: ul. Kartograficzna 700m od Głębockiej 2 pokoje z wykończeniem - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł77 m² 20 595,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze informacje : 4-pokojowe mieszkanie o pow. 77,2 m2 w nowoczesnym budynku z 2019 roku : wysoki standard wykończenia : bardzo funkcjonalne : 275 cm wysokości : dwustronne : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 599 000 zł74 m² 21 608,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dzień dobry, miło mi przedstawić przestronne mieszkanie w apartamentowcu, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Woli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

599 500 zł27 m² 22 294,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Model biznesowy zarządzania najmem z gwarantowaną stopą zwrotu 25% w 3 lata! Apartament w unikatowej inwestycji budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja - Cena ok. 18.000 zł/m2 Proszę o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania dnia i godziny prezentacji. :Krótko: warszawa | Wola ul. Ordona | apartament 3 pokoje (po przeniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

2 100 000 zł74 m² 28 378,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podsumowanie Przedstawiam dwupoziomowy, w pełni wyposażony dwupoziomowy Penthouse z tarasem w nowej inwestycji w Artystycznym Żoliborzu. Mieszkanie ma 6-metrowe okna oraz klimatyzacje.