dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

729 188 zł56 m² 13 021,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwestycja obejmująca zaledwie 34 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne (od strony południowej), przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej (19 Dzielnica). Doskonała lokalizacja: stacja metra (rondo.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł76 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ulica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 575 000 zł73 m² 21 575,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł74 m² 28 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie wykończone w wysokim standardzie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł67 m² 21 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mdp partners prezentuje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł47 m² 16 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy al. Dwudziestolatków.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 3-pokojowe przestronne, ciepłe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 60 m/kw na II piętrze. W bloku 3 nowoczesne windy. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na doskonałej lokalizacji, na Górnym Mokotowie blisko Centrum Handlowego Westfield Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście, ul. Warecka (róg Świętokrzyskiej i Nowego Światu) Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 40 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,44 m² 13 219,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zarówno miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł75 m² 23 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł84 m² 13 788,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu piękne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest bardzo przestronne (84m2 pow. całkowita, a 68,1m2 użytkowa) i dzieli się na: 2.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł67 m² 14 313,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł69 m² 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 69 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1994r., przy ul. Emila Zegadłowicza, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 7 000 zł + 1 500zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł61 m² 17 540,98 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Woli, przy samej stacji Metra Płocka. Świetny punkt komunikacyjny - ulica Płocka. mieszkanie ma 61m2 i składa się z: - salonu z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł84 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł63 m² 14 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m | garaż podziemny | balkon | ul. Głębocka Białołęka Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

745 760 zł46,61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzy pokoje na Bielanach, wrzeciono, metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł67 m² 17 313,43 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokoje | 67 m | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku tylko.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na bliskiej Woli ul. Miła o metrażu 43.2m2 składa się z 3 niezależnych, nie przechodnich pokoi, łazienki, osobnej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł59 m² 24 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dlaczego ta oferta jest unikalna? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł46 m² 14 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie na warszawskiej Sadybie, przy skrzyżowaniu ul. Powsińskiej i ul. Limanowskiego, w bliskiej odległości do Jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł84 m² 11 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł84 m² 11 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,20 m² 11 804,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł57,92 m² 17 261,74 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią i z widokiem na panoramę Warszawy żadnych bloków zasłaniających krajobraz! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeżek

Chrzanów,Warszawa

1 236 000 zł63 m² 19 492,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

English version - below Stan deweloperski gotowe do wykończenia. Niski czynsz Metro Chrzanów (2026) - Inwestycja wysoki standard - Neowo Bemowo (yareal) 1. Opis ogólny Sprzedam jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią ( 25 m kw), 2 sypialnie (2 X 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Budynek zadbany, z odnowioną i czystą klatką schodową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 21 951,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam Bezpośrednio : Nowy apartament nie używany , gotowy do zamieszkania. Znajdujący się na prestiżowym osiedlu "apartamenty Solipska ". Inwestycja zrealizowana przez dewelopera Dom Development przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Winnica,Warszawa

949 000 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, oddajemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m2 na ul. Wyrzykowskiego 5. Lokal mieści się na I piętrze na Osiedlu Palladium. Posiada salon z aneksem kuchennym 23 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

657 000 zł47 m² 13 978,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Suwalskiej 32 na Bródnie. Na powierzchnię mieszkania 47 m2 składają się: salon z kuchnią (22 m2) - 2 Sypialnie (8,90 m2 i 6,50 m2) - Łazienka (3,80 m2).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij