dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

744 000 zł53 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,20 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 1973 roku, w odległości 450 m od Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 335,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny? Zależy Ci na lokalizacji, w której wszystko, co jest niezbędne do wygodnego funkcjonowania na co dzień, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł54 m² 17 574,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty 3 pokoje na niewielkim metrażu Salon z aneksem kuchennym Przestronny układ pomieszczeń - pokój dzienny i aneks Korzystna lokalizacja - 20-40 min. samochodem do centrum Warszawy (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul.Przy Forcie 12B. O powierzchni 55 m , znajdujące się na 2. piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

855 000 zł54 m² 15 688,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: warszawa, ursus-Skorosze, ul. Dzieci Warszawy 17d (etap XI) metraż: 54,5 m piętro: 1 z 7 (budynek z windą) liczba pokoi: 3 (przemyślany układ po zmianach lokatorskich) opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

925 000 zł44 m² 20 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bez prowizji. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - centrum Warszawy, ul. Pańska, przy rondzie onz. Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartłomieja

Służewiec,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże jasne mieszkanie 3-pokojowe, warszawa, ul. Bartłomieja, służew * bezpośrednio od właściciela, bez prowizji * mieszkanie dostępne od zaraz * mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 3 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubusia Puchatka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 30 087,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą, położone w samym sercu Warszawy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby, która chce zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 57 m | Bielany, ul. Zabłocińska Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Moje wynagrodzenie pokrywa Wynajmujący, nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy. Tu, na Bielanach, zaczyna się Twój spokojny rytm dnia ? Wyobraź sobie poranek. W kuchni parzy się kawa. Za oknem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia nieruchomości to 58,4 m2 w tym ( mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

700 247 zł64 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Nowodworach (białołęka) ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Inwestycja przy ul. Sprawnej została wybudowana w 2022 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85 m prywatnego tarasu w centrum Warszawy! Ekskluzywny apartament z widokiem na biznesowe serce stolicy to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Zatrasie,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3pokojowe/ul.Łukowska na Pradze Południe/ 6 piętro Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w zadbanym budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

824 500 zł48 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na już | 3 pokoje | balkon 2 piętro |mokotów Służewiec oferta bezpośrednia! brak dodatkowych opłat: 0 zł prowizji Odbierz klucze już teraz i zamieszkaj na warszawskim Mokotowie Służewiec przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

848 000 zł61 m² 13 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

855 000 zł60 m² 14 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy u.Czumy. Budynek po termomodernizacji, posiada odnowione części wspólne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieszawska

Bródno,Warszawa

625 000 zł53 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,4m2 zlokalizowane na Targówku ( Bródno) przy ul. Nieszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny, cichy,nowoczesny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych i najprężniej rozwijających się części Warszawy - warszawska Wola w okolicach Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Przyjaciół

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł107 m² 88,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W jednej Z najbardziej pożądanych warszawskich lokalizacji Prestiżowa lokalizacja | 3 pokoje | Piekny widok | Blisko Łazienek Królewskich | Idealne dla rodziny lub na prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 53,5 m2 | balkon | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska | Łopuszańska 53b Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Neo Nova Ochota przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga - Północ. Wzdłuż ulicy Kijowskiej stoi najdłuższy w mieście blok (508 metrów!), w którym mieszka ponad 1200 osób. Ale to nie tutaj znajduje się trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 374 005 zł77 m² 17 865,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 900 zł74 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z widokiem na Park Szczęśliwicki i jezioro. W cenie 2 miejsca parkingowe (1 w garażu podziemnym + 1 miejsce zewnętrzne). Rozkład: przedpokój, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 298 800 zł100 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku na warszawskim Bemowie. Lokal charakteryzuje się wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Merliniego

Mokotów,Warszawa

3 800 000 zł96 m² 39 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 326 000 zł90 m² 14 748,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 900 zł74 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

1 179 000 zł74 m² 16 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

945 955 zł45 m² 21 110,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.