dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo odnowione trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 55 m dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,20 m² 14 474,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż: atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty. | dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 560 zł59,68 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ciche 3 pokoje z balkonem | 59,68 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 7 | 59,68 m | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,91 m² 14 821 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,91 m2, położone na 3 piętrze budynku z windą. Mieszkanie ciche, 2 stronne z ekspozycją wschód/zachód. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł61,42 m² 19 521,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 61,42 mkw | ul. Cybernetyki | Mokotów | Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 61,42 mkw, zlokalizowane w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł75 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku. Mieszkanie składa się z: - dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, balkonu, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc. Dwa osobne, zamykane pokoje, z jednego jest wyjście na balkon. Salon stanowi centralne miejsce mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 połozone na 4 z 4 pięter w bodynku z cegły z 1973 roku położone na Warszawskim Mokotowie w odległości krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,91 m² 20 257,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł101 m² 30 693,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy apartament na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej na Pradze-Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł50,50 m² 19 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Nowoczesne 3 pokoje po remoncie | Wola | Metro 8 min Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjał Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 123 zł58,27 m² 14 228,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,50 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny (25 m2) Sypialnia (12.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł92,40 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Eko Park Jasny, czysty i przestronny apartament do wynajęcia, położony na 2. piętrze prestiżowego osiedla Eko Park, w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 214 616 zł53,04 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie - przy Marinie Mokotów Do wynajęcia nowocześnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69,20 m² 15 881,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż/3 pokoje/69,2 m /przy Parku moczydło/wola/ balkon/świetny rozkład Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m , położone przy ul. Deotymy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,03 m² 17 425,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pełczyńskiego 7 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł69,18 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,18 m na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Każdy element wyposażenia stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł80,25 m² 36 137,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 000 zł61,72 m² 18 486,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł58 m² 153,45 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji** English version below Do wynajęcia nowocześnie urządzone, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł72 m² 29 152,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,77 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy z 1957 roku. Budynek charakteryzuje się odnowioną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł82,21 m² 17 017,39 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 zł61,77 m² 73,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 oddzielne pokoje | 2 łazienki | ostatnie piętro | klimatyzacja | pierwszy najem : Krótko: wykończone z dbałością o detale, w wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł86 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 86 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2007 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Po remoncie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6900 zł + 1392.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł78 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*miasteczko wilanów * 3 pokoje * 78m2 * balkon * klimatyzacja * Oferujemy do wynajęcia widne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 78mkw z balkonem, położone na warszawskim Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53 m² 16 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 53 m na Stegnach, ul. Egejska. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone: remont obejmował.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker komfortowe 3 pokoje 50 m2x. loggia + garaż. Do zamieszkania lub na działalność, biuro, gabinet, kancelaria itp.! Umeblowanie do uzgodnienia! meble które nie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68 m² 11 014,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ul. Dunikowskiego 6 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia jasne, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią położone na parterze 4 piętrowego budynku w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł59 m² 20 338,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania z oddechem ? Poczuj przestrzeń, na którą zasługujesz. Zapraszamy do 59-metrowego mieszkania przy ul. Egejskiej miejsca, gdzie design.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł58,72 m² 23 824,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania nr 17 znajdującego się na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Apartamenty Śmigielska na warszawskim Ursusie. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70,62 m² 155,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym, prestiżowym budynku w sercu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij