dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 740 ogłoszeń

819 000 zł64,91 m² 12 617 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł70 m² 13 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech oddzielnych pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc - przedpokoju - balkon. Standard: - system.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł60 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Potulickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 plus piwnica ok.2 m2, do Metra Bródno jedynie 200 m. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł54,40 m² 19 834,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 6-piętorwym bloku z 1950 r, z windą w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł93 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł42,93 m² 16 165,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone z Taras 11,08 m i ogródek 28,19 m Tu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Hot oferta na wyłączność! oferta W biurze pepper house! nowoczesny apartament 52 m | 3 pokoje | Prestiżowa, kameralna inwestycja | Taras na dachu tylko dla mieszkańców | Widok na park | 200.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,10 m² 14 958,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metra Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,20 m² 14 308,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ursus, ul. Zagłoby - 62,20m2 / 3 pokoje + balkon | balkon | piwnica we speak english cena do negocjacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,02 m² 17 371,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję 3 pokojowy jasny apartament o powierzchni 58,56 m2 z ogródkiem znajdujący się na parterze w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wilanów, osiedle Królewski Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł72 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem z potencjałem na 4 pokoje przy ulicy Rodziny Połanieckich 27. Mieszkanie jest dwustronne, z oknami na wschód i południowy zachód. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu od 01.04.2026 roku Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament w budynku z 2017 przy ul. Londyńskiej na Saskiej Kępie. Mieszkanie wyposażone jest w system.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55,82 m² 80,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest komfortowo i nowocześnie urządzone 3 pokojowe nowe mieszkanie na Bielanach (młociny) ul. Książąt Mazowieckich, na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o pow. 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Metro Wilanowska | Mokotów - Stegny Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł67 m² 26 567,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wielkości 67m2 na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie po remoncie, składa się z: - kuchni, - salonu, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 500 zł52,53 m² 14 648,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe - 52.53 m2 + BALKON 5,52m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) W OFERCIE.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,50 m² 14 715,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na warszawskim Bródnie przy ul. Chodeckiej, w zadbanym bloku z lat 70., otoczonym zielenią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł63,60 m² 15 644,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ładne rozkładowe mieszkanie z trzema pokojami. Pokoje: 19,9m2, 15,8m2,9m2, kuchnia 5,4m2, łazienka 3m2, wc, przedpokój 9,7m2. Pierwotnie były 4 pokoje. Przy pokoju dziennym loggia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 370 zł68,47 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł87 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny, przestronny apartament, składający się z kuchni otwartej z salonem, dwóch przytulnych sypialni, obszernej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,60 m² 13 242,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,60 m | ul. Kolorowa, warszawa (ursus) Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł70,15 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas na wynajem przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza z miejscem postojowym w garażu okolica Położenie przy ul. Rudzkiej to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł55,42 m² 11 891,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji "park Leśny Rembertów" jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej 198. To miejsce na złapanie oddechu od.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne i stylowe trzypokojowe mieszkanie dla wymagających. Mieszkanie zlokalizowane jest na Mokotowie przy ul. Dywizjonów ak Jeleń 7b, usytuowane na 1 piętrze, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł51 m² 16 274,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 mieszczące się na 8 piętrze budynku z lat 70. Blok ocieplony, wyremontowany, na każdym piętrze monitoring, 2 windy oraz domofon. układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 zł68 m² 77,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów. Apartamentowiec z 2016 roku zlokalizowany na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł67 m² 26 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola _ młynów Wysokie 3-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje + pokój z aneksem). Dwie stacje Metra (młynów i Płocka) Mieszkanie zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

2 487 450 zł80,50 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M7 - dwa balkony: 4,70 m + 8,20 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje po remoncie | Bielany | Metro Młociny | gotowe do wprowadzenia / inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania po remoncie, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wilanów - Zawady, ul. Bruzdowa | 3 pokoje, balkon | Zielona okolica | 2 Miejsca postojowe | Komórka lokatorska : Dla kogo? Dla szukających funkcjonalnego i komfortowego mieszkania. : atuty? Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł55,71 m² 15 060,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Gocław | Sprzedaż Mieszkania Praga Południe | Warszawa Praga | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Pradze południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 na 2 z 4 pięter w przedwojennej kamienicy z 1933 roku w dzielnicy Praga-Północ. Mieszkania składa się z: - 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90,01 m² 83,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   oferta wynajmu mieszkania - warszawa, wawer, ul. Alpejska Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m ,.