dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 269 000 zł67 m² 18 889,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są odpowiedzialni nie tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w dobrym punkcie na Pradze Południe. Mieszkanie posiada taras i mieści się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. W budynku z tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

997 000 zł67 m² 14 880,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przytulne, ustawne 3pokojowe mieszanie w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się na strzeżonym osiedlu z piękną zielenią i placem zabaw. Niedaleko znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie jest narożne co rozszerza perspektywę widoku na Warszawę. Ze względu na położenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

795 670 zł64 m² 12 465,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne M w Inwestycji Pasłęcka 14: udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Fort Bema,Warszawa

558 000 zł63 m² 8 829,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Viva invest prezentuje, ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w bloku na zielonym Bemowie przy ul. Kaden - Bandrowskiego, położone na 9 piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 599 000 zł126 m² 12 640,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 126,38m2 zlokalizowane na Woli / Mirów ( tuż przy granicy ze śródmieściem. ) nieruchomość znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

4 350 zł54 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy, przy 100 m od Metro Rondo onz, ul. Twarda 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabryczna

Stara Miłosna,Warszawa

620 000 zł74 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Warszawa Stara Miłosna! Bardzo dobry dojazd do Centrum!/24min./ Prezentuje piękne dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 1998roku przy ul. Fabryczna! Mieszkanie 73,6m2. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

848 656 zł72 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na ostatnim piętrze, 2 łazienki, loggia, stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 239 000 zł74 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

739 000 zł60 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na Sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskich Bielanach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierczak

Rembertów,Warszawa

525 000 zł57 m² 9 194,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10 m , zlokalizowane w Rembertowie na terenie Akademii Sztuki Wojennej (d. Aon). Usytuowane na wysokim parterze 2. piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł77 m² 19 350,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy na Górnym Mokotowie o powierzchni 77 m2( po wstępnym pomiarze 77,87m2 do weryfikacji) Wysokość pomieszczeń 3m. Rozkład funkcjonalny, dwustronny. Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko bezczynszowe mieszkanie / Praga Południe /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

5 000 zł89 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 89m2, piętro 0/4 przy ul. Nałęczowskiej, mokotów Idealne dla pary, znajomych lub młodej rodziny. Cena: 5000 zł + 1000 zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

736 000 zł61 m² 12 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł83 m² 132,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: śródmieście, okolice Parku Saskiego. Prestiżowa i bezpieczna lokalizacja. Odpowiednie dla: dla singla, pary lub rodziny 2+1 Zalety: po remoncie / design / funkcjonalny rozkład. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

878 000 zł53 m² 16 609,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - system smart home - duży salon - balkon - 15 min do centrum nowa inwestycja na warszawskiej woli! pełna infrastruktura miejska - 15 min do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

736 000 zł56 m² 13 091,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przewidziany termin zakończenia budowy II kwartał 2024 Możliwość płatności 10/90 ( 10% przy podpisaniu umowy , 90% po zakończeniu inwestycji ) Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Bez podatku pcc Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Niski budynek z cegły na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. Bliskość terenów zielonych - park, ogródki działkowe. Niedaleko znajduje się szpital miejski. Komunikacja autobusowa i kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament położony w wyjątkowym miejscu na Kępie Potockiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze z okien i tarasu można delektować się niezakłóconym panoramicznym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

772 000 zł73 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

144 lokale o powierzchni od 28 m2 do 74 m2 Ogrody na dachu - powierzchnia rekreacyjna dostępna dla wszystkich mieszkańców 50 metrów do przystanków autobusowych, 400 m do stacji metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

910 283 zł75 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

910 283,20 zł |sprzedaż | 74,54 m2 | 3 pokoje | 2 piętro | wilanów herbu janina oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! ostatnie lokale W inwestycji! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

648 685 zł66 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Dzięki temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

600 000 zł65 m² 9 189,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Ursusie w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum handlowego, komunikacji. Ursus jest jedną z najdynamiczniej zmieniających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Wysockiego 18. *Jasne, świeże mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Targówku. Wyposażenie: *pokój: duży stół + 6 krzeseł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietników

Ursus,Warszawa

908 000 zł58 m² 15 791,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57,5m2 w centralnej części Ursusa. Mieszkanie w bardzo dobrym układzie: 3 pokoje / kuchnia / garderoba / łazienka / korytarz / przedpokój. Cechą szczególną jest taras 35m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie na Woli, świetnie skomunikowane, z ochroną i placem zabaw. Powierzchnia 56,5 m2 składa się z: - jasnego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym - 21, 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 030 000 zł67 m² 15 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

10 minut spacerem do Łazienek Królewskich | Nowoczesna inwestycja | Bezpieczna okolica | Komórka Lokatorska | 2 Miejsca Postojowe | Gotowe do aranżacji | Rowerownia | Park Prezentujemy 66 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł71 m² 14 070,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Warszawy. Przedwojenna kamienica (lata 30te), wys. sufitu 320cm, odrestaurowana, 3 pokoje (+ jeden b. mały, ale z oknem). Mieszkanie obecnie jest przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 176 000 zł84 m² 25 997,60 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na 28 piętrze w nowoczesnym centrum Warszawy bezpośrednio od developera, bez prowizji Inwestycja zlokalizowana jest blisko stacji drugiej linii metra, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym mieszkaniem na sprzedaż, położonym na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku przy ul. Chełmońskiego 3 w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

750 000 zł73 m² 10 276,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie powierzchnia 72,98 m2, targówek, bródno Już gotowe do wprowadzenia! uwaga promocja, obniżka ceny Zapraszam na spotkanie podczas którego zaprezentuję nieruchomość, podzielę się wiedzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, piętro 9/11 z windą w budynku z 1975 r. przy ul. Lizbońskiej, praga-Południe. Idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

565 000 zł53 m² 10 680,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje/53 mw Z loggią, w niskiej zabudowie, bez windy; rozkładowe, dwustronne i widne mieszkanie. Składa się z trzech regularnych pokoi; pokój dzienny 16 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej reprezentacyjnej części Wilanowa, a mianowicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł61 m² 12,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania na warszawskim Grochowie. Wspaniale skomunikowany punkt, a przy tym cicha i spokojna ulica z dużą ilością zieleni. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 150 000 zł53 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 53m2 na Żoliborzu Artystycznym z przepięknym widokiem na Centrum. Nieruchomość wykończona jest w wysokim standardzie Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 263 279 zł65 m² 19 498,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Warszawa - Ursynów, rynek pierwotny. Przemyślany design, który łączy najlepsze współczesne trendy w architekturze miejskiej z kameralną atmosferą Kabat. Zastosowaliśmy unikalne.