dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 731 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 731 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Zacisze,Warszawa

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Zielone Zacisze, targówek, zacisze. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3700 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 599 000 zł69 m² 23 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**oferta na wyłączność! Mieszkanie w sercu miasta, ul. Sienna** Zapraszamy do zakupu wyjątkowego trzypokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie o powierzchni 69,46 m2. *Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 958 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** cena do bardzo małej negocjacji oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 47,50 M2 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

4 490 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 21 *lokal o powierzchni 70 m2 na 7 piętrze, na monitorowanym osiedlu Vermera Apartment z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

1 084 000 zł49 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Urocze Mieszkanie na Sprzedaż - 49,46 m Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży przepięknie urządzonego mieszkania w Warszawie. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Powsinek,Warszawa

7 300 zł110 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu na spokojnym osiedlu w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy Al. Wilanowskiej w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł59 m² 24 576,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji najlepsza lokalizacja W miasteczku wilanów! Sprzedaż tylko bezpośrednia. Nie jestem zainteresowany podpisaniem żadnej umowy o współpracę. Pośrednikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

2 260 000 zł75 m² 30 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w doskonałym stanie, wykończone w 2022 roku i starannie utrzymywane przez właściciela. Idealne dla osób ceniących luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Marysin Wawerski Północny,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche mieszkanie w zielonej okolicy na Wawrze! mieszkanie Składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

925 407 zł71 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gdzie: warszawa - Ochota, ul. Grójecka 78 Odpowiednie dla: pary, rodziny oraz inwestora pod inwestycję i do dalszego wynajmu. Z uwagi na rozkład pomieszczeń, jak również lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, zielonym osiedlu na Bródnie. Zaledwie kilka kroków dzieli je od stacji metra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

889 000 zł53 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , położone na Targówku, przy ul. Krzewnej. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 950 zł70 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od końca lipca /początku sierpnia luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka 16. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie bardzo jasne i przestronne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

774 410 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Kupujący zwolniony jest z zapłaty podatku pcc. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal, znajdujący się na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Celulozy

Miedzeszyn,Warszawa

688 176 zł64 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu atrakcyjny apartament z ogrodem ulokowany na parterze jednopiętrowego, czterolokalowego budynku na zamkniętym, ogrodzonym terenie w podwarszawskim Wawrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł88 m² 21 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nie bierzemy pod uwagę współpracy z agencją nieruchomości. Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

6 000 zł74 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem oraz miejscem parkingowym w idealnej lokalizacji na Bielanach. Mieszkanie oddalone 11 minut pieszo od Metra Młociny. Idealna propozycja dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 579 000 zł93 m² 16 978,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność prezentować Państwu 3 pokojowy apartament o powierzchni 93m2 zlokalizowany na Mokotowie / Stegny. Nieruchomość położona na 4 piętrze w dwunastopiętrowym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

"Mieszkanie spełnia kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 248 000 zł50 m² 24 890,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Warszawa Wola, osiedle Kolska Od Nowa - Świetna lokalizacja, unikatowe osiedle w sercu Warszawy. Niska zabudowa z własnym parkiem, fontanną, placem zabaw otulona zieloną naturą. Przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

2 944 000 zł92 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronny, słoneczny apartament położony w zabytkowej kamienicy w prestizowej dzielnicy Śródmieście Powiśle. Nieruchomość Apartament usytuowany jest na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

795 000 zł74 m² 10 813,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w sercu starego Bemowa. Drugie piętro w niskim, trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o pow. 73,52 m zgodnie z kw, założoną dla odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

917 900 zł64 m² 14 253,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko u nas! Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą z jasną kolorystyką i eleganckimi detalami w kolorze mosiądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 950 zł65 m² 91,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, trzypokojowego apartamentu na Marinie Mokotów przy ul. Białej Floty. Zobacz zdjęcia, przeczytaj opis i umów się jeszcze dziś na prezentację! Uwaga! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

849 999 zł52 m² 16 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bemowie przy metrez chranów - bez prwoziji - bezpośrednio od developera ogród Z tarsaem - 48m2 0% kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł77 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77 m , 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2009 roku. Warszawa, ursus, ul. Ryżowa. Mieszkanie po odświeżeniu, świeżo pomalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczowa

Wawer,Warszawa

1 002 115 zł68 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkania w nowo powstającej inwestycji na północy dzielnicy Wawer. Kolejny etap osiedla jest jego najkorzystniej położonym budynkiem. Usytuowany przy ulicy Goździków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Jelonki,Warszawa

990 000 zł66 m² 14 954,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super lokalizacja Metro Bemowo - 1 km, 15 minut pieszo - 2 przystanki tramwajem lub autobusem! Mieszkanie ma powierzchnię 66,2 m 2 składa się z salonu 20 m 2 , dwóch sypialni 12 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 300 000 zł56 m² 23 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wyjątkowy apartament 56M2, 3 pokoje, wysoki standard wykończenia, do wprowadzenia, sadyba, limanowskiego budynek: budynek wielorodzinny, sześciopiętrowy położony na terenie zamkniętego, strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

2 150 000 zł89 m² 24 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na ostatnim zdjęciu w galerii znajduje się rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż komfortowe, świetnie doświetlone mieszkanie znajdujące się w luksusowej inwestycji Ażurowych Okiennic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 016 899 zł68 m² 14 888,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji kupujcego Inwestycja powstaje na ul Jagiellońskiej w Warszawie. Świetna oferta w doskonałej lokalizacji. Termin odbioru II kwartał 2024r. Ostatnie mieszkania. Bez prowizji kupujcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

830 000 zł38 m² 21 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! W skrócie: ul. Esperanto 18/ Wola (nowolipki) 3 pokoje z aneksem kuchennym / 38 m2 powierzchnia + duży balkon. Budynek z cegły z 1968 roku. - mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

978 000 zł57 m² 17 127,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul. Al. Ken (ursynów, kabaty). Lokal o powierzchni 67 mkw, znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

917 000 zł57 m² 16 031 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,20 M2 Zadzwoń i umów się na spotkanie -!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 66m2 na wysokim parterze w kamienicy z 1950r., blisko metra,Górny Mokotów, piękna zielona okolica ul.Naruszewicza. Składa się z z dwóch pokoi (salonu ok.25m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

9 500 zł78 m² 122,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, zupełnie nowy, 3-pokojowy apartament umeblowany w wysokim standardzie, usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku na Mokotowie. Mieszkanie o pow. 77,76 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 185 000 zł63 m² 18 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w budowie , 3 pokoje z ogródkiem, miejscem parkingowym w garażu i komórką, położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Jerzego Holzera i Sarmackiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 655 000 zł62 m² 26 693,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Niezwykła propozycja dla inwestora lub do zamieszkania. Stare Miasto ul. Piekarska. Piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o pow. całkowitej ok. 62 m2. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

4 300 zł69 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z miejscem postojowym w podziemiach budynku, wolne oz zaraz. Mieszkanie o powierzchni 69 m 2 , częściowo umeblowane: salon - o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

749 760 zł57 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,8 m2, położone w Warszawie, na Chomiczówce (dzielnica Bielany). 3. piętro w budynku 15-piętrowym. Lokal składa się.