dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

824 824 zł48 m² 17 183,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dzień dobry, no wstępie zaznaczam, że nie pobieram prowizji od kupującego a jako gratis otrzymują Państwo opłacony czynsz do końca roku. Mamy do zaoferowania dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

636 048 zł56 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy etap inwestycji już w sprzedaży w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż bez prowizji, bez podatku pcc. Oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania o powierzchni 55,55 m2. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł102 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem/ 102m2/ 3 pokoje/ Warszawa/ Metro Wilanowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 102m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

470 554 zł35 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc 2 pokoje parametry mieszkania W kolekcji zdjęć - zdjęcie nr.2 DOSTĘPNE MIESZKANIA NA WYŻSZYCH KONDYGNACJACH Dostępne mieszkania 1 pokojowe, 2 pokojowe i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 290 zł60 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia 60 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka z Wanną i wc - Przedpokój Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 880 633 zł101 m² 18 554 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament nr 141 w kameralnej atmosferze lasów kabackich. Przemyślany design, który łączy najlepsze współczesne trendy w architekturze miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 330 000 zł65 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio od właściciela piękne mieszkanie 3- pokojowe, 65,41 m2, taras 6,09 m2. Ulica: grupy Ak Krybar, okolice Bartyckiej. Dolny Mokotów. Łazienki Królewskie- 2,9 km Lotnisko Chopina- 7,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Iberyjskiej. To wyjątkowa okazja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche i jasne w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 062 000 zł68 m² 15 705,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

991 927 zł70 m² 14 219,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 330 000 zł65 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł98 m² 27 551 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

!Oferta bezpośrednia, proszę o niekontaktowanie się biur nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami! To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na Górnym Mokotowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w cenionej części Mokotowa, vis a vis kultowego klubu Stodoła. Budynek znajduje się tuż obok cenionego ogrodu miejskiego Pole Mokotowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

708 000 zł49 m² 14 449 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie, na Bemowie, o powierzchni 48,85 m2., zlokalizowane na IX piętrze. Po remoncie, zadbane, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

5 600 zł60 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy (będziesz pierwszym najemcą) apartament o powierzchni 60 m2 położony przy ulicy Bruzdowej w prestiżowym budynku. Nieruchomość znajduję się w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 013 000 zł70 m² 14 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

3 150 zł52 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52m kw. zlokalizowane na Bielanach przy al. Reymonta 21 w pobliżu zielonego skweru. Usytuowane na 9 piętrze (z windą). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 440 zł70 m² 63,43 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skierniewickiej na Woli, nieopodal ronda Daszyńskiego. Mieszkanie o pow. 69,86 m2 usytuowane jest na 3 piętrze nowoczesnego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

951 941 zł60 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

951 941 zł | sprzedaż | 59,5m2 | 3 pokoje | warszawa | cypryjska | stegny Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku bez windy przy ul. Cypryjskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, wysokie, 3 pokojowe na Wilanowie na ogrodzonym osiedlu Budynek cegla 2017 r Wysokość 3 m Ekspozycja południowo-zachodnia Taras 5,5 m Miejsce postojowe na platformie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

717 721 zł64 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

64,24 mkw, 3 pokoje, otoczenie zieleni, a przy tym dogodny dojazd do Warszawy i mieszkanie idealne dla rodziny? Przedstawiam inwestycję Zielona Przystań w Dawidach! Dawidy to urocza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 525 000 zł62 m² 24 596,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecamy doświetlone, wygodne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2021, cegła, wysokość 2,80 m Ekspozycja południowo-zachodnia Balkon 5m Komórka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, zlokalizowane przy ul. Bukowińskiej 12, zaledwie 3 minuty spacerem od stacji Metra Wilanowska. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł76 m² 158,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: kameralny apartamentowiec na Starym Mokotowie, położony w zielonej enklawie w sercu miasta z widokiem na Park Morskie Oko (wschodnia ekspozycja). Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Służewiec,Warszawa

965 000 zł58 m² 16 695,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż niezwykle słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone w otoczeniu zieleni, w prestiżowej Dolince Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 174 680 zł56 m² 21 032,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa micro-dzielnica zaprojektowana dla tych, którzy poszukują najlepszego życia w sercu wielkiego miasta. Wybudowana w miejscu dawanych zakładów Unitry, czerpie inspirację ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

836 000 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa | wola | tuż przy metrze | 39.5 m2 Pełna własność i uregulowane grunty. Nowoczesne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo Lotnisko,Warszawa

6 300 zł96 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje, 2 łazienki 96m2 z 2 balkonami i dużym tarasem oraz 1 lub 2 miejscami postojowymi w hali garażowej położone na Bemowie ul. Obrońców Tobruku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyjazd

Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł67 m² 19 253,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dobrze wyposażone i doświetlone, przestronne - 67 m2 z dużym tarasem wychodzącym na teren zielony. Krótki opis pomieszczeń: - przestronny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 422,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 881,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

916 000 zł64 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Super oferta tylko u Nas! Oferta na wyłączność Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością aranżacji na 3 pokoje. Mieszkanie w bloku na zielonej Ochocie, przy ul. Włodarzewskiej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

3 900 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku z 1968 roku, znajdującego się w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

1 129 875 zł66 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w budynku z 2008 roku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy Promenadzie. Lokal ma powierzchnię 65,5 mkw i składa się z następujących pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Bukowińskiej 26a na warszawskim Mokotowie (ksawerów). Nieruchomość ma 48 mkw i znajduje się na wysokim parterze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 670 000 zł99 m² 16 795,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnego, przestronnego, trójpokojowego mieszkania (z możliwością wyznaczenia czwartego pokoju oraz garderoby/spiżarni). Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grenadierów

Kamionek,Warszawa

2 999 zł55 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne mieszkanie położone na III piętrze w zadbanej, czystej i odnowionej kamienicy (1960 r.) na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.