dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja Parter House Group przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, usytuowane na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

5 600 zł86 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia. Oglądać można od 1 lipca. W sąsiednich budynkach znajdują się przedszkola i żłobek. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 200 zł69 m² 74,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje 70 m.kw. na ul. Puławskiej 27 przy Placu Unii Lubelskiej Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowej w kamienicy (1955r.) Z WINDĄ. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 47,50 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Oddzielna kuchnia - 2 Sypialnie - Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

737 490 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

6 200 zł92 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie pod biuro o powierzchni 91,70 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyyjątkowy apartament 67M2, 3 pokoje, garderoba, taras, ul. Worcella, wola. Budynek: apartament usytuowany jest w sześciokondygnacyjnym budynku na warszawskich Odolanach przy ulicy Worcella. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 053,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowy apartament o pow. 62,98 m2 z 2 tarasami, w tym 1 na dachu (ponad 30 m2) i bardzo komfortowym układem, zlokalizowane na 6. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okularowa

Wawer,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw., zlokalizowane przy ul. Okularowej na granicy Wawra i Pragi Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. (z 5) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w 3-lokalowym budynku, umeblowane, lodówka, piekarnik, zmywarka, 3 pokoje, oddzielna kuchnia z jadalnią, balkon z miejscem dla 4 osób na stół z krzesłami, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł73 m² 17 865,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

1 850 000 zł100 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Ochocie Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy -ochota. Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

758 000 zł48 m² 15 958 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo Lotnisko,Warszawa

950 000 zł66 m² 14 328,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,3 m2 zlokalizowane przy ul. Jana Batona w dzielnicy Bemowo Lotnisko. Lokal usytuowany jest na 10 piętrze. Pomieszczenia: salon 20 m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

922 297 zł65 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania, w zabytkowej kamienicy do własnej aranżacji! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Mińskiej Na powierzchni 47,71 m2 znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

649 935 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem grudzień 2024 roku > po uprzednim kontakcie możliwość udostępnienia nagrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

950 560 zł65 m² 14 574,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 064 759 zł61 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w pełni wykończone, wygodne i funkcjonalne. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

566 401 zł47 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Tylko W naszym biurze! metro kondratowiecza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 30000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania 868000 zł komórka 30000 zł łaczna wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Szczęśliwice,Warszawa

1 653 563 zł73 m² 22 735,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez Prowizji! Bez podatku pcc! Zakończenie budowy pod koniec roku! Trzy pokoje o doskonałym rozkładzie na warszawskich Szczęśliwicach. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł62 m² 18 937,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie na zielonych Bielanach przy ul. Sokratesa 9. Największym atutem mieszkania jest jego doskonała lokalizacja w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Warszawy: metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

868 000 zł58 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

725 000 zł53 m² 13 602,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, lub do odświeżenia. Niedaleka odległość od stacji metra M2 Bródno. Piwnica. Mieszkanie spół. własn. prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy na warszawskim Bródnie. Nowa, niższa cena! Podstawowe informacje: na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Stary Mokotów,Warszawa

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

100m2 | 2 sypialnie | Stary Mokotów | basen | siłownia | umeblowane | premium Najwyższej klasy, w pełni umeblowany apartament z 2 sypialniami na górnym Mokotowie, w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasyków

Henryków,Warszawa

4 490 zł79 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79m2, parter/3 bez windy, w budynku z 2013r. przy ul. Klasyków, białołęka Henryków. Idealne dla rodziny lub dla pary. Cena: 4490zł + 1050zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Nowa Praga,Warszawa

700 000 zł49 m² 14 373,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banderii

Wola,Warszawa

3 490 zł56 m² 62,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowy apartament (56,5m2) przy ulicy Banderii 4 *mieszkanie dodatkowo ma 2 balkony oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym *w skład wchodzi salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Piękne, dwustronne mieszkanie wśród zieleni na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie widne, nasłonecznione, dwustronne - okna wychodzą na wschód i zachód. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grenadierów

Kamionek,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne mieszkanie położone na III piętrze w zadbanej, czystej i odnowionej kamienicy (1960 r.) na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kameralnym budynku z 2004 roku. Lokal mieszkalny składa się z dużego pokoju połączonego z kuchnią, dwóch niezależnych pokoi, przedpokoju, łazienki oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker agencjom dziękuję! inwestycyjna perełka na pradze-południe! Doskonała lokalizacja, wysoki potencjał zwrotu z inwestycji Szukasz mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Zielona,Warszawa

1 450 000 zł78 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mam przyjemność zaprezentować 3- pokojową nieruchomość usytuowaną w odrestaurowanej kamienicy na Pradze Północ - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

1 077 000 zł66 m² 16 318,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 66m2 usytuowane na ostatnim piętrze w niskim budynku zlokalizowane na Bielanach, ul. Magiera. Budynek z cegły, oddany do użytkowania w 1988r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

1 400 000 zł82 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ochocie! mieszkanie W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje z otwartą kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

995 000 zł76 m² 13 023,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w cichej i spokojnej części Gocławia. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powiśle,Warszawa

13 000 zł100 m² 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 100m2 na prestiżowym osiedlu "patria" na urokliwym Powiślu, oferujący komfortowy styl życia w samym sercu miasta.