dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

*Wyłącznie u nas* Szukasz trzypokojowego mieszkania przy metrze? Zależy Ci na gotowym do wprowadzenia lokalu? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Derkaczy

Wawer,Warszawa

949 000 zł91 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam ofertę doskonałą dla rodzin, par czy osób ceniących kameralność i wyjątkowy klimat. Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się na 1. piętrze kamienicy z lat 30-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 470 000 zł67 m² 21 973,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w rezydencji Art Eco zielonej części Żoliborza - Jasnodworska 3 Rezydencja arteco to nowoczesne osiedle mieszkaniowe charakteryzujące się wyjątkowym wykończeniem części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł98 m² 30 293,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż niemalże 100 metrowy apartament na ul. Poznańskiej w sąsiedztwie Hotelu Polonia Palace. Mieszkanie jest urządzone oryginalnymi meblami z epoki, które są w cenie apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł79 m² 113,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje mieszkanie na sprzedaż z przeznaczeniem na lokal biurowy o powierzchni 79 m2 w Śródmieściu, położony w odrestaurowanej kamienicy, w sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł65 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położony na 3. piętrze apartament w kamienicy z początku XX wieku przy ul. Okólnik szuka pierwszego najemcy. Stylowo i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

846 000 zł47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

664 000 zł54 m² 12 264,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,14m2 usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Modlińskiej 67b na Żeraniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Grochów Południe,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentuje mieszkanie o powierzchni 70m2 na Pradze, przy ul. Perkuna 56. Oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

779 000 zł60 m² 13 061,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 59,64m2. Mieszkanie znajduje się na Bielanach, na cichym i spokojnym osiedlu. Lokal jest do generalnego remontu, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł64 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, trzypokojowy apartament na Miasteczku Wilanów. Powierzchnia to 63,35 według księgi wieczystej, natomiast realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie o powierzchni 56 m2. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze z widokiem na zieleń. Ładny rozkład, balkon, ustawne pokoje w kwadracie, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleszczowa

Włochy,Warszawa

900 000 zł58 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w naszej ofercie, mieszkanie na sprzedaż o pow. 58m2 z 2008 r. Mieszkanie zlokalizowane jest na Warszawskich Włochach, na pierwszym piętrze. W 2020 r. wykonano generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

4 700 zł66 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66 m2, piętro 5/13 z windą, w budynku z 2013r. przy. ul. Stawki, śródmieście Muranów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 4700 zł + 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

789 000 zł54 m² 14 559,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 54,19mkw, 3 pokojowe przy ul. Marywilskiej 65 na piątym piętrze. Blok z 2012 z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

856 000 zł60 m² 14 314,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,80 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2004 roku-Warszawa, białołęka, ul. Ceramiczna. Balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

2 899 000 zł103 m² 28 126,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 103.07 m2 na Starym Mokotowie. Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł67 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Białołęka - Tarchomin ul. Świderska autobusy 100 m | tramwaje 700 m | 15 min komunikacją do stacji metra Młociny | 700 m do sklepu Netto | 900m centrum handlowe Tarchomin oraz Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

899 000 zł77 m² 11 705,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,8m2, zlokalizowanego na ulicy Głębockiej w Warszawie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

795 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 47 m2 | warszawa | Górnośląska Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 6 piętrze 10-cio piętrowego budynku przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

796 000 zł55 m² 14 499,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie to 3 pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem do wprowadzenia. Mieszkanie usytuowane jest wschodu oraz północy (jeden pokój), dzięki czemu jest bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 573 246 zł81 m² 19 394,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania apartament 3 pokojowy w budynku 5 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Ursynów w pobliżu Parku nad Stawem Służewieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie na 6/7 piętrze nowoczesnego apartamentowca na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie o pow. 51,94 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 496,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Odkryj miejski raj w kamienicy, gdzie każdy oddech to świeżość zieleni, a każdy krok niesie Cię bliżej miejskiego życia. Tylko 50m dzieli Cię od metra dzięki któremu w 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

829 000 zł47 m² 17 638,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie przeszło w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

865 000 zł59 m² 14 611,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Targówku, przy ulicy Chodeckiej. Powierzchnia 59,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią (ok. 30 m2), 2 pokoje (po ok. 9 m2), łazienka z wc (ok. 3 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 818,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania w dzielnicy Ursynów. Lokal znajduje się w apartamentowcu Cynamonowy Dom położonym przy Metrze Imielin. Na wejściu do Budynku wita nas pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 559 000 zł86 m² 18 064,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wysokim standardzie (po remoncie) o powierzchni 86,3 mkw na Warszawskim Bemowie Ogrody Shiraz w skład, którego wchodzą; - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na na Targówku. Cisza, spokój, zieleń, pełna infrastruktura w najbliższej okolicy, świetna komunikacja. Lokalizacja/ budynek: spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiązana

Zbytki,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 60m2, piętro 0/1 bez windy, w budynku wolnostojącym z 2008r., przy ul. Wiązanej, wawer Zerzeń. Idealne dla pary, młodej rodziny lub grupy przyjaciół, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 251 576 zł57 m² 22 089 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja na Mokotowie / Инвестиция на Mokotowie [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Cena: 684 659zł-3 546 626zł Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

1 140 000 zł69 m² 16 450,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne oraz klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 69,03 m2 z dwoma oddzielnymi sypialniami i oddzielną garderobą. Ergonomicznie zaaranżowane wnętrze oraz gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 069 000 zł61 m² 17 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej dzielnicy Wola Odolany na Osiedlu Espresso na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku. Mieszkanie składa się z salonu (20 mkw), który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Wyobraź sobie, że ze wszystkich okien mieszkania widzisz zieleń, a rano pijesz kawę w ogródku słuchają koncertu ptaków :) Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Ogólnej 7 znajdującego się blisko metra stacja Marymont. Mieszkanie w pełni wyposażone w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 458,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji: na Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 950 zł54 m² 92 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania na Bliskiej Woli Oferujemy do wynajęcia przestronne, luksusowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku na Bliskiej Woli. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 179 000 zł74 m² 15 848,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Już gotowe. Są klucze, można oglądać. Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku siedmiopiętrowym, 4 piętro, 74,39 m2, 3 pokoje, duży balkon ponad 8m2, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

844 000 zł53 m² 15 984,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 52,8 m2, usytuowane na pierwszym piętrze z windą w cichej, spokojnej i zielonej części Ursynowa ul. Na Uboczu, zaledwie 400 metrów od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Służewiec,Warszawa

869 000 zł66 m² 13 087,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agencjom dziękuję, proszę nie dzwonić, grunty uregulowane, jest kw Przedmiotem sprzedaży jest piękne mieszkanie przy Dolince Służewieckiej ( ul. Burgaska ) Mieszkanie nie wymaga żadnego dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe Budownictwo | Garaż | Duży Balkon | Garderoba | Doskonała Lokalizacja | Zielona Okolica | 3 pokoje | Jasne Kameralny apartamentowiec przy Metrze Kabaty to nowoczesny budynek w prestiżowej.