dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Człuchowska

Odolany,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 532,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli położoną w Warszawie przy ulicy Człuchowskiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze o powierzchni 60, 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie składa się z : - Salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka - W.C - łazienka z wanną - przedpokój - garderoba - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

965 000 zł59 m² 16 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Włochy. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł96 m² 36 458,30 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego apartamentu znajdującego się w luksusowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu miasta. Apartament, to połączenie eleganckiej formy z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą addom Serdecznie zapraszam Państwa to zapoznania się z ofertą. I. Budynek Budynek z lat 75-79. Budynek 4 piętrowy, po 2 lokale na piętrze. Klatka po remoncie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł91 m² 19 810,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w prestiżowej inwestycji Nordic Mokotów II. Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia: 90,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossutha

Jelonki,Warszawa

759 000 zł58 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 58,28 m na 1 piętrze 3 piętrowego budynku w spokojnej okolicy na Jelonkach. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

859 000 zł52 m² 16 679,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na osiedlu Czyste, tuż przy stacji Metro Płocka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

755 000 zł47 m² 16 063,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim blokuz zlokalizwane na Targówku. Po generalnym remoncie, wszystko wymienione, gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Odolany,Warszawa

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Odolanach położoną w Warszawie przy Studziennej róg Jana Kazimierza Atutem nieruchomości jest wysokość nieruchomości-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

775 000 zł66 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego bez prowizji od Strony Kupującej - Metro Młociny 3 przystanki dowolnym tramwajem (3 minuty jazdy) - Tramwaj (5 linii) 200 m - Autobus 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

725 000 zł48 m² 15 135,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w cenie! ochota, korotyńskiego Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki! powierzchnia: 47.9m2 POMIESZCZENIA: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

705 000 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1972 roku zlokalizowane w Warszawie w pobliżu ulicy 1 Sierpnia. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

7 400 zł100 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1962

Polecam inwestycyjnie 5 pok. przy stacji metra Bródno. Duże możliwości aranżacyjne! Dla inwestora lub rodziny. Polecam ofertę mieszkania z balkonem o pow. 58 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zielony Żoliborz to wyjątkowe miejsce, będzie atrakcyjną ofertą dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, ale jednocześnie preferują łatwy dostęp do sklepów, restauracji, kina, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Polinezyjskiej 1 Wyjątkowa Przestrzeń Życiowa w Sercu Ursynowa. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 181 005 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na Bemowie - dwustronne, wysoki standard, garaż i komórka, gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 266 192 zł70 m² 18 001 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Bokserska Promocja z ceny 1 406 800 zł Metraż 70,34 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

747 760 zł56 m² 13 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

55,76m2 | 3 pokoje + Duża Loggia możliwość obejrzenia konkretnego mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

699 999 zł56 m² 12 389,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na Białołęce w bloku (cegła) z 1999 roku na strzeżonym osiedlu (monitorowanym). 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56.5m2 przy ul. Odkrytej składające się z: przedpokoju Kuchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

839 000 zł57 m² 14 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Rosoła. Mieszkanie znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu, wyposażonym w liczne boiska sportowe, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

1 285 000 zł65 m² 19 681,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne, słoneczne mieszkanie 65,29 m2 z częściowo zadaszonym tarasem ok. 12.42 m2, z którego rozpościera się widok na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie niezwykle ciepłe i słoneczne, z widokiem na zielony dziedziniec Warsaw Apartments, jasne, większość okien skierowanych jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 694,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy Kwiatkowskiego na Warszawskim Gocławiu. Jest to oferta, która rewelacyjnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam nieruchomość do wynajęcia, znajdującą się na nowo budowanym kompleksie Osiedle Krzewna. Sąsiaduje bezpośrednio z osiedlem Wilno, co umożliwia jednocześnie korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie przy metrze Kabaty komfort, lokalizacja i przestrzeń! Marzysz o wygodnym życiu w świetnej lokalizacji, gdzie miasto spotyka się z naturą? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

2 350 000 zł87 m² 27 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio Kameralne miejsce na dynamicznym Służewcu. Solea to butikowa inwestycja składająca się z dwóch czteropiętrowych budynków, mieszczących 91 funkcjonalnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Rakowiec,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje na sprzedaż wyremontowane i odświeżone mieszkanie o powierzchni 47,3 m , zlokalizowane na warszawskim Rakowcu przy ul. Baleya. Lokal mieści się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 449 000 zł73 m² 19 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania do kupienia W sercu prawdziwego wilanowa, kilka minut spacerem od pałacu ? Marzą Ci się poranki z kawą z widokiem na ogród i spacery po terenach zielonych? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 199 999 zł48 m² 24 948 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 3-pokoje w bezpośrednim sąsiedztwie sgh i Pola Mokotowskiego. To przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 079,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 52,80 m2. Składa się z trzech oddzielnych pokoi: salonu z balkonem, dwóch przytulnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną oraz oddzielnego wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

847 000 zł58 m² 14 715,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną w samym sercu Śródmieścia w zadbanej kamienicy z 1951 roku. Atuty W samym Centrum miasta Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

6 800 zł92 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu - 6.800 zł/m-c (w tym czynsz administracyjny i miejsce postojowe w poziemnym garażu) Media - 350 zł/ m-c zaliczka (rozliczane wg zużycia) Kaucja - 10.000 zł Gdzie: Warszawa, Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Służewiec

Służewiec,Warszawa

1 115 000 zł66 m² 16 981,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na wysokim piętrze z windą, z dwoma przestronnymi balkonami (20 m2 i 6 m2) w nowym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

6 500 zł97 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 97 m2, usytuowany na 6 piętrze budynku z ochroną. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon; - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie - ul. Kierbedzia 124, mokotów Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m z dużym tarasem, położone na 7.