dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

997 000 zł57 m² 17 375,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Praga Południe. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Nadwiśle,Warszawa

795 000 zł69 m² 11 588,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na zielonym Wawrze. Lokal znajduje się na spokojnym i strzeżonym osiedlu Pod Dębami z placem zabaw, boiskiem oraz własnym miejscem parkingowym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

779 999 zł60 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 17 / Bielany klimatyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 563 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w pobliżu metra Młynów. Mieszkanie znajduje się przy ul. Młynarskiej na 10 piętrze z 10 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

790 000 zł59 m² 13 290,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania - wyjątkowa cena tylko do końca lutego! Bez prowizji i pcc - oferta dewelopera! Cena promocyjna: 790 000 zł (regularna cena: 984 000 zł)! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do wynajmu 55-metrowego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Czerskiej 18. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Rozkładowe mieszkanie po remoncie! 3 pokoje - 2 sypialnie - łazienka z wann, oddzielne wc duży balkon od strony południowej zabudowa i wyposażenie kuchni sprzęt agd 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 417 000 zł81 m² 17 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż unikatowo urządzony apartament o powierzchni 81 m2 z loggią o pow. 6 m2, zlokalizowany w centrum Osiedla Gocław. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

1 245 001 zł55 m² 22 793,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Mokotów. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólnik

Powiśle,Warszawa

3 070 100 zł101 m² 30 496,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie, znajdujące się w nadbudowie zrewitalizowanej kamienicy z 1910 r. z windą. Nabyte od dewelopera w stanie surowym i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 299 000 zł55 m² 23 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz najlepszej i pewnej inwestycji swoich środków! Jesteś w domu! argumenty na tak: roi 14%! Budynek z 2023r. - wciąż na rękojmi deweloperskiej Lokalizacja - 3 min spacerem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pragnę Państwa zainteresować mieszkaniem z pięknym widokiem, niczym nie zaburzonym wprost z 11 pietra. Na lokal mieszkalny składają się : -2 sypialnie, -salon z balkonem -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 120 000 zł82 m² 13 665,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,96 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w 5-piętrowym budynku z 2005 roku, usytuowanym przy ul. Milenijnej na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 390 000 zł66 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie n w wysokim standardzie, do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 6 piętrze w budynku z 2015 roku. Blok ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 275 000 zł74 m² 17 114,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie | Garaż w cenie | Akceptowane zwierzęta Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ulicy Augusta Prymasa Hlonda 10 G o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 024,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m2 położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie będzie idealne zarówno pod inwestycję jak i dla rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł82 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie na Kabatach przestrzeń, światło, zieleń Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 82 m (obecnie 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

12 900 zł118 m² 109,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem elegancki klimatyzowany apartament położony w świetnej, cichej lokalizacji przy ulicy Huculskiej 5. Mieści się w kameralnym, eleganckim nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 624,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z 1978 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

839 000 zł57 m² 14 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Rosoła. Mieszkanie znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu, wyposażonym w liczne boiska sportowe, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bryły na medal - mieszkanie z potencjałem na Stefana Bryły! Poszukiwacze przestrzeni, jasnych wnętrz i remontowych wyzwań - oto propozycja idealna dla Was! Trzypokojowe mieszkanie, które czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 741,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na Mokotowie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym, odnowionym bloku z windą z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

835 000 zł60 m² 13 939,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 59,90 m , usytuowane na pierwszym piętrze 15-piętrowego budynku na Pradze-Południe, ul. Witolińska. Budynek z 1979r. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

1 175 000 zł79 m² 14 873,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 79m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku( bez windy), blisko od stacji metra Natolin. W skład mieszkania wchodzą: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

868 000 zł58 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 5 piętrze w budynku zlokalizowanym w Warszawie, w dzielnicy Ursus, przy ul. Tomcia Palucha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

845 000 zł54 m² 15 688,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne 3- pokojowe mieszkanie w 15-piętrowym budynku na warszawskim Mokotowie. Lokal idealny dla osób ceniących wygodę, ciszę i piękne widoki na zachód. Zalety mieszkania: widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Żoliborzu w bloku z 1973 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Jasnodworskiej składające się z: przedpokoju Salonu z wnęka sypialnianą Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

1 649 999 zł81 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament ma powierzchnię 81 m2, znajduje się na 10-tym piętrze, od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie, wysoka jakość materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 649,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie: metraż: 57 m Liczba pokoi: 2 (przerobione z 3-pokojowego) Piętro: ostatnie w budynku z 1981 roku Stan: gotowe do zamieszkania Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

859 000 zł52 m² 16 679,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na osiedlu Czyste, tuż przy stacji Metro Płocka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 145,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2+1 pokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane przy ul. Chłodnej na Woli, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie - 38 m2 rozkładowe, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 519,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70, 27m2 na Służew nad Dolinką. Pełna własność, uregulowane grunty. Cena do negocjacji! Mieszkanie zadbane, czyste, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

7 500 zł93 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 93.40 m2 z balkonem i dwoma miejscami garażowymi w kameralnym apartamentowcu w zielonej części Miasteczka.