dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 000 zł89 m² 78,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary - obok metra pole mokotowskie Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 89 m , położony na 3. piętrze w apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

879 000 zł62 m² 14 177,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz na Bemowie. Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie do wejścia. Oddzielna odnowiona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł54 m² 14 771 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łodygowa

Targówek,Warszawa

789 000 zł49 m² 16 247,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Łodygowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana nieopodal ul. Grawerskiej, marsa oraz Płatnerskiej w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł57 m² 80,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche i odremontowane mieszkanie usytuowane na parterze w 4 - piętrowym budynku z 1957 r. w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu na Muranowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

6 600 zł75 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie znajdujące się W nowym apartamentowcu Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Miejsce postojowe w garażu podziemnym ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Żerań,Warszawa

639 885 zł56 m² 11 500,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Warszawie.lecz bliżej natury! Inwestycja ta oferuje budynki w niskiej zabudowie, dzięki temu wtapia się w naturalne otoczenie, dając mieszkańcom prywatność oraz poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Białołęka,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Warszawa / tarchomin / ul Mehoffera przy Myśliborskiej wchodzisz I mieszkasz! Mieszkanie 3- pokojowe z miejscem postojowym, komórką lokatorską i balkonem, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł68 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3-pokojowy w samym Centrum w pełni wyposażony, cicho! Metro Śródmieście. Dwie sypialnie przedzielone drzwiami rozsuwanymi, przestronny salon w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 349 000 zł60 m² 22 649,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje Taras Ogródek Trzy metry wysokości ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż: 3 pokojowe wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, komfortowe mieszkanie przynależny ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzeszczyka

Rakowiec,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 875,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z nami kupisz bezpiecznie! Bardzo kompaktowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej - Ochocie Rakowiec. Nieduża (46,60 m2) ale w świetnym układzie powierzchnia trzypokojowego mieszkania, powstała po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kupiecka

Żerań Wschodni,Warszawa

785 000 zł55 m² 14 401 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,51 m2 z 2018 roku. Na terenie nowego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

2 397 000 zł134 m² 17 888,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy biura do współpracy! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 134 m , położony w kameralnym szeregowcu na Wawrze. Segment jest gotowe do wprowadzenia, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pawia

Wola,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 871 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W stanie deweloperskim | nowoczesna inwestycja | muranów | widok na zielony skwer I park Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,99 m2, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sadyba,Warszawa

745 000 zł47 m² 15 987,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w sercu zielonej Sadyby, przy ul. Świętego Bonifacego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł70 m² 16 939,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Narwik na warszawskim Bemowie dostępne od zaraz Na mieszkanie o powierzchni 69,6 m2 na ostatnim 5 piętrze z windą, składają się: - salon z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

747 000 zł48 m² 15 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane - Warszawa, mokotów, ul. Konduktorska. Mieszkanie o powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł93 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny trzypokojowy apartament w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Budynek został wybudowany w 2004 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jest bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Ulrychów,Warszawa

799 990 zł58 m² 13 864,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym układem, doskonale skomunikowane, otulone zielenią Parku Szymańskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 104,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokojowe mieszkanie na Targówku, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1967 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne z ekspozycją okien na wschód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 599 000 zł74 m² 21 608,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dzień dobry, miło mi przedstawić przestronne mieszkanie w apartamentowcu, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Woli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 847 000 zł85 m² 21 729,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość w kamienicy przy samym Placu Konstytucji. Mieszkanie obecnie wynajmowane w całości na pokoje, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 376 000 zł74 m² 32 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie- śródmieście Południowe. For English scroll below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Konesera

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowa oferta dla konesera: zostań najemcą nowoczesnego mieszkania na ostatnim piętrze z tarasem! For English - please scroll down. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 582,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na warszawskich Bielanach. Lokalizacja: bielany - Słodowiec, ul. Romaszewskiego Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! na wynajem: przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 85 m2, umeblowane, z balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł59 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Lokal jest w idealnym stanie technicznym - gotowy do wprowadzenia się bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Został wykończony w wysokim standardzie, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętrze budynku znajdującego się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochroną. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

795 000 zł48 m² 16 493,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w Warszawie na Woli, ul. Pustola 18. Metro Księcia Janusza - kilka minut pieszo. Przestronne, jasne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 831,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie-53,5 m2 ,położone na Targówku przy ul. Wysockiego. Usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwoma nowym windami, wzniesionym w 1975 roku. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

690 000 zł63 m² 10 969,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,90 m , 9 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1985 roku -warszawa, bemowo, ul. Wrocławska. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 250 000 zł61 m² 20 508,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie z dwoma tarasami w loftowym stylu trzypokojowe! Komfortowo urządzone w nowoczesnym loftowym stylu trzypokojowe mieszkanie w skład którego wchodzą dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Ulrychów,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowy trzypokojowy apartament z 2 balkonami przy ul. Jana Kazimierza na Woli. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, jasna kolorystyka wykończenia sprawia, iż przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

2 350 000 zł89 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 89,3 m , na którą składają się: - salon ok. 21,5 m , - dwie sypialnie ok.14,3 m i 14,3 m , - kuchnia ok. 12 m , - łazienka ok. 5,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Okopowej o powierzchni 46,72m z widokiem na panoramę Warszawy, które można przearanżować na 3 osobne pokoje. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 6. piętrze w 12-piętrowym budynku z windą. Znajduje się na zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilchowicka

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł129 m² 11 254,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

złna sprzedaż: przestronne mieszkanie na ul. Pilchowickiej w Warszawie Powierzchnia: 128,84 m Podział: 2 odrębne lokale mieszkalne Lokal 1: 2 pokoje Lokal 2: 3 pokoje Stan: mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

1 899 000 zł68 m² 27 926,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki. English description below Podstawowe informacje: to trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

705 000 zł60 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie zaprasza do prezentacji i zakupu mieszkania przy ulicy Łukowskiej w dzielnicy Praga Południe (gocławek). Jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Solec,Warszawa

6 600 zł85 m² 77,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Wisłę w inwestycji Kryształ Powiśla (solec 18). Wysoki standard, recepcja, wspólny taras na dachu. Jasne, przestrzenne mieszkanie, wyposażone.