dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł72 m² 27 841,20 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z przepięknym widokiem na 19 piętrze! Dla osób ceniących design i niebanalne wnętrza i piękne widoki. Apartament był w programie "domy gwiazd" Omeny Mensah w Canal+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarii

Wilanów Niski,Warszawa

1 750 000 zł107 m² 16 355,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowe trzy pokojowe mieszkanie w Wilanowie - ul. Husarii Odkryj wyjątkowe 107 m , trzy pokojowe mieszkanie w sercu prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowa, przy ul. Husarii. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elsnera

Służew,Warszawa

3 750 zł70 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70 m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 2012 r. przy ul. Elsnera, mokotów, służew. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3750 zł + 1270 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż lokal w przedwojennej, 3-kondygnacyjnej kamienicy w samym sercu zabytkowej Saskiej Kępy. W budynku przeprowadzono kompleksowy remont wszystkich instalacji (elektryczna, wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

8 000 zł105 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowy apartament 105 m2 z dużym tarasem, na ul. Łowickiej w dobrym sąsiedztwie. Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na 5. piętrze i ma 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, przy ul. Skarbka z gór 21a, na pierwszym parterze w 3 piętrowym budynku z 2008 roku, z dużym miejscem parkingowym (osobna księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Trzypokojowe, narożne mieszkanie w niskim bloku z lat 70. po remoncie. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Zielona,Warszawa

1 049 000 zł77 m² 13 588,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone na Zielonej Białołęce, 15 min do Stacji Metra Kondratowicza. Mieszkanie dwustronne wschód - zachód. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

755 000 zł61 m² 12 377 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > budynek oddany do użytkowania - klucze od już! > pełna własność > 61 m2 | 3 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł79 m² 20 886,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Sielce,Warszawa

6 000 zł115 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Z panoramicznym widokiem na centrum warszawy Taras 40 m | Klimatyzacja | Widok na Centrum | Strefa spa i Siłownia w Budynku ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Okęcie,Warszawa

558 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe, w budynku przy ul. 1-go Sierpnia, które z uwagi na umiejscowienie okien, można z łatwością przerobić na 3 pokojowe. Pierwsze piętro Okolica bardzo spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 850 zł62 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament 3 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 240 000 zł62 m² 19 840 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie , zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Drwęckiej 18. Podstawowe informacje: metraż: 62,50m2 Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł58 m² 18 816,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Bemowo. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Śródmieście Północne,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, parter/3, w kamienicy bez windy z 1952r. przy ul. Granicznej, śródmieście Północne. Dostępne bez mebli ruchomych, idealne dla rodziny lub pary. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

788 000 zł64 m² 12 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 63,40m2, pierwotnie 4 pokojowe, jest możliwość powrotu do poprzedniego rozkładu. W najbliższej okolicy niska zabudowa i dużo terenów zielonych. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Najbardziej zielone osiedle - tel. Metro - Służew nad dolinką - Mokotów, ul. Mozarta Tereny rekreacyjne dookoła, zielono, cicho, staw, rzeczka, boiska, place zabaw - super kultowy blok młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł111 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość w kamienicy tuż przy Pl. Unii Lubelskiej. Jest to gratka dla miłośników kamienic i klimatów starej Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

3 999 zł62 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronne, 3 lata temu gruntownie wyremontowane, gustownie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie z dużą zabudowaną loggią, zlokalizowane w jednaj z najlepszych części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Rakowcu, na osiedlu otulonym zielenią. Tylko najem okazjonalny Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

791 500 zł54 m² 14 728,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu nieruchomość, znajdującą się w doskonale skomunikowanej części Włoch. Oprócz prezentowanego mieszkania, możemy również w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł71 m² 16 806,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina z Wrocimowic 4 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Murmańska

Praga-Południe,Warszawa

797 000 zł58 m² 13 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakupu mieszkania w dobrej cenie i ciekawej lokalizacji - rejon dzielnicy Praga Południe i Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Bardzo dobra komunikacja w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

4 950 zł62 m² 79,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, pow. 62 m2 - Zadbane, jasne i Ciche - Duży taras z pięknym widokiem - Dla Wymagającego Lokatora - Dolny Mokotów, łazienki Królewskie, ch Panorama Do wynajęcia nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 600 zł89 m² 73,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowy apartament W miasteczku wilanów Funkcjonalny rozkład | Wysoki standard | 2 łazienki | 2 balkony | Miejsce w garażu podziemnym i komórka lokatorska wliczone w cenę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 626,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m2 z dębowym parkietem i dużym tarasem. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 060 000 zł63 m² 16 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,45 m usytuowane na parterze w budynku z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1970 roku z dwiema windami. (Ekspozycja: południe (kuchnia), zachód (pokoje)). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie trzypokojowe ponad sąsiednimi budynkami z widokiem na przestrzeń.LOKALIZACJA: blisko centrum, róg ul. Korotyńskiego/jasielskiej, ochota. Szybki i łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 175 000 zł62 m² 18 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ciche, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,27 mkw. z balkonem na osiedlu Wille Lazurowa. Nieruchomość usytuowana na 1. piętrze w budynku z windą wybudowanym w 2016 roku. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Las Bielański,Warszawa

712 000 zł50 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na każdym pietrze tylko 3 mieszkania Ciche, ciepłe, przestronne, jasne - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młota

Nowa Praga,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 761,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze o powierzchni ok. 54,43 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 19m2, ok. 11 m2, ok. 7,3m2) - kuchnia ( ok. 6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

650 000 zł57 m² 11 443,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z lat 70., w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 549 000 zł89 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 89.1 m2 z przestronnym tarasem oraz dwoma balkonami, do wprowadzenia. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

696 428 zł48 m² 14 597,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w kwietniu promocja: garaż 10.000zł.! Narożne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma loggia'mi. Nowe, gotowe do odbioru. Dzwoń! Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł93 m² 17 204,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w segmencie 93m2 + poddasze+ miejsce przed mieszkankiem. Osiedle zamknięte ,cicho niedaleko sklepy dobra komunikacja. kontakt   lub  

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij