dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 000 zł62 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 zlokalizowane na Warszawski Żoliborzu, przy ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniącyc h kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Za Żelazną Bramą (dzielnica Wola) blisko Hotelu Westin. Do zamieszkania od razu po zakupie. Lokal znajduje się na 2. piętrze 15-piętrowego bloku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

988 000 zł55 m² 17 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokoje | Wola - Młynów | ul. Żytnia | blisko Browarów Warszawskich i metra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Żytniej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

947 000 zł61 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. DO dyspozycji właścicieli rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 369 900 zł76 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 76,11 m , położonego przy ul. Skoroszewskiej 26 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Na wynajem komfortowe, mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa - przy ul. Sonaty, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

770 000 zł66 m² 11 755,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poranna kawa na tle zieleni, cisza, która pozwala złapać oddech i wnętrze, do którego chętnie wraca się po całym dniu tak wygląda codzienność w tym miejscu. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł61 m² 42,56 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu, przy ul. Gwiaździstej. Z 19 piętra rozciąga się spektakularny widok na panoramę Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zamieszkaj wysoko z widokiem, który robi wrażenie każdego dnia. Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 770 000 zł68 m² 25 881 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* english version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesne, 2-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,4 m2, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

970 000 zł50 m² 19 207,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.5 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Mieszkanie o powierzchni: 86 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie w Marysinie Wawerskim. Zlokalizowane w budynku jednorodzinnym na najwyższej kondygnacji. Wejście do budynku z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

777 000 zł54 m² 14 283,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w fantastycznej lokalizacji - blisko terenów zielonych oraz zaledwie 2 minuty spacerem do przystanku tramwajowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 012 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w doskonale skomunikowanej części Bielan. Opis otoczenia Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 092,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie - Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

794 000 zł54 m² 14 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Woli przy ul.Pustola, blisko Metra Księcia Janusza. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku po termomodernizacji, ze wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Po remoncie | Ciche | 3 pokoje - 75 m | miejsce postojowe | Serce Miasteczka Wilanów okolice Centrum Alto | Pachnące nowością | Dostępne od zaraz Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Surowieckiego Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1994 roku. Zadbane, zamknięte osiedle z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek przy ul. Zagłoby. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

673 568 zł60 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddane do użytku Zakup od dewelopera 0% pcc Bez prowizji szczegóły mieszkania Liczba pokoi: 3 Piętro : 2 Salon z aneksem kuchennym Pokój 1 Pokój 2 Łazienka wc Garderoba Hol Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng Below Na wynajem | 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Al. Solidarności 94 | Ścisłe centrum Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 405 000 zł69 m² 20 451,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, o pow. 69 m2, usytuowane na 6 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ i zachód) w dobrym stanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Augustówka,Warszawa

869 900 zł62 m² 13 992,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze nowoczesnej inwestycji Rytm Mokotowa, zlokalizowanej na Mokotowie - Augustówka, ul. Antoniewska, w Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

669 441 zł57 m² 11 707,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 57,18 m2 Ogródek lokatorski: 29,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

604 500 zł44 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie 4 kwartał 2026 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 43,60 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Włochy,Warszawa

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu świeżo odnowione mieszkanie w budynku wolnostojącym z ogrodem. Opis: budynek jest świeżo po generalnym remoncie. Podzielony jest na trzy oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nie jestem zainteresowany współpracą Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Warszawie o pow.49,11 m2 , Śródmiescie, Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 468,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,33 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku - Warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Włochy,Warszawa

779 000 zł65 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

O k a z j a c e n o w a ! Zaproponuj cenę Mieszkanie 65,21 m2, 3-pokojowe z dodatkową powierzchnią 127m2 Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 400 zł81 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu po remoncie, ciche, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij