dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł82 m² 13 942,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji (inwestycja, mieszkanie lub biuro) z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym - idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 000 000 zł61 m² 16 431,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - ul. Klinkierowa, warszawa Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60,86 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

665 000 zł58 m² 11 525,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, ciche, słoneczne. Okna na 3 strony świata, 10 piętro, więc panoramiczne widoki. W budynku są 2 nowoczesne windy., instalacje po wymianie. Kuchnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

4 898 zł77 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 77m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Obrzeżnej, mokotów Służewiec. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

859 000 zł58 m² 14 810,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na zielonym Mokotowie - tuż obok rezerwatu przyrody Jeziorko Czerniakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 145 000 zł64 m² 17 974,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, na cenionym osiedlu Ursus Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Jana Olbrachta na pograniczu Bemowa i Woli. 74m2 | Metro | Duży salon | 2 sypialnie | Idealne dla rodziny | Zielona okolica Rozkład: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 030 000 zł72 m² 28 391,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1939 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 699 000 zł94 m² 18 074,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prestiżowa przestrzeń & pewna lokata kapitału ul. Grójecka 34 - Warszawa / Ochota Cena: 1 699 000 zł Metraż: 94 m sz Cena za m : 18 074,47 zł/m Duża, świeżo odnowiona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

1 230 000 zł79 m² 15 609,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jasne, wysokie mieszkanie na Ursynowie, idealne dla osób, które cenią spokój, zieleń i wygodny dojazd metrem. Dwustronny układ, dwa tarasy, bliskość Lasu Kabackiego i stacji Metra Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ulicy Czerniakowskiej. Mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 2. piętrze w 2.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2012 roku przy ulicy Skarbka z Gór 15. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

640 934 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej, przytulnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,69m2 - dwie oddzielne sypialnie + salon, usytuowane w bloku znajdującym się w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

675 000 zł53 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 522 000 zł93 m² 27 118,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować w wyjątkowy 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,42m2 położony na ostatnim 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

838 740 zł60 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

765 000 zł44 m² 17 256,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowolipki,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie dla pary na nowolipiu Mieszkanie dla pary lub singla | Usytuowane na wysokiej kondygnacji | Naturalne materiały wykończeniowe | Klimatyzacja | Siłownia i squash w budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Bemowo,Warszawa

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania w dzielnicy Bemowo znajdującego się przy ul. Bandrowskiego 8. Usytuowanie zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem. Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 80 m | balkon | garaż W cenie | skorosze | bez prowizji Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 80,5 m z balkonem, położone w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Zacisze,Warszawa

1 289 000 zł108 m² 11 924,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard budynku S8 Wykończenie wnętrza dostępne w ofercie Projekt wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą, która harmonizuje z zabudową okolicy. To architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 754,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północna część Warszawy przechodzi dynamiczną transformację, stając się wyborem osób świadomych rynkowych trendów. Komunikacja: pkp / metro / tramwaj / autobus pod blokiem Bliskość kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

695 000 zł59 m² 11 747,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Cicha okolica. Blisko Park Szczęśliwicki. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Brak windy. Cena najmu 3500 pln + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 823,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie z tarasem 16m2. Mieszkanie usytuowane jest w strzeżonym, zamkniętym osiedlu Ogrody Bema na ulicy Osmańczyka. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocławek,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , zlokalizowanego na warszawskim Gocławiu- bezpośrednio przy Parku nad Balatonem. Stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Zapraszam na prezentację na żywo jak również do wirtualnego spaceru. Oferta bez prowizji od najemcy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 136 842 zł76 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji na bliskiej Woli, tuż przy Śródmieściu. Zaprojektowany w całości przez pracownię architektoniczną Langiewicz-Charkiewicz, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

4 200 zł81 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia | 3 pokoje | 81 m | pierwszy najem po remoncie | Włochy / Okęcie Główne atuty nieruchomości Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

735 000 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Natolin Park przy ul. Kazimierza "sotta" Sokoła. Lokal ma 60 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

759 000 zł59 m² 12 821 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 895 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy ciche, słoneczne 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Żoliborzu Zadbany budynek z 1974 r Ekspozycja południowo-zachodnia Mieszkanie o powierzchni 57 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe kamieniczne mieszkanie znajdujące się na Starej Ochocie przy ul. Kopińskiej 26. Atuty: -wysokie wnętrze, ostatnie piętro -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

949 343 zł80 m² 11 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie czteropokojowe W tym etapie! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej.