dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

665 000 zł60 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, - 2 sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 220 zł68 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 125 000 zł62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

1 499 900 zł78 m² 19 331,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w czwartek 12/03/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Pohoskiego 2 / Mokotów (w pobliżu Metra Wilanowska)3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 224 750 zł69 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe na Wilanowie Wysokim o łącznej powierzchni użytkowej 69 m2. Lokal składa się z 3 pokoi oraz z użytkowej komórki lokatorskiej (na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucznicza

Wilanów Niski,Warszawa

1 990 000 zł138 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania wyjątkowy, wręcz unikatowy, klimatyczny apartament o powierzchni 137,71 m2 zlokalizowany w starej części Wilanowa - Wilanów Niski przy ul. Łuczniczej. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

1 550 000 zł67 m² 23 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 66,78 M (faktyczna powierzchnia to ok. 70 M ),W prestiżowej lokalizacji starego mokotowa opis mieszkania prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

877 000 zł65 m² 13 492,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w kameralnej inwestycji w otoczeniu zieleni. ul. Marmurowa 44 - Jabłonna Idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 720 000 zł80 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 549 000 zł70 m² 22 128,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

18 000 zł120 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy, gdzie historia spotyka się z ponadczasową elegancją. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł92 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Exclusive 3-Room Apartment Plac Trzech Krzyży | 92 m | Loggia | Garage A spacious 92 m apartment located on a high floor of a prestigious building near Plac Trzech Krzyży. This.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 598,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świetnie zaprojektowany 3p penthouse z tarasem w samym centrum Miasteczka Wilanów. Przestrzenny, lekki w formie, charakteryzuje się doskonale wyważonym połączeniem elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 200 zł47 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasne i przytulne mieszkanie na wynajem z widokiem na park w dzielnicy Sady Żoliborskie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł62 m² 22 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojej rodziny 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia!wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. J.R.R. Tolkiena 3. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Winnica,Warszawa

795 000 zł59 m² 13 383,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż niemalże 60 metrowe mieszkanie z 14 metrową loggią i obłędnym widokiem na Stolicę. Mieszkanie składa się Z: kuchni z salonem z wyjściem na 14 metrową loggię małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

945 000 zł82 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Inwestycja gotowa - oddana Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

783 000 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Narożne mieszkanie na najwyższym piętrze | Panorama Warszawy | Idealne pod wynajem lub dla rodziny Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie na 10 piętrze, z dużymi oknami i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

993 000 zł56 m² 17 732,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 841 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł69 m² 18 195,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio: komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,7 m , położone na 7 (z 8). piętrze budynku przy kultowej ulicy Alternatywy 4 na Ursynowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

2 250 zł63 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z balkonem obok metra natolin - od zaraz! Mamy coś dla Ciebie! ____ ważne: tylko umowa najmu okazjonalnego. Umowa minimum na jeden rok. ____ opłaty I warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawa Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna, ustawna loggia o powierzchni 6m2 okno w kuchni! mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 628,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i balkonem, położonego na warszawskiej Sadybie. Nieruchomość łączy spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

590 000 zł52 m² 11 302,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2m2 znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu przy ul. Żeglugi Wiślanej 1. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł69 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, bardzo ładne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie usytuowane na osiedlu zamkniętym - monitorowanym, dodatkowo strzeżonym, z miejscem parkingowym (w garażu podziemnym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 044 203 zł57 m² 18 468,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 56,54 m2 z loggią ok. 15,14 m2 położone na terenie prestiżowego osiedla na Pradze Południe - soho Factory (kamionek). Lokalizacja: lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 187 900 zł112 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 112,2 m . To luksusowe mieszkanie składa się z trzech eleganckich pokoi, dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły, w sercu warszawskiej Woli - na ul. Astronomów, piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego o powierzchni 57 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - sypialnia II - aneks kuchenny - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Capri

Stegny,Warszawa

689 000 zł53 m² 12 975,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Roponujemy państwu do zakupu mieszkanie na stegnach przy ul. Capri. 4 piętro bez windy. Idealne dla rodziny Z dziećmi / pod działalność / do wynajmu. Dwustronne wsch/zach z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 900 zł91 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 91 m2, piętro 7/9 z windą, w budynku z 2008 r, przy ul. Puławskiej, mokotów Służew. Idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

689 000 zł47 m² 14 628,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! - lokalizacja: jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy, a zarazem zależy Ci na zielonej i cichej okolicy - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku z 2000roku. Wykończone z dbałością o detale, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leśnej Jeżyny

Mokotów,Warszawa

1 580 000 zł93 m² 16 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękny i przestronny trzypokojowy apartament na Mokotowie. Jasny i cichy apartament w budynku z 2004 r. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m z prywatnym, zagospodarowanym ogrodem 200 m. Układ: 3 pokoje, garderoba, sauna tradycyjna i ir, kominek.