dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe( 18m, 11m , 11m ), rozkładowe remontu. Kuchnia osobno. Oddzielnie wc i łazienka. W pokojach i kuchni na podłodze pcv , w łazience i wc terakota. Okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

998 000 zł83 m² 12 024,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe w przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu! Mieszkanie widne z trójstronną wystawą okien. Pokoje ustawne, rozkładowe / 19; 21 i 16 m2. Kuchnia /11 m2/ osobna, widna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zacisze

Zacisze,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie. Mieszkanie składa się z umeblowanej i wyposażonej kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2, na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: salonu częściowo połączonego z widną kuchnią, dwóch pokoi, garderoby, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

633 200 zł84 m² 7 558,79 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b13 3-pokojowe o powierzchni 83,77m2, położone na V piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

750 000 zł82 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na warszawskich Kabatach. ( dla znających okolicę nie trzeba reklamować jedno z najlepszych miejsc do mieszkania w Warszawie jeśli nie najlepsze ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia! Mieszkanie położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym (1 min. do autobusu, 2 min. do metra 3 min. do tramwaju). Lidl bezpośrednim sąsiedztwie. Inne punty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł96 m² 10 362,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga - duży taras - 106 m2! - Przestronny apartament, 96,5 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz pralni, położony na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamińskiego

Kamińskiego,Warszawa

374 000 zł72 m² 5 158,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam - wyjątkowa okazja! Bardzo Ładne mieszkanie na Tarchominie Mieszkanie 72 m dużą 11,6m piwnicą, osiedle Kamińskiego. Niskie, nowe budownictwo 1998, osiedle z całodobową ochroną. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Zawiszy. Mieszkanie posiada wysoki standard wykończenia i ma funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń. Składa się z:. salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

750 000 zł118 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 118m2 zlokalizowane na parterze w nowym apartamentowcu w Starej Miłosnej. Budynek położony w centrum Starej Miłosnej z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

606 558 zł82 m² 7 372,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3p6 (3a17), 3 pokojowe o powierzchni 82,27m2, położone na III piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

582 000 zł72 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne, ciche mieszkanie z dużym słonecznym ogródkiem 64m2 na Bemowie. Salon z aneksem kuchennym (łączna pow. ok. 32m2), dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

648 000 zł67 m² 9 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

574 000 zł86 m² 6 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania super mieszkanie 3 pokojowe! Położone w Wesołej, w budynku z 2003r w zabudowie segmentowej. Mieszkanie znajduje się na parterze z własnym 50m2 ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł77 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament tuż przy Polach Mokotowskich z własnym 45 m ogródkiem, w inwestycji Eko-Park -delicato. Nieruchomość składa się z 3 pokoi w tym dwie sypialnie , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

870 000 zł73 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

S a S K A K Ę P A - mieszkanie 3 - P O K O J O W E z t a r a s e m, w budynku z 2007 roku, monitorowanym, strzeżonym, recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

85 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokal nr 17 Kasztanowa 6 apartament o pow. 85m2, trzy-pokojowy na 3 piętrze z windą, widna kuchnia może być otwarta na salon lub jako oddziele pomieszczenie (aranżacja wg własnej koncepcji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

286 000 zł58 m² 4 965,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 57m2 położone 10min (8km) drogi od ul. Górczewskej. Szybki dojazd autostradą. Do dyspozycji mamy salon 19m2 oraz dwie sypialnie 10m2 i 8m2, oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

63m2, targówek - Bolesławicka, 3 pokoje, 330000zł gotowe do wprowadzenia miejsce postojowe Mieszkanie 3 pokojowe, zadbane, wyremontowane pare lat temu, miedziana instalacja elektryczna, parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 600 zł74 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, przytulne, widne mieszkanie o powierzchni ok. 74m2. Trzy oddzielne pokoje. Mieszkanie jest dwustronne. Kuchnia i większy pokój ( z balkonem) ukierunkowany na wschód, dwa pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł72 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra. Mieszkanie, jasne w b. dobrym stanie do zamieszkania, oddzielne pokoje w tym duży z wnęką jadalną. Widna, zamykana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

328 000 zł57 m² 5 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na Targówku, ul. Heleny Junkiewicz, na drugim piętrze z windą. Mieszkanie wymaga remontu. Składa się z pokoju dziennego 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

340 000 zł61 m² 5 610,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, ul. Mikołaja Trąby. Mieszkanie położone jest na parterze 3 piętrowego budynku. Zamknięte osiedle z ochroną, spokojna okolica, blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 000 zł52 m² 8 155,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne eleganckie mieszkanie z pięknym tarasem 11m2 na kameralnym zielonym osiedlu na Bemowie. Z tarasu widok na dziki staw zamieszkały przez kaczki i kurki wodne. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie umeblowane, kuchnia wyposażona w podstawowe sprzęty pralkę, lodówkę, kuchenkę elektryczno-gazową. Jeden z pokoi przechodni. Mieszkanie jest ciche okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczuki

Ursynów,Warszawa

385 000 zł60 m² 6 384,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ursynów imielin! 60,3 m 2 3 pokoje -salon ,dwie sypialnie ,kuchnia łazienka i osobne wc. Balkon przez całą długość salonu i kuchni z oknami skierowanymi na południe. Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze a 4ro piętrowej kamienicy przy ul. Długiej.Składa się z dwóch oddzielnych sypialni oraz dużego pokoju z aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 624,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy położonej w pobliżu skrzyżowania ulic Płockiej i Górczewskiej. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont 3 lata temu, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| wolne od 01 października2009r Osiedle z 2005 roku,ogrodzone,strzeżone.Trzy pokoje ,salon 20m z aneksem kuchennym,dwie sypialnie 12m z garderobą i 15m.łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternhela

Targówek,Warszawa

390 000 zł64 m² 6 141,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5m2 odrębna własność, bez czynszowe ;składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki , wc oraz loggii. dwustronne położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

blisko węzła komunikacyjnego - metro, tramwaj, autobus sklepy szkoła, dużo zieleni mieszkanie czyste zadbane umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł114 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestrzenny I elegancki apartament W chronionym budynku O wysokim standardzie. Świetna komunikacja, bliskość wszystkich udogodnień oraz lokalizacja daleko od głównych ulic to duże atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

615 600 zł84 m² 7 360,11 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b7 3-pokojowe o powierzchni 83,64m2, położone na III piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w okolicy parku szczęśliwickiego. Na podłogach położone są panele. Kuchnia i łazienka w glazurze. Okna są od strony wschodniej , widna kuchnia. w okolicy szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł90 m² 13 812,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Piękne mieszkanie położone w bliskiej odległości Pół Mokotowskich .Mieszkanie dwustronne , salon z dużą oranżerią 22 m połączony z kuchnią o pow 11 m. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

685 000 zł73 m² 9 383,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

| dwustronne,3 pokojowe zadbane mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku .Łączna powierzchnia73,2mkw z odzielną ,widną kuchnią 12m kw,Pokoje (18,6mkw,13,2m kw,10,8mkw)i garderobą 2,2mkw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł90 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piekny apartament, w doskonalej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze. Powierzchnia mieszkania wynosi 90 m2. Składa się z : salonu- 26 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, balkonu. Wolne od 01.03.2014roku. Blok położony w cichym, spokojnym miejscu. Dobre połączenie z centrum Warszawy (blisko skm - 15min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

700 000 zł89 m² 7 865,17 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna i przestronna nieruchomość (stan do odświeżenia) o pow. 89m2 (3. piętro) w strzeżonym apartamentowcu- blisko centrum. Na powierzchnię mieszkania składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Wola,Warszawa

430 000 zł63 m² 6 847,13 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne i słoneczne (wschód - zachód) mieszkanie na Warszawskim Bemowie usytuowane w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Z widokiem na panoramę Warszawy i podwórko. Praktyczny.