dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczęśliwicki

Ochota,Warszawa

670 000 zł78 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| bardzo ładne mieszkanie w wysokim standardzie,do zamieszkania. Trzy pokoje tuż przy Parku Szczęśliwickim w doskonałym stanie, gotowe do wprowadzenia.Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, dwustronne, ciche, 3 pokojowe mieszkaniu na Żoliborzu na 7 piętrze z 10. Budynek ocieplony, z wymienionymi instalacjami gazową i wodno-kanalizacyjną, nowe windy. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł100 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu blisko ch Arkadia. Mieszkanie widne, przestronne, wykończone, w bardzo dobrym standardzie. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

584 000 zł73 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, 3-pokojowe mieszkanie na cichym, spokojnym i ogrodzonym osiedlu na Marymoncie przy samym lasku bielańskim. Salon z balkonem oraz duża kuchnia od strony południowej, 2 pokoje od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w Starej Miłosnej, przy ulicy Jana Pawła II. Powierzchnia 59m2 - 3 ustawne pokoje 20m2, 11m2 oraz 8m2, wyposażona kuchnia wraz ze sprzętem agd, łazienka razem z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

670 000 zł78 m² 8 567,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie.Wykończone z wysokiej klasy materiałów,zaprojektowane przez architekta wnętrz.W salonie i sypialni podłogi z deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

598 000 zł75 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Przestronny salon z widnym aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 40m2 daje poczucie niespotykanej przestrzeni. Dwie sypialnie (12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł69 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w super lokalizacji w kompleksie apartamentowym przy al St.Zjednoczonych 34. Osiedle strzeżone z 2006 roku posiada całodobową ochronę i monitoring. Idealnie ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

606 196 zł82 m² 7 437,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie P32 (3f159), 3 pokojowe o powierzchni 81,51m2, położone na IV piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe, całkowicie umeblowane i wyposażone ( pralka lodówka,tv). Zlokalizowane na Piaskach, blisko ul. Reymonta. Pokoje 16, 11,9m (wsch) na podłodze panele podłogowe, kuchnia ok 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

820 000 zł83 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne, narożne, przestronne i jasne mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (inwestycja pko Pirelli - ceniona za wysoką jakość wykonania). Ekspozycja na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

449 000 zł74 m² 6 079,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

| mieszkanie położone w niskim, zadbanym 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie dwustronne pd-pn z dużym balkonem. Składa się z ładnej 8m kuchni, łazienki 3m z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

522 676 zł68 m² 7 697,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B301, o powierzchni 67,90m2 usytuowany na parterze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

444 000 zł58 m² 7 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecam! Rozkładowe,niezwykle ciche, ciepłe mieszkanie położone na bardzo wysokim parterze- na wysokości półpietra-w bezposrednim, sąsiedztwie zieleni jak też stacji metra Wilanowska- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo - osiedle Górce między ch Wola Park a Ratuszem Bemowo. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Można założyć księgę wieczystą. Piętro: 2 Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł62 m² 6 570,51 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ciche, ciepłe mieszkanie z niebanalnym rozkładem zaprojektowanym przez architekta, z widokiem na teren zielony i plac zabaw na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pilne! okazja- 555 tys zł/ 72m2+ogródek+miejsce W garażu podziemnym+duża piwnica! sprzedaż bądź zamiana na mniejsze lokum (saska kępa, górny mokotów, stary żoliborz)! przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

476 000 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o pow. 68 m2 wysoki standard wykonczenia. 3 pokoje z duzym aneksem kuchennym ( salon + kuchnia to pow.30 m2 ) W salonie na podlodze jest parkiet drewniany Jatoba, kuchnia gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, ciche, słoneczne, ciepłe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku 11-to piętrowym. Uregulowany grunt, więc można założyć księgę wieczystą. Oddzielna ponad 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Budynek zadbany, ocieplony (nowa elewacja), klatki pomalowane. Mieszkanie składa się z: 3 widnych pokoi (około 18m, 11m, 10m), łazienki 6 m z wc, kuchni 11 m, pp około 8m oraz zabudowanego balkonu 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie (72 m.kw.) znajdujące się na 3 piętrze (winda) w budynku z 2008 r. Teren ogrodzony (plus monitoring i ochrona budynku). Mieszkanie składa się z dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na osiedlu Jelonki, cicha i spokojna okolica dobrze skomunikowana z centrum. Doskonała lokalizacja dla rodziny z dziećmi ( 50 metrów do szkoły podstawowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

320 000 zł59 m² 5 423,73 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Telefon bezpośrednio do własciciela mieszkania :   pokojowe mieszkanie na Bemowie, rejon Jelonki, ulica Czumy 59 m2. Budynek wybudowano w końcówce lat 80. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

2 040 000 zł130 m² 15 692,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienica zabytkowa przedwojenna. W tym roku zakończono dobudowanie dwóch pięter-piątego i szóstego. Dobudowa utrzymana w charakterze stylu kamienicy. Mieszkania dobudowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w warszawie, 3 pok. 55m2,. do generalnego remontu. w Warszawa Praga -południe, ul. Opinogórska, sm przyczółek grochowski. mieszkanie w bloku 6p.-tzw.galeriowiec(wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł86 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe, komfortowe, świeżo po remoncie, częściowo umeblowane znajdujące się na 4/6 p. w budynku zlokalizowanym na osiedlu zamkniętym, monitorowanym. Skład mieszkania:pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w głębi kamienicy z windą w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie widne, suche, dwustronne ( wschód-zachód ) i ciche. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone i wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Lasu Kabackiego i metra! Dostępne od 16 września 2014! Polecam i zapraszam do oglądania Łukasz Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł48 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

pokoje 16, 10 i 6 m2; kuchnia ok. 5,5m2; mały balkon budynek z lat 70-tych mieszkanie czyste, ale dostosowanie do standardów dzisiejszych wymaga remontu osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

601 375 zł82 m² 7 374,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie P32 (3f152), 3 pokojowe o powierzchni 81,55m2, położone na III piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naddnieprzańska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywny apartament Z dużym balkonem. Wysoki standard mieszkania I budynku 2010 R. Eleganckie klatki schodowe ,korytarz. Niski czynsz. Fitness,sauna,siłownia,solarium W budynku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,1 m2, na ostatnim piętrze budynku z lat 70- tych, z ładną panoramą Warszawy. Budynek ocieplony, odnowiony, dwie windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

350 000 zł64 m² 5 503,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bardzo ładne ustawne 3 pokoje 63m2 Gocław ul. Nagórskiego Praga Południe 1 piętro z 10. Do remontu. Opis mieszkania: metraż pomieszczeń przybliżony - Salon ok 21m2 z balkonem -sypialnia 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie w eleganckim budynku w Miasteczku Wilanów. W pełni wyposażona kuchnia. 2 łazienki. Klimatyzacja. Mieszkanie o powierzchni 75m2 znajduje się na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł95 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy na Górnym Mokotowie Mieszkanie nietypowe, idealne dla pary. Duża otwarta przestrzeń w wydzielonym salonem ;dużą sypialnią i jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,3 m 2 na ostatnim piętrze z piękną panoramą miasta na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament do wynajęcia zlokalizowany na Powiślu, w pobliżu Centrum Nauki Kopernik. Wysoki standard wykończenia, m.in.: blaty wykonane z marmuru, parkiet z dębu bielonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

449 000 zł63 m² 7 080,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieści się w kamienicy z lat 50-tych. W pokojach na podłogach leżą panele i parkiet, w kuchni; która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska