dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

475 000 zł56 m² 8 543,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią, rozkładowe, jasne, z dużym balkonem tuż przy metrze i parku! Po remoncie , w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

789 000 zł64 m² 12 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Luksusowy, klimatyczny apartament z 2004 roku w reprezentacyjnym budynku z 2004roku. Bardzo ciche mieszkanie, komfortowo umeblowane. Kuchnia kompletnie wyposażona w sprzęt najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, elegancko wykończony apartament, położony na pięknie zagospodarowanym, zamkniętym - strzeżonym osiedlu z 2012 roku (5 min od pl. Zawiszy, 10 min do Pałacu Kultury). Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubomelska

Bielany,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe - nieumeblowane mieszkanie (brak kuchni) o pow. 65 mkw, usytuowane na parterze w jednopiętrowym budynku - 2 rodzinnym z 1936 roku, na ogrodzonym - zadbanym terenie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane w niskim budynku na drugim piętrze na warszawskiej zielonej Ochocie Mieszkanie składa się: z dwóch mniejszych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł96 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Unikalne miejsce na mapie Warszawy, enklawa pięknych zabytkowych kamienic, sąsiedztwo gmachu Politechniki Warszawskiej ( uznanego za jeden z najpiękniej eksponowanych zabytków - wieczorem wspaniale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

568 000 zł71 m² 7 977,53 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B0435 3-pokojowe o powierzchni 71,20m2, położone na III piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Ochocie, w otoczeniu terenów rekreacyjnych takich jak Park Szcześliwicki czy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

308 000 zł47 m² 6 553,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

o sprzedania zadbana, jasne mieszkanie 3-pokojowe (46,10m2) o funkcjonalnym rozkładzie - po niedawnym remoncie - m. inn. został przebudowany przedpokój tworząc większość przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie W centrum miasta Reprezentujemy Państwu mieszkanie dla młodych ludzi ,ceniących sobie bliskośc komunikacji miejskiej, centrum handlowego Arkadia; pełnej infrastruktury. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

535 000 zł78 m² 6 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie trzypokojowe wykończone w wysokim standardzie. W skład mieszkania wchodzi: piękny, przestronny salon o powierzchni ok 27 m2.z oświetleniem halogenowym i ledowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu przy ul.Coopera na Bemowie. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym osiedlu (osiedle strzeżone + kamery + kontrola dostępu). Blok jest bardzo kameralny, 2 pietra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

585 000 zł73 m² 8 025,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie na Bemowie w bardzo dobrej lokalizacji, łatwy dojazd, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W nowym budownictwie. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł76 m² 8 494,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jeżeli szukasz trzy pokojowego mieszkania z miejscem parkingowym w okolicach fortu Bema z osiedlowym basenem do dyspozycji, w pobliżu hali sportowej, centrum handlowego Bemowo, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem i otwartą kuchni, usytuowane na III piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Marmurowa klatka schodowa. wysokie sufity (3,30 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokoje 68m przy ul. Namysłowskiej , na Nowej Pradze. Mieszkanie dwustronne na 2 pietrze w 3 piętrowym budynku. Oddzielna i widna kuchnia 10m.Zabudowa kuchni zostaje. Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

462 500 zł66 m² 7 004,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzy pokojowe mieszkanie 66,03m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 20m2; 13m2; 11m2;. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

488 382 zł71 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 71m2,3 pokoje na 3 pietrze w 3 piętrowym, małym budynku o podwyższonym standardzie.Piękny, ogromny taras 26,8m2 oraz ogród zimowy 5,4m2 z widokiem na otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł101 m² 15 841,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy , zaprojektowany z wysoką klasą przestronny ,widny apartament dla ludzi ceniących elegancje i funkcjonalność. Nieruchomość na ostatniej kondygnacji nowego ( 2009r) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

475 000 zł64 m² 7 461,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzy pokojowe mieszkanie o dwustronna wystawie okien. Ładnie rozplanowane mieszkanie. duży balkon , zabudowa szafkowa łazienka i wc oddzielne pomieszczenia glazury terakoty ładny obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w świetnym miejscu komunikacyjnym. Jest to stara kamienica, pokoje są wysokie ok. 3,5-4m. Mieszkanie całościowo ma 75 m kw, 3 pokoje: salon ma ok. 20m kw, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie odświeżone, dostępne od zaraz. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w 10 stanowiskowym garażu podziemnym, bezpośrednio pod budynkiem (zjazd windą). Miejsce postojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1819

Ulica nowy świat! Piękne trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Nowoczesna aranżacja z użyciem materiałów wysokiej klasy przy generalnym remoncie pół roku temu. Stylowe elementy tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

719 000 zł84 m² 8 579,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie na II piętrze w budynku 3 piętrowym, przy Górce Kopa Cwila, 8 minut do metra "ursynów". Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, salon dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępny od zaraz bardzo elegancki i funkcjonalny 74 m klimatyzowany 3-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej w renomowanej inwestycji platinum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| przytulne, idealnie ciche mieszkanie na Stegnach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, zostało odświeżone, pomalowano ściany, na podłogach położono panele, część sanitariatów wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie w najlepszej części starego Mokotowa. Kamienica z 1939 roku. Odnowiona elewacja, klatki schodowe w dobrym stanie. Mieszkanie dwustronne z balkonem o znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

495 000 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Spółdzielczo własnościowe z uregulowanym gruntem. Trzypokojowe mieszkanie w najatrakcyjniejszej części starej Pragi na ulicy Ząbkowskiej. Położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

849 000 zł78 m² 10 912,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament trzy pokojowy z tarasem (30 m2), loggią, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu na Muranowie. Wysoki standard wykończenia, garaż dodatkowo płatny. W cenie meble w zabudowie stałej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł66 m² 6 827,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

| bardzo praktyczne o dobrym rozkładzie mieszkanie w doskonałym punkcie Starej Saskiej Kępy. Mieszkanie Z garażem. Ciche, dwustronne z 2 balkonami ( wąskimi ) i piwnicą ( 3,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie do częściowego remontu. Do lokalu przynależy balkon ok. 1,5 m2 oraz piwnica ok. 5 m2. Okna są wymienione, na podłogach w pokojach panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

618 000 zł76 m² 8 185,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowym (2008r.) monitorowanym bloku niedaleko C.H Wola Park. Bardzo duży salon z aneksem kuchennym ok. 33m2 łącznie, dwie sypialnie; 14,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł107 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| doskonała lokalizacja.Apartament 3 pokojowy,Kuchnia połączona z salonem 40m,2 łazienki-jedna z jacuzzi z wanną,druga z prysznicem i bidetem.2 sypialnie,balkon.Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

700 000 zł73 m² 9 589,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie 73 m2 cena 700 000 pln do negocjacji. Duży salon jest z aneksem kuchennym o powierzchni 23,1m2, z niego jest wyjście na duży balkon o powierzchni 7,3m2. Pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

346 000 zł53 m² 6 507,43 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe 53,17m2 Targówek/ul. Gajkowicza 7/12 piętro Rozkładowe i przytulne mieszkanie znajdujące się przy skrzyżowaniu ulic Trockiej i Pratulińskiej, w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 850 zł72 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle zamknięte z ochroną. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie nowocześnie wykończone. Mieszkanie składa się z : kuchni, 3 pokoi, 2 łazienek. Kuchnia zabudowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

625 551 zł85 m² 7 370,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b17 3-pokojowe o powierzchni 84,87m2, położone na VII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

569 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament-wysoki standard wykończenia- zlokalizowany na zamkniętym strzeżonym osiedlu , niedaleko Parku Szczęśliwickiego, 3 pokoje po remoncie, -panel podłogowy-quick-step-buk, drzwi-firma kluś, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

spółdzielczo-własnościowe z uregulowanym gruntem- możliwość wzięcia kredytu Mieszkanie 62 m2 (z piwnicą 2,5 m2 ) 3 pokojowe 9, 9 i 18m2. Widna, duża kuchnia z wyposażeniem (szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

972 000 zł87 m² 11 172,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Warszawy, w starej, eleganckiej i czysto utrzymanej kamienicy na 1/4 p. (z windą). Znajduje się na terenie zamkniętym, monitorowanym 24 godziny na dobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1952 roku w Śródmieściu. Składa się z z pokoju dziennego (20 m2), dwóch sypialni (19, 17 m2), kuchni (9 m2), łazienki, wc i przedpokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij