dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, cichy apartament 2 pok. 40m2 w osiedlu Bukowińska przy. ul.Pejzażowa. Najchętniej wynajmowana część Mokotowa: idealna komunikacja: 2 min. piechotą do metra Wilanowska, 2 min. do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wprowadzenia od zaraz Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Stalowej, praga-Północ, stara Praga. Pięknie wykończone i stylowo umeblowane, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

1 950 zł51 m² 38,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rerzerwacja! do 2.12.2023 R. Wynajmę tanio dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku bez windy. Każdy z pokoi ma bezpośrednie wyjście na balkon, pokój większy (17,1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe mieszkane! Miejsca garażowe i kw cenie! Z klimatyzacją! Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie monitorowanym i strzeżonym osiedlu na Mokotowie na "mordorze".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 700 zł52 m² 110 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Małe zwierzęta akceptowane! Warto obejrzeć mieszkanie na żywo. Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne, ciche dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

698 000 zł47 m² 14 882,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną oraz rozkładową nieruchomość, przeznaczoną dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku, zachowując jednocześnie wyjątkową bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Mokotowie, w bloku z lat 70 na 17 piętrze. Układ pomieszczeń: duży pokój 22 m2, mniejszy pokój 11m2, kuchnia 6 m2, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o pow. 50m2 na I piętrze w kamienicy z1954 r., Śródmieście Muranów ul. Dzielna Składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów Królewski,Warszawa

1 230 000 zł62 m² 19 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament znajduje się na Wilanowie Królewskim w kameralnym apartamentowcu premium Wilanów Residence , położonym przy ul. Obornickiej 29. Ostatni lokal w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

4 564 zł50 m² 91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Miejsce garażowe oraz komórka lokatorska (3m2) w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim 3 piętrze w apartamentowcu z 2016r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje 37,3 m2 Do Generalnego Ochota Z przyjemnością przedstawiam mieszkanie przy placu Zawiszy. Z balkonu widok na al. Jerozolimskie. Po lewej stronie Dworzec Warszawa Główna. Po Prawej Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m2 i wysokości 2,65 m zlokalizowane w Warszawie przy ul. Krokwi. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 909,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Do sprzedania mieszkanie własnościowe z prowadzoną ksiegą wieczystą o pow. 49 m 2 , na Osiedlu Targówek Zacisze ,przy ul .Wyspowej. Cicha okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia na Pradze Południe przy ulicy Bora Komorowskeigo. Pomiędzy Parkiem, a Jeziorkiem Balaton. Jest zlokalizowane! Mieszkanie świetnie nadaje się na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Warszawa, ursynów, kabaty, ul. Jana Rosoła. W mieszkaniu został rozpoczęty remont, w pokoju dziennym i sypialni nie ma podłogi (jest wylewka/szlichta i płytki pcv), zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

869 000 zł41 m² 21 195,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 - pokojowy apartament na Woli, o powierzchni 41 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 7 piętrowego budynku z 2016 roku. Po generalnym remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

670 000 zł35 m² 19 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa Mokotów Ul. Iwicka Cena: 670 000 pln Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie posiada powierzchnie całkowitą 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 654,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych, położone na warszawskim Bemowie przy ulicy Mieczysława Wolfkego 6. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Co: 2-pokojowy apartament z oddzielną kuchnią - świeżo wyremontowany, przestronny, o powierzchni 71 mkw czeka na pierwszego Najemcę Gdzie: ul. Sękocińska - Warszawa, stara Ochota, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 275 000 zł53 m² 24 276,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość wykończoną w bardzo wysokim standardzie w jednej z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamyk

Stara Miłosna,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche dwupokojowe mieszkanie w kameralnym bloku w obrębie zamkniętego osiedla zlokalizowanego przy ul. Kamyk (stara Miłosna). Lokal o powierzchni 40 mkw usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kameralne dwupokojowe mieszkanie z 70m2 ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Sulejówka i Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Saskiej Kępy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. W zasięgu ręki znajdują się restauracje, galerie sztuki, sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

792 000 zł43 m² 18 548 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu wyremontowane i w pełni urządzone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 42.7 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Grochów,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poziom: 4 z 4 (chociaż brak windy, planowane jest zainstalowanie wind zewnętrznych) Klimatyzacja Balkon Podłoga: drewniana podłoga oraz płytki gresowe w łazience Łazienka wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 099 000 zł49 m² 22 382,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dodatkową garderobą w pierwszorzędnej lokalizacji w sercu Śródmieścia Południowego, niedaleko metra i w najbliższym sąsiedztwie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealnym mieszkanie na start oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje z otwartą kuchnią, łazienkę ,oraz balkon. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe na Kabatach, tuż obok stacji metra, przy ul. Kabacki Dukt 14, warszawa, ursynów. Dla sympatycznego singla lub pary. Bez zwierząt. Po generalnych remoncie!.