dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, w ofercie na sprzedaż przestronne, wygodne mieszkanie własnościowe 47 m2 z przynależną piwnicą. zlokalizowane w sercu bliskiej Woli. Najbliższa okolica obfituje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 080 000 zł56 m² 19 320,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie o powierzchni 55,9 m , usytuowane na osiedlu Wola Prestige, przy ulicy Jana Kazimierza na Woli - nowoczesnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie i świetnej lokalizacji - ul. Biały Kamień 8. Mieszkanie o powierzchni 55m2 + balkon składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

570 336 zł43 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > możliwość zakupu na kredyt 2% > budynek oddany do użytkowania - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie dwupokojowe na Starym Mokotowie blisko metra (english version below) W skrócie: - ul. Króżańska - 2 pokoje - 72m2 Budynek: mieszkanie jest położone w zadbanej, czystej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, pow. 54 m2 - świeże, po remoncie - świetna lokalizacja na Grochowie - Galeria Handlowa Gocław - ch promenada Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2. Świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w ścisłym centrum (english version below) W skrócie: - ul. Marszałkowska, plac Zbawiciela - 2 pokoje - 50 m2 Budynek: mieszkanie jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 707,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Chcesz mieszkań w prężnie rozwijającej się części miasta? A może szukasz nieruchomości w celach inwestycyjnych? Jeśli tak, to ta oferta może Cię zainteresować. W skrócie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Bankowy

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł43 m² 20 697,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie z widokiem w środku miasta - dwa kroki od Placu Bankowego. Obecnie remontowane mieszkanie narożne na 4 piętrze. Widok z kuchni w stronę Placu Bankowego - na wschód, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 331,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie o pow. 56 m2 na III kondygnacji w IV - piętrowym budynku z cegły z 2003 r.( z windą) Śródmieście, Ujazdów, ul. Czerniakowska. Lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:21/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 lutego 2024. - 47m2 + loggia - salon - sypialnia - przedpokój (szafa wnękowa z lustrem) - łazienka (prysznic, pralka) - kuchnia (płyta elektryczna, lodówka, piekarnik, zmywarka) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie tuż obok Łazienek Królewskich przy ul. Podchorążych. Mieszkanie: powierzchnia: 59,5m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 34 mkw, w nowym bloku mieszkalnym z ochroną, przy ulicy Herbu Oksza w Ursusie. Mieszkanie składa się dużego i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Marymont-Potok,Warszawa

4 550 zł43 m² 105,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Potockiej na Żoliborzu, o powierzchni 43 mkw, zlokalizowane na 3. (z 5) piętrze w bloku z 1970 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajmu w atrakcyjnej cenie nieduże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , w doskonałej lokalizacji na Bemowie, na osiedlu Jelonki, przy ul. Synów Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł57 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia z widokiem na Stadion Narodowy oraz Wisłę. * lokalizacja: śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Ochota,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 65 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2007 r. przy ul. Sarmackiej, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Cena: 4600 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 046 900 zł67 m² 15 599,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bemowo I metro I 2 pokoje I bez pcc Zamieszkaj w gotowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu na Bemowie! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

550 000 zł31 m² 18 003 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 30,55 m2 przy al. Komisji Edukacji Narodowej, na Natolinie, warszawa, ursynów. Znajduje się na 8. i ostatnim piętrze apartamentowca z 2004 roku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2. Urządzone wyjątkowo kompaktowo. Na tej przestrzeni wydzielono sypialnię, która ma miejsce do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

3 580 zł44 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 zlokalizowane jest w nowym budynku, z 2021 roku. Blok położony jest tuż obok metra Służew, naprzeciwko centrum handlowego Land.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł64 m² 18 259,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży luksusowy i wyjątkowy apartament zlokalizowany przy Al. Wyścigowej w inwestycji Point House, z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Digital Broker prezentuje urocze mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowanego w dzielnicy Piaski, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie budynek: inwestycja Wiślane Ogrody została oddana do użytkowania w II kw. 2007 roku. Przy wejściu do budynku znajduje się całodobowa ochrona, teren pod stałym nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Kameralne dwupokojowe mieszkanie z 70m2 ogródkiem, usytuowane na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Sulejówka i Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

780 000 zł64 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Posiadamy w ofercie na sprzedaż 2 pokoje na Bemowie. W części dziennej ustawny i dobrze doświetlony salon z wyjściem na balkon. Obok przytulna sypialnia. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Nowolipki,Warszawa

749 000 zł50 m² 15 040,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Opiekun oferty tel. Inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.8 m2 Podstawowe informacje: Mieszkanie dostępne od ręki wymaga remontu lub odświeżenia. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, 2-pokojowe i umeblowane mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Londyńskiej. Mieszkanie o pow.78 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

579 900 zł27 m² 21 478 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Archiwalne Zapraszam na pogranicze Śródmieścia, ochoty i Mokotowa - świetne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu miasta, idealne do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

3 600 zł48 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2 znajdujące się na 5 piętrze budynku przy ul. Rembielińskiej 20. Mieszkanie dwupokojowe, z kuchnią częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa - Ursynów Ul. Kulczyńskiego Cena: 690 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa Praga Południe - Ul. Optyków Cena: 850 000zł + miejsce postojowe 50 000zł (do negocjacji) Oferta na zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

1 375 000 zł55 m² 25 132,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 55 m2 piętro6/6 z windą w kamienicy z 1920 roku, śródmieście Północne. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki lub pary, lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 700 zł39 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście z radością prezentuje Państwu jasne, urokliwe mieszkanie o 2 pokojach, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej 27. To atrakcyjna oferta skierowana do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Barskiej 26 na 6 piętrze z pięknym widokiem na centrum miasta. 45m2, 2 pokoje i 40m2 taras. Położony w sąsiedztwie Hali Kopińskiej, dworca Zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 48,9m z 2 wydzielonymi pokojami oraz łazienką. Mieszkanie jest idealne dla pary lub singla oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

638 000 zł47 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynek i mieszkanie oddane do użytkowania - bez umowy deweloperskiej, możliwość zakupu "od ręki" lub poprzez Umowę Przedwstępną. Osiedle trzech bezczynszowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

704 000 zł41 m² 17 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , parter w bloku z 1999 roku-Warszawa, targówek, ul. Wojskowa. W budynku domofon i zamknięty teren plus monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

785 000 zł46 m² 16 881,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe o powierzchni 46,50 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku -warszawa, mokotów, ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

486 000 zł32 m² 15 336,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Apartament Inwestycyjny 31,69 m2 - 2 pokoje z Balkonem Budynek o bardzo wysokim standardzie z Recepcją z Lokalami usługowymi na parterze z miejscami parkingowymi naziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Woli. Lokalizacja: doskonałe położenie w prawie samym centrum miasta. Kilka minut spacerem od stacji metra Rondo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij