dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Modern 2 rooms apartment located in the city center Warsaw- emilii Plater 12. Apartment is after full renovation. Separated living room with sofa/ bed, tv, table with chairs. Bedroom with double bed,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Racławickiej 23. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł43 m² 127,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu apartament na Warszawskiej starówce, z wyjątkowym widokiem na Zamek Królewski. Lokalizacja: apartament znajduje się na drugim piętrze kamienicy w centrum Placu Zamkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

621 422 zł37 m² 16 918,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy, 2-pokojowy lokal o pow. 36,73 m2, usytuowany na 3 piętrze czteropiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Pileckiego na Ursynowie ; oferowany w standardzie deweloperskim. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Marina Mokotów, warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokopjowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość ma 45 m2 i składa się z; - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedzibna

Targówek,Warszawa

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Hampton Home oferuje Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie z miejscem postojowym. Mieszkanie jest częściowo urządzone i odświeżone. Znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

615 000 zł27 m² 22 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Warszawa Wola | 27 m2 | 2 pokoje | Blisko M2 - Rondo onz | 1972 rok Mieszkanie znajdujące się na Warszawa wola - mirów, 2 - pokojowe z widokiem na Skwer Sybiraków o powierzchni 27 m2 na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 36 m2, klimatyzacja - Świetna lokalizacja. Piękny widok! - Metro Wilanowska, pohoskiego / Bukowińska / Wilanowska Do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate oferuje dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane pod prestiżowym adresem przy ulicy Wałowej 5. Położone w sąsiedztwie malowniczego parku, z którego roztaczają się urzekające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Floriańska

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 2/6 z windą w budynku z 2006r. przy ul. Floriańskiej, praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3800 zł + 684.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia wyjątkowo ładne, urządzone przez architekta komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku przy ul. Bobrowieckiej 10. *Wyposażone w meble i kompletny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł49 m² 18 265,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 49 metrowe mieszkanie przy ul. Londyńskiej w starej części Saskiej Kępy. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 1960 roku i otoczone jest starodrzewiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

767 000 zł50 m² 15 364,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Nowa oferta - mieszkanie z bardzo poszukiwanym- dwustronnym układem pomieszczeń - ciche, z pięknym widokiem, ustawne, na 1 piętrze, z balkonem i dużą piwnicą. Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł44 m² 78,65 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Aleksandra Kotsisa na Pradze Północ. Jest to nowa inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nieruchomość ma 44,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem na cele mieszkalne lub biurowe mieszkanie o pow. 69 m2, usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy 2 z 1950 r. w ścisłym Śródmieściu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 020 000 zł45 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w kamienicy na Żoliborzu wykończone w oparciu o detale Wysokość 2,90 m Kamienica przedwojenna z 1934 r cegła Ekspozycja wschód-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

589 000 zł40 m² 14 651,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwu-pokojowe z zabudowaną loggią i aneksem kuchennym usytuowane w kompleksie osiedla - Lewandów II. Gotowe do zamieszkania z pełnym wyposażeniem (m.in.: pralka, zmywarka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament składający się salonu z kuchni i jadalni, oddzielnej sypialni, przedpokoju, oraz łazienki. Mieszkanie jest jednostronne z ekspozycją zachodnią i posiada widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Krucza,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla pary lub singla. Bardzo widne, ciche i przytulne mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy u zbiegu Alej Ujazdowskich i Wilczej. Z okien widok na Aleje Ujazdowskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bez prowizji os Strony Kupującej Warszawa, targówek, zacisze, ul. Wyspowa Zadbane, dwustronne mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) z dodatkowym pomieszczeniem 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękny, nowoczesny, dwupokojowy apartament na Warszawskiej Ochocie, ul. Grójecka parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 58 mkw i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

519 000 zł40 m² 12 865,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Warszawa Białołęka | Mieszkanie Na Białołęce | Sprzedaż Mieszkania | Dwa Pokoje Białołęka | Mieszkanie Z Garażem Mieszkanie w nowym budownictwie za atrakcyjną cenę. Bez wad prawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy w pobliżu metra Racławicka. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

579 999 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

3 600 zł47 m² 77,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie agencji pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 350 zł40 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2- pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 w prestiżowym apartamentowcu "cynamonowy Dom" przy ul. Cynamonowej 19 z całodobową ochroną i recepcją oraz imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Śródmieście Muranów ul. Karmelicka 48 m2 | 2 pokoje | osobna kuchnia | balkon | piwnica | piętro 8/9 z windą Mieszkanie 48 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Targówek,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Targówku. w skład mieszkania wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka - przedpokój - możliwość wydzielenia drugiej sypialni bez dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 573,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bez prowizji, 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Na sprzedaż 2 pokojowe, własnościowe mieszkanie w bloku z 1979 roku, o powierzchni 46,40 m2. Mieszkanie znajdujące się zaledwie 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 -pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni ok 39m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

756 000 zł42 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Strzelców w dzielnicy Bemowo. Nieruchomość zlokalizowana w budynku z ochroną, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

2 550 zł62 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkania na ulicy Płocka 15b. *Nieruchomość o powierzchni 61,6 m2 znajduję się na 2 piętrze. *Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jezuicka

Śródmieście,Warszawa

1 848 000 zł56 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

DO sprzedaży: mieszkanie 56 m2, zlokalizowane w powojennej kamienicy na Starówce w Warszawie. Niniejsza oferta skierowana jest dla osób kochających zabytkowe perełki Warszawy, dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

749 000 zł50 m² 15 040,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie przy ulicy Żelaznej na warszawskiej Woli graniczącej z Śródmieściem dostępne od zaraz! Na mieszkanie o powierzchni 49,8 m2 na 1 piętrze z windą, składają się: - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Żerań,Warszawa

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone 2 pokoje z kuchnią. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i nie wymaga wkładu własnego. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł43 m² 70,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja :do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 , przy ul. Żupniczej na Pradze Południe. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkola, centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski Południowy,Warszawa

765 975 zł44 m² 17 408,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Korkowa 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, ogrodzony budynek z 2001 roku z ochroną, portierem i monitoringiem, miejsce postojowe w garażu podziemnym., metro Wierzbno. Wymagany najem okazjonalny. Apartament70-metrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Adres: ul. Armii Krajowej 78, 05-075 Warszawa Wesoła Miejsce postojowe: 45000 pln Wesoła Residence to eleganckie i kameralne osiedle mieszkaniowe (28 mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł58 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu lokal biurowy w pobliżu Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia Południowego; najbardziej prestiżowej i reprezentacyjnej dzielnicy Warszawy, tuż obok ambasady.