dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka, 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 154,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, bardzo blisko stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie; nowa kuchnia oraz nowa łazienka, podłogi dębowe. Blok również przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

4 500 zł46 m² 98,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca 0% - Wynagrodzenie biura pokrywa Wynajmujący. Przytulne, eleganckie i ciche 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy przy ul. Nowolipki. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urocze 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie z Parkiem Łazienki Królewskie. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z lat 30tych przy ulicy Gagarina 33. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym tuż przy stacji metra. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, które będzie doskonale zlokalizowane, co najwyżej kilka minut pieszo od wejścia do stacji metra? A może w czasie słabnącej wartości złotówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

748 000 zł31 m² 23 974,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulny apartament blisko metra Wilanowska, w nowoczesnej zabudowie. W okolicy znajduje się wiele lokali usługowych takich jak sklep Żabka, piekarnia, restauracje. Funkcjonalny 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Pradze Budynek z 2018r, cegła Wysokość 2,70 m Widok na patio Balkon 4 m Komórka 4 m w cenie Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Mokotów,przy al. Gen. Sikorskiego 13. *Mieszkanie: mieszkanie znajduje sie na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł37 m² 26 756,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam gotowe, śliczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca osiedla Przy Arkadii przy ul. Kłopot 4, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Bródno,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o pow. 38m2 położone na 8 piętrze w budynku 10 piętrowym na Bródnie (ul. Skrajna 3). Warunki najmu: maksymalnie dla 2 osób! Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stara Praga,Warszawa

6 500 zł57 m² 114,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie W sercu starej pragi budynek: pięciopiętrowy apartamentowiec wchodzący w skład mieszczącego się pod adresem Kłopotowskiego N o 11 zrewitalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 124,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż świetnie skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem - Warszawa, mokotów, służew, ul. Mozarta 10 Mieszkanie: lokal składa się z pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

632 000 zł35 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 35 m2, co czyni je idealnym dla osób szukających komfortu w funkcjonalnej przestrzeni. Co wyróżnia ten apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 4. piętrze w inwestycji "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej, z bezpośrednim dostępem do stacji metra Dworzec Gdański. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

998 000 zł47 m² 21 416,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,60 m , 3 piętro w 7-piętrowej kamienicy z windą z 1951 roku -warszawa, śródmieście, ul. Mokotowska. Zamknięty dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy al. Solidarności 163. Doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego lokum w świetnej lokalizacji. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Aleksandra Kotsisa na Pradze Północ. Jest to nowa inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nieruchomość ma 44,18 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł48 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe Waryńskiego tuż przy stacji Metro Politechnika dwupokojowe, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie w jednej z najlepszych warszawskich lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aksamitna

Włochy,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy nie zamieszkiwane mieszkanie w kameralnym budynku. Kuchnia otwarta na salon, i gabinetową część salonu. Sypialnia oddzielna i łazienka Z każego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Ursusie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w prężnie rozwijającej się lokalizacji Ursusa przy ul. Herbu Oksza 29. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w niskiej zabudowie. Budynek ogrodzony. Mieszkanie Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

596 342 zł37 m² 16 113 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam. Mam do zaoferowania świetne mieszkanie inwestycyjne w oddanym do użytku budynku Udogodnienia: klimatyzacja, samoobsługowa pralnia, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, stacja ładowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

800 000 zł54 m² 14 795,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,07 m2 położone przy ul. Szczęśliwickiej. Nieruchomość składa się z: salonu - 21,5 m2 Sypialni - 13,9 m2 Kuchni ze schowkiem - 9 m2 Łazienki - 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w Centrum Kamienica z 1956r, cegła Metro Świętokrzyska 300 m Winda Wysokość 3,25m 56 m z bardzo wygodnym rozkładem, pozwalającym na wiele sposobów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2, usytuowane na pierwszym piętrze przy ulicy Elbląskiej 67 w dzielnicy Żoliborz. Wnętrze składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładnie mieszkanie. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Możliwość dokupienia 2 miejsc garażowych (30 000 zl jedno). Spokojna i kameralna okolica, 2 piętrowy blok z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 573,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mokotów Służew dwa pokoje z oddzielną kuchnią z oknem , po generalnym remoncie, metro Służew kilkadziesiąt metrów Blisko szkoła podstawowa, przedszkole, pełna infrastruktura potrzebna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na I piętrze w III piętrowym budynku apartamentowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 650 zł46 m² 79,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wynajem mieszkania 2-pokojowego (46 m2) znajdujące się przy ul. Instalatorów 5a w Warszawie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, w Warszawie przy ul. Herbu Oksza. Inwestycja Mój Ursus, renomowanego dewelopera Robyg, 0 % prowizji. Brak możliwości skredytowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Ochota,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 669,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowa inwestycja W centrum warszawy! idealne pod wynajem lub dla firmy. Na sprzedaż pięknie i funkcjonalnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia niezwykłego mieszkania na Starej Ochocie, które oferuje doskonałe warunki do komfortowego życia w spokojnej okolicy. To wyjątkowe miejsce, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

570 000 zł44 m² 12 936,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Aluzyjnej na Białołęce. Nieruchomość ta jest idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

740 000 zł37 m² 19 919,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentowany apartament składa się z: - salonu z aneksem - sypialni - łazienki, - holu, - balkonu Nowy, niezamieszkany apartament, wykończony w najwyższym standardzie. Gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, położone w bliskiej okolicy Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

583 308 zł43 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > budynek oddany do użytkowania - klucze od już! > 43,24 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 338,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko w naszym biurze. Saska Kępa! Prestiżowa dzielnica Warszawy wokół dużo zieleni i terenów rekreacyjnych(nadwiślańskie trasy spacerowe, plaża) Okazja! Niski budynek! Idealne ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W sercu miasteczka wilanów wolne od 03.03.2024 BUDYNEK: Budynek z 2009 roku zlokalizowany w sercu Miasteczka Wilanów - przy Alei Rzeczypospolitej.Wnętrza budynku wykończone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij