dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Woronicza na Mokotowie, o powierzchni 60 mkw. Lokal usytuowany jest na 10. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

980 000 zł47 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z otwartą kuchnią i ogródkiem. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-wschodniej, w związku z czym jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Istnieje możliwość domeblowania. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kłobuckiej na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Nieruchomość ma 34 mkw i składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 233 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność prezentować mieszkanie dwupokojowe w świetnie skomunikowanej okolicy! Oferta tylko w agencji The Estate Warsaw! Mieszkanie mieści się przy ulicy Aleja Niepodległości 46/50,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł38 m² 21 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz umeblowanego mieszkania na osiedlu Saska? Zależy Ci na przestrzeni i dużej ilości światła dziennego? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane meblowania: kuchnia nowa: meble w zabudowie Sypialnia- ma 2 szafy duże z przesuwnymi drzwiami - designerskie lozko jak na zdjęciu - designerskie stoliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

617 000 zł37 m² 16 675,70 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 36.53m2 z balkonem 11m2 w cenie: 617 530,00pln BRUTTO z VAT 23% W cenie klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

870 000 zł50 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. Możliwość oglądania od 5 marca! profesjonalne zdjęcia będą wykonane po 5 marca. Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu, własnej aranżacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

640 000 zł41 m² 15 485,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w budynku (7 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Ursus. Wykończenie: stan deweloperski. Przyległości: balkon 4.15 mkw, miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

607 000 zł36 m² 16 861,10 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 36m2 z balkonem 7m2 w cenie: 607 768,00pln brutto z vat 23% W cenie klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 203 000 zł45 m² 27 003,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament w stanie deweloperskim o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, z dużymi możliwościami aranżacji przestrzeni. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 010 000 zł50 m² 20 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie na zielonym Muranowie o powierzchni 50,31 m2, usytuowane w sercu Warszawy, przy ulicy Gen. Andersa 37. Lokalizacja ta gwarantuje nie tylko komfort codziennego życia, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Kamionek,Warszawa

2 999 zł40 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Idealnie nowe, piękne 2 pok. mieszkanie o pow. 40m2 w apartamentowcu przy ul. Podskarbińskiej na Pradze Południe (na pograniczu Kamionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu przy ul. Chodkiewicza na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Uznawanym za najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 41,80m2. Mieszkanie w nowym budynku znajdujące się przy ul. Leona Berensona na Warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płużnicka

Białołęka,Warszawa

765 000 zł44 m² 17 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2021 roku -warszawa, białołęka, ul. Płużnicka. Osiedle zamknięte z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

757 000 zł53 m² 14 283 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Pradze Południe - Grochów. Mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią oraz spiżarnią. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnie zlokalizowanego mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje - 40m2, w budynku z 2006 roku w wysokim standardzie. Mieszkanie narożne z dużymi oknami i pięknym balkonem w koronach drzew. Pokój dzienny z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

1 110 000 zł53 m² 20 959,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Długiej 8/14 w Warszawie. Lokalizacja pełna korzyści: zamieszkanie na Starym Mieście w Warszawie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum przy skrzyżowaniu dwóch linii metra. Mieszkanie zostało niedawno odnowione i wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetną ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku przy ul. Kaczej. Budynek jest zadbany, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 065 960 zł59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Ładne mieszkanie położone w centrum Starego Mokotowa przy ul. Puławskiej (między ulicami Olesińską i Grażyny). 2-pokojowe klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem, wysokie (295 cm),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

699 999 zł38 m² 18 666,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuje mieszkanie na pograniczu Warszawskiej Woli oraz Śródmieścia przy ulicy Pańskiej. Mieszkanie wspaniale sprawdzi się zarówno w wynajmie jak i dla rodziny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. T. Bora Komorowskiego 56. 2 pokoje: salon z wyjściem na balkon, kuchnia otwarta na salon, sypialnia również z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Za usługę pośrednictwa Warszawa Nieruchomości pobiera wynagrodzenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

W ofercie przytulne mieszkanie w kamienicy na Woli wybudowanej w 1931 r. Kamienica została wyremontowana, ocieplona i ma nową elewację. Klatki zostały odmalowane i mają położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

8 900 zł115 m² 77,39 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronny apartament o powierzchni 115 mkw. w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Jana III Sobieskiego na pograniczu Mokotowa z Wilanowem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

734 000 zł57 m² 12 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57 m2 usytuowane na parterze zlokalizowane na Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: -Komunikacja 8 m2 -pokój dzienny 19 m2 -kuchnia 7 m2 -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 z możliwością zaaranżowania aneksu kuchennego, zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Białołęka, ul. Kartograficzna 40,34 m2 | 2 pokoje z aneksem |ogródek ok 30 m2 | miejsce parkingowe naziemne + 20 tys. | parter | 2010 rok | w pełni wykończone - gotowe do wprowadzenia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandalfa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

"Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na prestiżowym Mokotowie, przy ulicy Gandalfa, czeka na nowego najemcę! To urządzone z dbałością o szczegóły mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane, przestronne mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze 8 piętrowej kamienicy z windą przy ul. Złotej 81 w ścisłym centrum Warszawy - opodal Złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz Urzędniczy,Warszawa

4 600 zł55 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie W klimacie kamienicy na żoliborzu budynek: budynek z lat 50- tych w stylu dworkowym, usytuowany przy placu Henkla, z charakterystycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kraski

Ursynów,Warszawa

535 000 zł35 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 35.03m2 z balkonem 11m2 w cenie: 625 136,00pln BRUTTO z VAT 23% do NEGOCJACJI W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł64 m² 266 zł/m²

 

Piętro:38/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 050 000 zł52 m² 20 153,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 104. Nieruchomość ta położona jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wola (młynów) ul. Młynarska (przy skrzyżowaniu z ul. Górczewską) | przystanki autobusowe 100 m od klatki | tramwaje 200 m | stacja metra Młynów 800 m 41 m2 | rozkładowe - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście-powiśle, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,00 m2 przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony z widocznym Centrum Miasta. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2017 r. przy ul. Gandalfa, mokotów, służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3300 zł + 620 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nieruchomość została niedawno poddana gruntownemu remontowi, zgodnie z wizualizacjami przedstawionymi na zdjęciu. Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij