dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 830 zł40 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Radnej na Warszawskim Śródmieściu (powiśle), o powierzchni 40 mkw, zlokalizowane na 5. (z 6) piętrze, na zamkniętym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2 pokojowy, nowoczesny apartament położony przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów, w inwestycji Villa Nobile. Budynek oddany w 2018 roku. Całodobowa ochrona i recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami, na Mokotowie, o funkcjonalnym rozkładzie 46,96 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: oferujemy do wynajęcia słoneczne, piękne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Targówku przy ul. Żuromińskiej o powierzchni 38m2. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarchomińska

Praga-Północ,Warszawa

559 000 zł41 m² 13 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ. Zalety nieruchomości: - mieszkanie dwustronne wschód-zachód, - 2 oddzielne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 190 zł40 m² 54,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój dzienny - pokój/sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie przy ulicy Grochowskiej oferuje dwa osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Pradze Północ 350m od stacji metra o powierzchni 37 mkw, składające się z: - przestronnego salonu - aneksu kuchennego - sypialni - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, 36m2, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie na Starej Ochocie, po generalnym remoncie przeprowadzonym w roku 2018. Cena wynajmu wynosi 3.500,00 PLN i nie dochodzą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dziatwy

Tarchomin,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na Tarchominie o powierzchni 45 mkw, składające się z: - przestronny salon - sypialnia - wydzielona kuchnia - przedpokój - łazienka - balkon Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

3 pietro, 54m kwadratowe, al. Wilanowska 9a / 2 pokoje / loggia / garderoba Opis: - dobry rozkład - duża garderoba - klimatyzacja całego mieszkania (daikin, także funkcja grzania, suszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

869 900 zł45 m² 19 391,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczny i jasny 2-pokojowy apartament na Bemowie przy ul. Szeligowskiej i metrze chrzanów Atuty nieruchomości: - doskonały punkt komunikacyjny - wysoki standard - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

509 000 zł30 m² 16 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 29,5 m2 zlokalizowana w kameralnej okolicy na Pradze - Południe przy ulicy Osowskiej 18. Mieszkanie idealne na start! Nieruchomość dla osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł58 m² 77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz otwartą kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 3 minuty od Metra Świętokrzyska. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów ul.Żywnego 21 blisko Paru Arkadia okolice Królikarni, blisko obiektu sportowego Warszawianka. Dwa oddzielne pokoje z balkonem.Mieszkanie po kapitalnym remoncie.Ekspozycja zachodnia.Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na Warszawskim Bródnie, zaledwie 40m od metra Kondratowicza! Dane ogólne: powierzchnia: 53m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

699 000 zł35 m² 19 712,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

| prezentujemy ciekawe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Składa się ono z sypialni, dużego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł48 m² 19 949,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie na Saskiej Kępie wśród zieleni. Usytuowane w apartamentowcu przy ul. Ateńskiej na 3 piętrze. Dostęp do windy bez schodów/barier architektonicznych. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Wierzbno,Warszawa

1 079 000 zł49 m² 22 020,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Odkryj swój nowy dom w sercu zielonego zakątka miasta, gdzie natura splata się z miejskim stylem życia. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na granicy Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 751,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Wielkim atutem mieszkania jest bliskość metra - stacja Dworzec Wileński - 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

2 950 zł40 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniesz zamieszkać w nowoczesnym, komfortowym i bezpiecznym mieszkaniu z własnym ogródkiem? Masz małego kota lub psa? Cenisz spokój i ciszę z szybkim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku przy ul. Karmelickiej 19 w Warszawie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

979 900 zł54 m² 18 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w apartamentowcu znajdującym się w doskonałym punkcie Mokotowa, w pobliżu stacji metra Wilanowska. Atuty nieruchomości: * wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy apartament z 2019 r w prestiżowej inwestycji Asbudu przy ul. Grzybowskiej 85 A Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł48 m² 18 969,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zachęcam do zakupu tej atrakcyjnej oferty sprzedaży nieruchomości na Starym Żoliborzu zlokalizowanej przy ulicy Zajączka 1/5. Mamy do zaoferowania dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Miasteczko Wilanów, apartament, wysoki standard, ul. Sarmacka, inwestycja Wilanów One. Bardzo jasny i słoneczny apartament, usytuowany na 2 piętrze w budynki 4 piętrowym. Budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kuchnia widna ,2-pokojowe mieszkanie o pow. 37, 20m2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej dzielnicy pełnej zieleni. Przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie przy metrze wilanowska, dostępne od 01.06, PSY AKCEPTOWANE BUDYNEK: Nowoczesny 8-piętrowy budynek przy ulicy Bukowińskiej 26C. Rozkład pomieszczeń: - powierzchni 50 m2, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanko w świetnej lokalizacji! Cicha, piękna okolica, blisko Wisły i terenów zielonych, doskonała na spacery. Funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

880 000 zł46 m² 19 256 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Żoliborz to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Łączy w sobie historię z nowoczesnością, spokój z wieloma możliwościami, najpiękniejszą w stolicy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 947,80 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bielany to idealna dzielnica dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku centrum miasta a jednocześnie zapewniająca doskonale rozwiniętą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Włochy,Warszawa

945 000 zł56 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Warszawa Włochy Okęcie - ul. Drzewieckiego | 150m przystanek autobusowy | dwa przystanki autobusem do pętli tramwajowej na Służewcu lub przystanków tramwajowych przy alei Krakowskiej | lotnisko Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mile widziane zwierzęta do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy skrzyżowaniu al. Rzeczypospolitej z al. Wilanowskiej. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

29 900 zł137 m² 218,25 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Złotej 44 o powierzchni 137m2. Apartament jest w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia od "zaraz". Dodatkowo do użytku nowego najemcy będzie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

4 300 zł53 m² 81,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowy, komfortowo wyposażony i klimatyzowany apartament w topowej lokalizacji Rondo Daszyńskiego, ul. Karolkowa. Dwupokojowy, 53m2 apartament z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 195 000 zł52 m² 22 980,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: apartament położony jest w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej, w sąsiedztwie Varso Tower. W mniej niż 5 minut piechotą dotrzemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Dolny Mokotów,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 562,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,43 m , 1 piętro w kamienicy z 1955 roku Dolny Mokotów, ul. Górska. Budynek z cegły bez windy, został docieplony, ma nową elewację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

520 000 zł40 m² 12 932,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy przytulne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy na Warszawskiej Białołęce. Lokal o powierzchni 40,21 m2 składa się z: - pokoju 16,20m2, - otwartej kuchni 6,10m2, - sypialni 9,20m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 974,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 usytuowane na 15 piętrze przy ul. Żelaznej. Doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowana, stacja metra onz 800m. W pobliżu restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

649 999 zł46 m² 14 069,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie na Służewiu nad Dolinką (mokotów). Lokal składa się z : 1. Salonu 2. Sypialni 3. Kuchni 4. Łazienki (z wc) 5. Przedpokoju 6. Balkonu 7. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Jasne mieszkanie o powierzchni 37 m kw na 6 piętrze. Nieruchomość składa się z salony, kuchni, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Dodatkowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij