dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

3 990 zł45 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 1966r. przy ulicy Śniardwy, mokotów Służew. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below, deutsch unter * Bezpośrednia oferta od właściciela * Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oraz oddzielnej jadalni z kuchnią. * blisko metra Rondo Daszyńskiego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Warszawa

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta inwestycja : sprawdzi się na przykład pod wynajem krótkoterminowy! super lokalizacja : Budynek tuż przy pl Bankowym (metro); 5 min do Teatru Wielkiego, parku Saskiego i na Starówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Staromiejskie,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, które oferuje nie tylko wygodę i komfort, ale również świetną lokalizację w sercu Warszawy, na placu Bankowym. Idealne dla pary lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrnych Świerków

Mokotów,Warszawa

2 050 000 zł78 m² 26 282,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji - Osiedlu Nova Królikarnia na Mokotowie. Ten designerski 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne, nowoczesne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Woli *lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju *w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł51 m² 135,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Mokotowska wynajem | 2 pokoje wynajem Śródmieście | 2 pokoje Warszawa wynajem | biuro Śródmieście wynajem | biuro Mokotowska wynajem | lokal Śródmieście | Lokal Mokotowska Tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w budynku dziesięciopiętrowym, 38 m2, 2 pokoje, balkon, piwnica, klimatyzacja, winda, monitoring, duża ilość miejsc postojowych w pobliżu budynku, warszawa Targówek - Bródno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 400 zł42 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* wola *ul. Sokołowska* dwa osobne pokoje* 42,25 m2 * balkon * stacja metra Młynów* ** do objęcia od zaraz ** Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy al. Jana Pawła II 20, tuż obok stacji metra Rondo onz. Po generalanym remoncie! Dla pary lub singla. Bez zwierząt. Warunkiem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Bez prowizji od Strony Kupującej. Warszawa, ursynów, imielin, ul. Roentgena. Urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie na Ursynowie. Przestronne, rozkładowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

810 000 zł48 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowym budownictwie. Nieruchomość mieści się w powstałej w 2017 roku inwestycji. Budynek jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia przytulne dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jasne, słoneczne, położone w cichym, ładnym miejscu - sąsiedztwo Lasku Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia komfortowego mieszkania o powierzchni 43m2, znajdującego się w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym przy ulicy Łokuciewskiego. Mieszkanie zostało kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 750 zł51 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko stacji metro Natolin 2 przystanki autobusem lub 10 minuty pieszo. Znajduje się na drugim z czterech pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu bardzo jasne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na strzeżonym nowym osiedlu przy ulicy Fort Wola. Mieszkanie obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dostępne nowe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Herbu Oksza na Ursusie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje premium na Woli o powierzchni 50 mkw, składająca się z: - przestronny salon - osobna kuchnia - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

680 000 zł34 m² 19 842,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkania 2 pokojowe o powierzchni 34,27m2, -w bloku przy ulicy Okopowej w Warszawie. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują komfortowego i przytulnego lokum w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolska

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowe mieszkanie 2 pok. 54m2 z oddzielną dużą kuchnią (12m2!) w ogrodzonym osiedlu kameralnych apartamentowców (tylko 4 piętra) w bliskim sąsiedztwie Galerii Arkadia - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

651 000 zł38 m² 16 953,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja licząca 85 mieszkań, powstanie w dzielnicy Włochy. Jej zaletą jest przede wszystkim lokalizacja. Powstanie w pobliżu głównej arterii Warszawy Alejach Jerozolimskich, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 000 000 zł48 m² 20 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Mała Praga przy ulicy Przeworskiej to jedna z ciekawszych inwestycji na Pradze Południe. Projekt zrealizowany w czterech etapach, a jego dopracowanie powoduje, że mieszka się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 586 000 zł52 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta -port Praski Gotowe do zamieszkania mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na terenie inwestycji Port Praski przy ul. Sierakowskiego 4 Budynek z roku 2020 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

749 000 zł51 m² 14 825,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja Parter House Group prezentuje to urocze mieszkanie na Ursusie, które zachwyca swoim niepowtarzalnym urokiem i funkcjonalnością. Największym atutem tego mieszkania jest przepiękny taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 049 000 zł60 m² 17 483,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta w trakcie rezerwacji! Marzysz o ogródku, w którym będziesz mógł odpocząć na świeżym powietrzu? Nie mogłeś lepiej trafić:) Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje aż 2 ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 532 090 zł51 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc (2%), bez prowizji lokalizacja Inwestycja powstaje w sercu Mokotowa, pozostającego jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, uważanego za przyjazną i bezpieczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Opiekun oferty tel. Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z ładnym widokiem. Podstawowe informacje: mieszkanie do własnej aranżacji lub odświeżenia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł59 m² 22 016,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,19 m2 w na Mokotowie - Racławicka. Okolica stacji metra Racławicka. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

557 000 zł40 m² 13 890,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie do własnej aranżacji. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Możliwość zostawienia 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 48m2 Mieszkanie w pełni urządzone o wysokim standardzie + Garaż Wynajmę nowe mieszkanie 48 m2 w pełni urządzone o podwyższonym standardzie. Mieszkanie mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 707,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Minimalistyczny budynek z 86 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalne Mieszkanie z Widokiem na Mokotów Idealne dla Aktywnych Odkrywców Zapraszamy do tej wyjątkowej oazy na Mokotowie, tuż przy stacji metra Wierzbno. To mieszkanie dwupokojowe oczarowuje swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Białołęka,Warszawa

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować państwu nowoczesne mieszkanie przy ul. Szlacheckiej na Białołęce. Nieruchomość znajduję się na zamkniętym osiedlu Viva Garden. Potencjalny właściciel ma dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Ochocie 300m od przystanku tramwajowego o powierzchni 51 mkw, składające się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

849 950 zł50 m² 16 857,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne dwupokojowe mieszkanie powstałe w wyniku nadbudowy kamienicy z lat 50. - stan deweloperski (z możliwością wykończenia pod klucz) - powojenna, klimatyczna kamienica - przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka, 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

955 000 zł41 m² 23 023,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Miasto Wola, to nowe osiedle położone przy ulicy Jana Kazimierza, stanowiące znaczący punkt na mapie Warszawy. Ta prestiżowa inwestycja została zrealizowana przez renomowaną firmę deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł48 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy, luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grochów,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 327,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się W piątek 26 kwietnia W godzinach 12-16. Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na parterze budynku położonego na.