dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 2 piętrze 5-piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na najem w Warszawie przy ul. Obrzeżnej - dzielnica Mokotów. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 961,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli 10 minut pieszo od stacji metra Młynów. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Nieruchomość składa się z: - przedpokoju - 4,36m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie w kompleksie Woronicza Qbik, utrzymanego w niekonwencjonalnej stylistyce soft- loftów. Powierzchnia 70 m2 : poziom pierwszy otwarta przestrzeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem idealne dla dwóch niezależnych osób lub par w standardzie " wchodzisz i mieszkasz". Lokalizacja przy stacji metro Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Mostowej w kamienicy o historii sięgającej XVIII wieku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44 m2 ulokowane na 4 piętrze w budynku z lat 50 przy ul. Belwederskiej 2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Szmulowizna,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 002,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Klucze do dyspozycji Biura - umów spotkanie pod numerem telefonu : Historia Pragi w pięknym nowoczesnym wydaniu! Oferujemy do sprzedaży , nowe, wysokie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

892 881 zł39 m² 22 719 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż | 892 881 zł | 39,30 m2 | mieszkanie | Warszawa Mokotów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,30 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wysokie i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Górczewskiej w kamienicy 1935r na warszawskiej Woli 200 m od Metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

785 000 zł37 m² 21 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2015 r przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

895 000 zł40 m² 22 236 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową propozycję - mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, usytuowane w prestiżowej lokalizacji na pograniczu dzielnic Śródmieścia i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

652 143 zł49 m² 12 993,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon, ogródek lub taras. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 39 metrowe mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 3 i ostatnim piętrze w budynku z 1962 roku. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 048,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie przy pl. Narutowicza. Ustawny pokój dzienny, sypialnia z małą garderobą, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem i mały przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Posiadamy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Warszawa, białołęka, za cenę 799 000 zł. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze .Ma 61 m powierzchni użytkowej i 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

723 000 zł36 m² 19 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, na kameralnym, rekreacyjnym osiedlu przy ul. Pieskowej Skały, na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Apartament o powierzchni 36,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

876 000 zł45 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie daje poczucie większej przestrzeni niż wynika to z metrażu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 155 000 zł64 m² 17 907 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50 m2 znajdujące się na 3 piętrze 4 piętrowej przedwojennej kamienicy z 1937 roku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie na ulicy Ksawerów w Warszawie - tuż obok stacji metra Wierzbno. Mieszkanie zostało wykończone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do singla lub pary, przyjazne dla zwierząt Mieszkanie na Ursynowie,Kabaty, ul. Kabacki Dukt 6 tuż przy metrze Kabaty Kuchnia otwarta na pokój Sypialnia z podwójnym łóżkiem Szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój dzienny - pokój/sypialnia - kuchnia - łazienka Mieszkanie przy ulicy Grochowskiej oferuje dwa osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 386 000 zł51 m² 27 133,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2004 roku na Starym Mokotowie. Warszawa-Stary Mokotów Mieszkanie jest wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

713 000 zł46 m² 15 399,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Górnym Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha. Mieszkanie znajduje się na 4-piętrze w 10-piętrowym budynku z 1977roku. Mieszkanie o powierzchni 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

645 000 zł38 m² 17 108,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Starych Bielanach. Pokój dzienny z balkonem, ustawną sypialnia, ciemna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz niewielki przedpokój. Lokal dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 235,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie developerskim w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 194 A. Inwestycja Zielone Aleje, developer Magnitar. * układ pomieszczeń * - salon z aneksem - 15,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

4 500 zł36 m² 125 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 36m2, piętro 11/14 z windą w budynku z 2023r. przy ul. Marcina Kasprzaka Wola, odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

816 000 zł43 m² 18 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach blisko stacji metra Młociny. Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym, balkon, ustawna sypialnia, łazienka z prysznicem oraz mały przedpokój. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowe Bródno,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje Z balkonem, w sąsiedztwie metro kondratowicza. Czynsz za wynajem obejmuje opłatę administracyjną wraz z zaliczką na wodę i ogrzewanie. 2 niezależne pokoje: 19,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Pracujesz w Centrum i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz spacery nad Wisłą? Dobrze trafiłeś! Możesz zamieszkać w pięknym mieszkaniu na Mokotowie! Zapraszam na spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,01 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w pełni wyposażone z 2020 roku. Doskonała lokalizacja ul.Stanisława Dygata na warszawskim Żoliborzu, świetnie skomunikowane. Infrastruktura w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 685 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Racławicka. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 270 000 zł60 m² 21 166,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu W dzielnicy praga południe budynek: 15-piętrowy budynek mieszkalny z 2001 roku. Nieruchomość położona na terenie, strzeżonego/zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

675 000 zł30 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe Vis a Vis Starego Miasta Nowe miejsce na Nowej Pradze Stalowa 39 to nowa inwestycja zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Stalowej i Czynszowej na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, zlokalizowane przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od poniedziałku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

3 050 zł56 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe mieszkanie o metrażu 56m2 na który składają się : Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Przedpokój Balkon Wyposażenie i umeblowanie : Mieszkanie doskonale wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 249 000 zł61 m² 20 610,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, z przyjemnością i niekłamaną dumą prezentuję Państwu unikalne mieszkanie o powierzchni 60,67 m2 przy ulicy Spiskiej, w atrakcyjnej części Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe, ciche i jasne mieszkanie z oddzielną kuchnią i garderobą w spokojnej okolicy, z widokiem na pobliski Kopiec Powstania Warszawskiego z panoramą południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuje Ci unikalną okazję do nabycia mieszkania, które przestanie być tylko czterema ścianami, a stanie się miejscem, gdzie Twoje marzenia i wspomnienia nabiorą kształtu. Witaj w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

667 128 zł43 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.