dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

949 000 zł45 m² 21 103 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią otwartą na salon o powierzchni 44,97 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie urządzone w wysokim standardzie do zamieszkani,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł27 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie przy Al. Jana Pawła II 20 Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku z 1971 roku. Na 27m2 składa się: duży pokój sypialnia zamknięta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 440,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Digital Broker prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie, położone na Sielcach, w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy Gagarina 9 , w niedalekiej odległości od Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

"Mieszkanie spełnia kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

5 000 zł40 m² 125 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. 40m2 w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence - Grzybowska 43a (jest recepcja, sala fitness, mini boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

609 000 zł38 m² 16 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania, położonego w zielonej i spokojnej części Warszawy Ursus, przy ulicy Drzymały 12. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł49 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w garażu podziemnym. mieszkanie składa się z - salonu - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem, nowe, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym naziemnym. Położone jest na 4 piętrze w apartamentowcu, przy ulicy Habicha. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie *w pełni wyposażone. *Składa się z salonu z wydzielonym miejscem na prace biurowe, pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

To mieszkanie stanowi doskonałe miejsce dla singli lub par, którzy pragną zamieszkać w komfortowej i łatwej do zarządzania przestrzeni blisko pulsującego serca miasta. Atuty: zanurz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ochota, ul. Filtrowa | Klimatyczny apartament na kultowym Osiedlu Artystów Plastyków 2 pokoje z oddzielną kuchnią | Najbliższe sąsiedztwo Placu Narutowicza | ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Grochów,Warszawa

986 700 zł51 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na ul. Szeligowskiej 53c w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Skierniewickiej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

764 000 zł42 m² 17 976,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskich Sadach Żoliborskich. Nieruchomość: lokal o wielkości 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł39 m² 19 716,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w pulsującym sercu Warszawy, tuż przy stacji Metro Rondo onz. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

980 000 zł44 m² 22 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i Eleganckie Mieszkanie w Inwestycji "natolin Park" na Ursynowie! Mieszkanie znajduję się na Ursynowie w kameralnej inwestycji Natolin Park z 32 komfortowymi mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

534 000 zł37 m² 14 316,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m2, zlokalizowane na warszawskim Bródnie, które może okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

640 000 zł49 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Wierzbno,Warszawa

1 224 000 zł45 m² 27 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty tel. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 44,63m2 na Warszawskim Mokotowie. Widok na zieleń parku. Prestiż. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Bemowo* ul. Kryształowa * dwa pokoje* 32 m2 * dwa balkony * metro M2 - stacja Bemowo * link do spaceru: ** do objęcia od zaraz ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego * atuty: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 290 zł55 m² 41,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 55 m2, na które składa się: - salon z wyjściem na balkon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka z kabiną - Przedpokój Mieszkanie jest o podwyższonym standardzie. Użyte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

698 000 zł43 m² 16 232,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Gocławiu. Cicha i spokojna okolica, mnóstwo zieleni, tuż obok przepiękny park znicza to tylko niektóre z zalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na Kabatach o pow. 47m2. przy ul. Wąwozowej. Na w/w powierzchnię składa się duży pokój dzienny , łazienka z kabina prysznicową , garderoba i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 431,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1974 roku przy ulicy Soczi na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 343,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na warszawskim Bemowie, w doskonałej lokalizacji tuż przy Forcie Bema, z bezpośrednim wyjściem do pięknego parku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na Pradze-Południe w inwestycji Soho Factory, przy ul. Żupniczej. Mieszkanie o powierzchni 38,14 mkw składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia od zaraz 2 pok.na Natolinie tuż obok metra! Bardzo komfortowe, urządzone w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania. Pokój z aneksem całkowicie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

525 000 zł37 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane Targówek ul. Wyszogrodzka. Mieszkanie idealne dla singla, młodej pary planującej założyć rodzinę oraz pod inwestycję pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pragniesz zamieszkać na Ursynowie, niedaleko metra i jednocześnie na osiedlu z pełną ofertą sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni lekarskiej i urzędu miasta? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

977 725 zł53 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie o pow. 52,85m2 na I piętrze w kamienicy z 1945r., Stary Mokotów, ul.Puławska. Mieszkanie wysokie, dwustronne z ekspozycją okien na wschód i zachód. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

640 000 zł45 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą, dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, łazienka z wc, przedpokój, loggia, piwnica. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

899 990 zł42 m² 21 428,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Piękne dwupokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. T. Boya - Żeleńskiego , z widokiem na skwer Mieczysława Fogga. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia / remontu. Możliwa zmiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł52 m² 21 024,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartamentowiec z 2018 roku, zlokalizowany u zbiegu Alei Wilanowskiej i Sobieskiego. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia całodobowy monitoring. Najbliższy przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Piękne, nowoczesne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1950 r. (z windą) w samym sercu Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 66m2 na wysokim parterze w kamienicy z 1950r., blisko metra,Górny Mokotów, piękna zielona okolica ul.Naruszewicza. Składa się z z dwóch pokoi (salonu ok.25m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

1 095 000 zł43 m² 25 453,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do sprzedaży przy ul. Racjonalizacji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Racjonalizacji 7 w Warszawie, co gwarantuje dogodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

705 000 zł48 m² 14 842,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Mokotowie. Mieszkanie ma doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul. Kazimierza Jeżewskiego (ursynów, kabaty). Lokal.