dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

605 080 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam! Nowe budownictwo 2022r.! bliska Białołęka! Do sprzedania ładnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem. Osiedle ochroną i monitoringiem. Ul. Marywilska 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

857 500 zł49 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż w bardzo pożądanej okolicy! Budynek powstał w 1920r i wpisany jest do wykazu gminnej ewidencji zabytków, co z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł39 m² 17 277,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,72 m , które posiada przestronny balkon o powierzchni 7,27 m , usytuowanym na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie przy ulicy Batalionów Chłopskich na Bemowie. Na powierzchni 38,95 m2 znajduje się pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i hol. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 279,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 37,2 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki Południowe,Warszawa

589 000 zł30 m² 19 639,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy kompaktowe 2 pokoje idealne na start! Mieszkanie po generalnym ramocie: wymieniono podłogi, armaturę łazienkową, kuchnię, instalację elektryczną - nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę od 15 września mieszkanie, 2 pokoje, ul. Kabacki Dukt 7, blok z 2003 roku, miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcja) dodatkowo pom. gosp. np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janusza

Wola,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 373,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

: wykończone i w pełni wyposażone, gotowe do wejścia mieszkanie dosłownie przy stacji Metro Księcia Janusza (100m). : blok z 2007 roku - doskonały stan, 2 windy, garaż : mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

820 000 zł52 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

: dwustronne, bardzo jasne i ciche, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na Bemowie : lokalizacja Ul. Lazurowa 14c - bardzo dobrze skomunikowana część Bemowa - dogodny dojazd autobusami do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szanowni Państwo, w naszej ofercie dwa mieszkania 2 pokojowe na Bemowie z możliwością połączenia w jedno 4 pokojowe, z dwoma łazienkami i np. garderobą (mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł50 m² 67,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok. 30 m.kw.), sypialni (ok.13 m.kw), łazienki z wanną (ok. 6 m.kw.) i przedpokoju oraz niewielkiego balkonu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

3 025 zł36 m² 84,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Taśmowej 8. *Zielone i spokojne osiedle. *Świetny punkt komunikacyjny, blisko autobus, tramwaj, galeria Mokotów. *W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta Agencyjna .Agentom dziękujemy. Okazja! Mieszkanie przy Parku Krasińskich Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

895 000 zł45 m² 20 053,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Jana Kazimierza 53. Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Nowodwory,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 639 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2-pokojowego mieszkania 35,5 mkw z balkonem w budynku z 2007 roku w Nowodworach. Mieszkanie tuż po odświeżeniu. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Sielce,Warszawa

4 000 zł44 m² 91,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m na Mokotowie przy ulice Jurajska Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym osiedlu z zamkniętym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie ma 26 metrów kwadratowych i składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 524,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie w sercu Warszawy, ul. Płocka 35, wola! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 30,23 m i wysokości 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Dolny Mokotów,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42 m2 ulokowane na 4 piętrze w budynku z lat 50 przy ul. Belwederskiej 2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Marywilskiej 19. Dostępne od 1 października! Nowe budownictwo, mieszkanie w bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

999 999 zł56 m² 17 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowa kamienica usytuowana w super lokalizacji. W pobliżu budynku: - 2 min spacerem do autobusu oraz tramwaju. - dookoła tereny zielone -liczne punkty usługowe i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

769 000 zł47 m² 16 251,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe dwupokojowe mieszkanie wykończone w bdb standardzie, na piątym piętrze w budynku (6 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Ursus. Wykończenie: gotowe do wprowadzenia. Przyległości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko W the estate warsaw! Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w jednej z topowych dzielnic Warszawy. W mieszkaniu o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z przestrzennym balkonem. Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z widnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

698 000 zł42 m² 16 819,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie. Szczerze mogę powiedzieć że remont został wykonany na naprawdę wysokim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 450 zł62 m² 71,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below. Słoneczne mieszkanie, róg Koszykowej i al. Przyjaciół, kilka minut do Parku Łazienkowskiego. Zadbana kamienica, trzecie piętro z windą. Secesyjna okazała klatka schodowa. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko U nas! piękne 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! osiedle wille miejskie klasyków! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

719 000 zł43 m² 16 721 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się urokami natury, to mieszkanie wśród zieleni jest dokładnie tym, czego potrzebujesz! W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Apartament morskie oko z widokiem na staw i zielony park w centrum Starego Mokotowa lokal po generalnym remoncie 60mkw 2 pokoje + kuchnia + loggia Mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

829 000 zł59 m² 14 027,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,1m2, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2007roku zlokalizowane na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ksawerów,Warszawa

1 220 000 zł61 m² 19 872,90 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Mokotowie mieszkanie z balkonem mieszkanie na Ksawerowie mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie przy metrze mieszkanie z widokiem Tylko u nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 029 000 zł47 m² 21 787 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne, komfortowe i gotowe do wprowadzenia się dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe premium na Mokotowie o powierzchni 40 mkw, składająca się z: - przestronny salon z kuchnią - sypialnia - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Lotnisko,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam 2 pokoje 60 m.kw., dwa balkony, przy ul. Komorskiej w budynku z 2001 r. Rozkład mieszkania: salon z wyjściem na balkon - m.kw. - ekspozycja okien na południowy-wschód sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

658 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane przy ul. Tomcia Palucha 14 w dzielnicy Ursus. Idealna propozycja na start, może sprawdzić się również jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 50 m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z1977 r., Bielany Chomiczówka. Mieszkanie do remontu, idealne dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

795 000 zł55 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,60 m2 położonego na Warszawskim Bemowie przy ul. Szeligowskiej 2. Lokalizacja: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m , dostępne od zaraz. Mieszkanie posiada duży balkon oraz miejsce parkingowe. Znajduje się w inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

667 000 zł42 m² 15 995,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

** rezerwacja I 2 pokoje 41,70m2 I zabudowana loggia 6m2 I oddzielna kuchnia** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na warszawskiej Pradze.