dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe urokliwe mieszkanie o powierzchni 49m2 z dużym tarasem. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Jana Olbrachta 29 na osiedlu wybudowanym przez Budimex w 2008 roku. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 168,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na pradze - południe Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 40 m2, na które składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon oraz aneksem kuchennym - Sypialnia z dużą szafą - Łazienka z wanną, funkcją prysznica i wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Lokal znajduje się na parterze. Mieszkanie składa się Z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -ogórdek Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

632 000 zł34 m² 18 588,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego w sąsiedztwie Starego Miasta przy al. Solidarności róg Schillera, niedaleko ul.Miodowej. Do metra Ratusz Arsenał tylko 350m. Blok z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczyńskiej

Ursus,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 35 m2, na które składa się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon - Sypialnia - Łazienka z kabiną prysznicową i wc - Przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 962,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Rozkładowe mieszkanie dla singla lub 2-3 osobowej rodziny z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Idealne dla osób ceniących doskonałą lokalizację mając w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 750 zł52 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z klimatyzacją o pow. 51,82 mkw. z miejscem parkingowym i komórką lokatorską oraz tarasem o pow. 26 mkw. w apartamentowcu na Mokotowie, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębowskiego

Ursynów,Warszawa

2 705 zł55 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, o powierzchni 55 mkw, znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Jastrzębowskiego na warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1972r. przy ul. Czerniakowskiej, mokotów, czerniaków. Idealne dla pary, rodziny, studentów. Cena: 2700 zł + 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w samym sercu Warszawy tuż przy Metrze ratusz arsenał. Lokalizacja: - ul. Nowolipki 9 - metro, tramwaje oraz autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

586 000 zł39 m² 14 987,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji pod wynajem lub do zamieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie blisko ulicy Dolnej. Mieszkanie Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

999 000 zł56 m² 17 681,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Klimatyczne, przestronne i jasne mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych, na Warszawskiej Ochocie w świetnej lokalizacji. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł38 m² 21 143,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 37,6 m2 w prestiżowej lokalizacji, przy Placu Teatralnym w Warszawie. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Solec | 2 pokoje | Oddzielna kuchnia | Idealne pod wynajem lub dla studenta Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Przykładowy, przewidywany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 598,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe, jasne mieszkanie przy ul. Hawajskiej na Ursynowie. Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju z aneksem kuchennym, pokoju dziennego z loggia, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł42 m² 82,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 2 pokoje z tarasem w kameralnym budynku na Szczęśliwicach. Mieszkanie Fantastycznie doświetlone i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek 50m. od Metra Ursynów! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche 2-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem. Budynek z 2012r z monitoringiem i ochroną! Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: szybka sprzedaż | Białołęka Nowodwory |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na Powiślu. Lokal ma 47m2. Pokoje są duże i ustawne. Kuchnia jest w formie aneksu. Mieszkanie przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 600 zł45 m² 102,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony (pralka, zmywarka, suszarka, odkurzacz itd.) Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 - pokojowe na ul. Kartograficznej (osiedle Lewandów II) w Warszawie o powierzchni ok 42 m2. Mieszkanie ciche, narożne, bardzo słoneczne, z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 300 zł45 m² 74,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentuję Państwu do wynajęcia bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m2, położone przy ul. Batalionów Chłopskich 75a na Bemowie. Mieszkanie o ekspozycji zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

3 950 zł34 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka Z balkonem przy zejściu do metra służew dostępna od zaraz budynek: budynek wybudowany w 2021 roku spółdzielnię mieszkaniową "służew nad Dolinką". Wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w sercu Grochowa. 2 niezależne pokoje. Własność- urządzona księga wieczysta. Lokal bez obciążeń. Mieszkanie 38, 2 m składa sie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wysoki standard 2 pok metro (możl. 2 poziomowe) Cena do negocjacji *english below* Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

667 000 zł26 m² 25 265,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy o powierzchni 26,40 m2 idealne dla inwestora. Generalny remont przeprowadzony w 2020r na prywatne cele. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie przy samym metrze Wierzbno. Al. Niepodległości 67 Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon i piwnica. Mieszkanie po wymianie okien, reszta wymaga remontu generalnego. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 099 000 zł88 m² 23 852,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

609 000 zł42 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o optymalnym rozkładzie, na Ursusie w pobliżu Urzędu Dzielnicy oraz dwóch stacji skm! Z przyjemnością prezentuję możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 942,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W naszej ofercie sprzedaży znajduje się mieszkanie które stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość do natury, jednocześnie nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 600 zł59 m² 95,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena za Mieszkanie plus Garaz, do negocjacji. Mieszkanie 2-pokojowe w miasteczku Wilanów w osiedlu Royal Park na ostatnim piętrze z widokiem prosto na Pałac Wilanowski i plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

693 000 zł45 m² 15 328,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 na najem w nowym, 7-piętrowym bloku z 2022r. w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 2/2 bez windy, w kamienicy z 1960r. przy ul. Karmelickiej, śródmieście Muranów. Idealne dla studentów, pary lub rodziny. Cena: 3300 zł + 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Praga,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*English version below Zapraszam do najmu pięknego, gustownie urządzonego w stylu retro 2-pokojowego mieszkania położonego na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Starej Pradze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

845 000 zł51 m² 16 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do mieszkania przynależy duży, zielony 53 m2 ogród! Cena podlega negocjacji Białołęka Tarchomin ul. Mehoffera (niedaleko skrzyżowania z ul. Talarową) | przystanek autobusowy pod budynkiem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! Osiedle zlokalizowane jest bezpośrednio w sąsiedztwie Centrum Handlowego Atrium Targówek gdzie znajduje mnóstwo sklepów, restauracji, kino, siłownia. Na osiedlu jest.