dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

795 000 zł50 m² 15 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 50,3m na 2 piętrze 3 piętrowego bloku w spokojnej okolicy na warszawskim Bemowie. Budynek 1978 roku, ocieplony i otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 901,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 8. Nieruchomość położona jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Central Park, zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

1 079 913 zł43 m² 24 882,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy apartament na granicy Mokotowa i Ursynowa. Mieszkanie składa się z: - salonu, - aneksu kuchennego, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju, - balkonu Dodatkowo: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata Prezentuje: mieszkanie 36m2 w kamienicy na Warszawskiej Pradze Północ na ul. Bertolta Brechta 12; mieszkanie w pełni umeblowane, odświeżone, czyste, gotowe do wprowadzenia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

768 000 zł32 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja, możliwość odliczenie 23%vat Mieszkanie sprzedawane jako lokal usługowy, idealne na najem długo i krótko okresowy, gotowy produkt w prestiżowej lokalizacji. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

879 900 zł55 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam do zaoferowania nieruchomość o powierzchni 55 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli - mniej niż minutę piechotą do metra młynów! Dwupokojowe mieszkanie mieści się na 3 piętrze (z 5).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułku AK Waligóra

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowy, pięknie i nowocześnie wyposażony apartament o powierzchni 60 m2, o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł55 m² 96,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description at bottom of this page Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Lokalizacja: w samym centrum Warszawy, blisko hotelu Marriott, na piechotę do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

1 080 000 zł40 m² 27 149,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w Warszawie na zbiegu trzech dzielnic: śródmieścia, woli i Żoliborza przy ul. Kłopot Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ksawerów,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Mokotowie w zadbanej i wyremontowanej kamienicy z 1958 roku, w bliskiej odległości Parku Królikarnia, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowińska

Praga-Południe,Warszawa

1 220 000 zł53 m² 23 062,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania na prestiżowym osiedlu To ostatnie, położone na 11 piętrze, mieszkanie charakteryzuje się ponadstandardową wysokością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złocienia

Wola,Warszawa

782 288 zł38 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w bardzo atrakcyjnej części Warszawy, na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przytulne i funkcjonalnie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie. Lokal położony na wysokim parterze w zadbanej, czystej i zmodernizowanej 4 piętrowej kamienicy z 1970 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

811 200 zł40 m² 20 264,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z garderobą już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 590 zł39 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Batalionów Chłopskich 87b na Bemowie *lokal o powierzchni 39,5 m2 *usytuowany na 2 piętrze *składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 499 zł41 m² 85,34 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemny 2 pok. apartament 41m2 w dobrym standardzie, w cichym, zamkniętym osiedlu Capital Art Apartments p rzy ul. Giełdowej 4, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

605 772 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy. Dzięki temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 300 zł35 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo! Garaż w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem Mokotów ul. Cybernetyki. Osiedle zamknięte i strzeżone. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

585 000 zł28 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Lasku na Kole. Prezentowane mieszkanie ma 28 m . Składa się z salonu z kuchnią, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Darwina. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone: lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Wola,Warszawa

797 000 zł46 m² 17 326,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 46m , blisko Metra Płocka! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania, gotowym do wprowadzenia? Oto Twoja szansa! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

821 600 zł40 m² 20 478,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

660 000 zł53 m² 12 547,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 52,6m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku przy ulicy Flisaków na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27 m2, położone na 2. piętrze w budynku przy ulicy Łopuszańskiej 53a. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 4 pięter apartamentowca z 2006 roku wyposażonego w windę, położonego na Wilanowie, przy Al. Wilanowskiej. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

924 000 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie znajdujące się na Bielanach w inwestycji z 2016 roku przy ulicy Nocznickiego 25. Nieruchomość o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie to charakteryzuje się wygodnym układem pomieszczeń oraz różnymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł42 m² 30 617,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Luksusowo wykończony apartament z klimatyzacją z tarasem ponad 16 m2 w centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł47 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- - - - english below - - - - 2 pokoje, 2 balkony, komórka lokatorska, garaż mokotów konstruktorska 7 Prezentowana nieruchomość to niemal 50-metrowe przestronne i jasne mieszkanie na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wolnego od zaraz, przestronnego, rozkładowego mieszkania w śródmiejskiej, doskonałej lokalizacji? Marzy Ci się mieszkanie położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m , znajdujące się na 4 piętrze w bloku z 1971 roku. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skaryszewska

Kamionek,Warszawa

887 449 zł36 m² 24 998,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** praga I O% prowizji I kamienica I apartamenty** Dostępne metraże 25,08 - 83,88m2 Oferuję

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach ulicy Andersena. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł60 m² 20 066,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament. Składający się z - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - balkonu Dodatkowo: - miejsce parkingowe w garażu podziemnym - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

910 000 zł44 m² 20 681,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 44,03 m2, znajdujący się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku oddanym do użytku w 2023r. Rozkład: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

2 090 zł42 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bezpośrednio, bez prowizji Lokalizacja: marcina z Wrocimowic 12g, 03-145 Warszawa Szukasz miejsca, w którym zregenerujesz siły a Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na starym mokotowie - parę kroków od metra! Nieruchomość liczy 41 m2, usytuowane jest na 7 piętrze (z 12) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

3 533 zł39 m² 90,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng below: do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Wareckiej 8 zlokalizowane na 1 piętrze (bez windy), 40 m2, wysokość sufitów: 3.20m Mieszkanie składa się z: 1. Salonu 2. Aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już! Świetnie skomunikowane, przytulne mieszkanie z klimatyzacją. Idealne dla singla lub pary. Salon z balkonem wyposażony w rozkładaną sofę, stolik kawowy oraz pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

949 000 zł50 m² 19 010,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49,92 m2, piętro 4/8 z windą w budynku z 2009 r., Wola, Ulrychów. Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na Pradze Północ. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, co zapewnia komfort codziennego użytkowania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij