dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

825 000 zł43 m² 19 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania piękne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 160 000 zł55 m² 21 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na cichym i rodzinnym Bemowie, w atrakcyjnej lokalizacji pod kątem komunikacji. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Mirów,Warszawa

917 000 zł54 m² 16 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą addom Ulica Ogrodowa 8 przy Jana Pawła 2. Atrakcyjny lokal mieszkalno-biurowy. 1 piętro bez sąsiadów na piętrze Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

1 899 zł49 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super okazja, bezpośrednio Czynsz 1899 + 999 oplaty dla administracji , razem czynsz calkowity 2899 + oplaty licznikowe (prąd , woda ) 3 pietrowa kamienica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 473 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie. Wszędzie blisko, a do Śródmieścia Warszawy tylko kilka przystanków tramwajowych - 13 minut jazdy. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klucze u pośrednika. Na sprzedaż dwustronnego i słoneczne 2-pokojowego mieszkanie, przy Czumy na Warszawskim Bemowie mieszkanie - rozkładowe, pow. użytkowej 50 m2, składa się: - pokój 10,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

730 000 zł55 m² 13 224,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 55,2 m2 z tarasem i ogrodem o pow. ok. 120 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

795 000 zł30 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do nowego, w pełni wyposażonego mieszkania znajdującego się w świeżo wybudowanym bloku z 2024 roku na malowniczym osiedlu. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł41 m² 13 612,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia (ok. 5,3 m2), - salon (ok. 19,3 m2), - sypialnia (ok. 8,8 m2), - łazienka (ok. 2,8 m2), - przedpokój (ok. 4,9 m2), - balkon Prezentowane mieszkanie to 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie 47M2 budynek: nowy budynek na osiedlu Bulwary Praskie przy Jagiellońskiej 77a, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy od ulicy, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

3 900 zł29 m² 134,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, wyposażone mieszkanie - blok z 2023 r. Osiedle jest nowe, zadbane, z monitoringiem. Mieszkanie położone jest w sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec na którym to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

700 969 zł45 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Drwęckiej. Planowany termin oddania: 31 marca 2026 roku! skrót: na sprzedaż przestronne, 45-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Okęcie,Warszawa

705 000 zł50 m² 14 049,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Chcesz umówić się na prezentację? -> Dzwoń mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie ze świetną lokalizacją, blisko centrum (dojazd komunikacją miejską w 20 min), obok centrum handlowego Promenada. Niesamowity widok na panorame centrum miasta. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe ul. Ogrodowa 31 znajdujące na Warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: sypialni z łóżkiem małżeńskim, szafą na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakroczymska

Staromiejskie,Warszawa

640 000 zł27 m² 23 298,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym najważniejsze punkty miasta, takie jak: barbakan, rynek Nowego Miasta, muzea, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Powiśle,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Okólnik 11a. Apartament znajduje się w centrum Warszawy w odrestaurowanej kamienicy z 1912 roku. Ekskluzywna lokalizacja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 427,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane przy ul. Tomcia Palucha 14 w dzielnicy Ursus. Idealna propozycja na start, może sprawdzić się również jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie od 1 października 2024: - lokalizacja: stary mokotów, ul.Kwiatowa, między stacjami metra Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skrót: wygodne i ciche, 37 m , 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i loggią przy ul. Giordana Bruna 26. 600m stacja metra Pola Mokotowskie pełny opis: mieszkanie: powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry Sprzedam przestronne, dwupokojowe mieszkanie blisko ścisłego centrum Warszawy przy ul. Aleja Solidarności 96 (skrzyżowanie z Żelazną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

612 000 zł37 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,2m2, usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie. Lokal składa się z: - pokoju dziennego -sypialni -kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

697 815 zł40 m² 17 603,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w nowoczesnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 2 pokoje - 39.64 M2 Zadzwoń i umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

4 100 zł48 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio: do wynajęcia 2-pokojowe, 48m2, nowe, w pełni wyposażone mieszkanie, czynsz administracyjny w cenie! Zamknięte, nowe osiedle z wieloma udogodnieniami i zadbanym patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 302,40 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Muranowa. Urocze dwupokojowe mieszkanie na Nowolipkach. Bardzo słoneczne i ustawne. Okna wychodzą na dwie strony (wschód-zachód). Świetna komunikacja (blisko Metro Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne niedawno wyremontowane mieszkanie w odnowionej kamienicy o powierzchni 41 m2, z wysokim sufitem (prawie 3 metry), 2 minuty od wejścia do stacji metra i przystanków autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł39 m² 23 249,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 50M2, 2 duże pokoje, do wprowadzenia, krasińskiego, żoliborz budynek: nieruchomość znajduje się na terenie osiedla "serek Żoliborski", które powstało w latach 50-tych. Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Solcu w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, z widokiem na Park Rydza - Śmigłego. W bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pol, ua, rus. Tylko u nas od zaraz do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Sokołowskiej 6. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju umeblowanego w szafy; - dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

980 000 zł61 m² 15 960,90 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche i komfortowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ul. Woronicza 78 w dzielnicy Mokotów (wyględów). Prezentowana nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 616,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie przy ul. Narbutta jest ciche, słoneczne, i jak na 2-pokojowe mieszkanie bardzo przestronne. Mieszkanie jest dwustronne i widok z każdego okna jest na różne podwórka. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Praga-Południe,Warszawa

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie o powierzchni 31 m2: salon - duży narożnik z funkcją spania, duża komoda, ława, pufa, telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość: proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skolimowska

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 64m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 1936r. przy ul. Skolimowskiej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki, pary, rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

553 961 zł27 m² 20 547,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z podziałem na 2 niezależne apartamenty - idealne na wynajem Przestronne mieszkanie przystosowane do wynajmu, podzielone na dwa oddzielne apartamenty Każda z nich jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

985 000 zł54 m² 18 240,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronny dwupokojowy apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Kasprzaka. Apartament posiada oddzielną widną kuchnię, dodatkowym atutem jest przestronna garderoba i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

824 000 zł52 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wspaniałe miejsce do mieszkania z naszego paroletniego doświadczenia (doskonale się również wynajmuje, więc to też opinia bardzo zadowolonych najemców).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

1 110 000 zł52 m² 21 346,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowoczesny, jasny, wysoki (2,75 m) apartament w pięknej, odnowionej kamienicy z lat pięćdziesiątych, przy ul Rokosowskiej 1 na Starej Ochocie. Dwustronne mieszkanie z ekspozycją.