dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje 42 m2 / Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Wałbrzyskiej. Doskonała lokalizacja - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Stara Miłosna,Warszawa

377 500 zł32 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

"Mieszkanie spełnia kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyględów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 mkw zlokalizowane przy ul. Miączyńskiej 54. Mieszkanie mieści się w budynku na dziesiątym piętrze z dziesięciu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów - kazachska / branickiego / sarmacka. 2 pokoje 41 m2 + garaż. Wyjątkowa oferta dla wymagającego klienta, dla 1-2 osób, pary, małżeństwa. Do wynajęcia dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- sadyba. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużym balkonem, warszawa, białołęka, nowodwory, ul. Aluzyjna Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

615 048 zł42 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty śmigielska" wakacyjna promocja! - tylko do końca sierpnia Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

428 253 zł33 m² 13 001 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 32,94 m na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, zlokalizowane przy ulicy Oliwskiej, z doskonałą komunikacją skm, pkp praga, tramwaj, 15 min do Centrum samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Pieskowa Skała 15 na warszawskim Ursynowie, w pobliżu tzw. Mordoru. Mieszkanie w apartamentowcu, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 780 000 zł68 m² 26 038,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 68,36 m , położonego na prestiżowym 11 ostatnim piętrze, nowoczesnego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy St.Kazury na Natolinie, na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony - Salon - 20m2 , z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

897 000 zł45 m² 20 099 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj na Powiślu! Park Rydza-Śmigłego za oknem! Prezentujemy 44,63m2. 2-pokojowe ciekawe mieszkanie do remontu Kamienica 4-piętrowa bez windy z 1930 roku Sam budynek ogrodzony po wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 250 000 zł58 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego apartamentu. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Woli, nieopodal ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie do własnej aranżacji- 400 m do Metra Racławicka. For English scroll below | Nous parlons francaise Podstawowe informacje: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

4 399 zł50 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 50 m2 zlokalizowane na parterze : * Salon * Sypialnia * Aneks kuchenny, * Łazienka, * Taras * Ogród 50m2 Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,71m2, usytuowane na 10-tym piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

999 500 zł50 m² 19 934,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest apartament zlokalizowany w budynku o podwyższonym standardzie przy ul. Jugosłowiańskiej. Budynek z 2018 roku, z windą, ochroną oraz monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę dwupokojowe mieszkanie - 38 m2 na Mokotowie. Idealna lokalizacja. Mieszkanie znajduję na Alei Niepodległości, 30 metrów od wejścia do stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie na Dolnym Mokotowie, na ulicy Bobrowieckiej 3. Jest na ostatnim piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu. Ma 2 pokoje, balkon, garaż podziemny i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 561,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuje mieszkanie o powierzchni 39,2 m2 na Białołęce, przy ul. Warzelnicza 9. Oferta dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub inwestycji. Mieszkanie: 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 16 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Dziatwy 9 (białołęka). *Mieszkanie o powierzchni 38,58 m2 znajduje się na parterze. *Do dyspozycji: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prowizja 0 %. Na sprzedaż 38.4 metrowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Białołęckiej 269, białołęka, warszawa. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł37 m² 28 455,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

For English scroll below Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie znajduje się na V piętrze (z windą) kamienicy z 1912 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż w Atrakcyjnej Lokalizacji na Bemowie Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

844 000 zł45 m² 18 923,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio jasne i przestronne mieszkanie (44,60 m2) w apartamentowcu z 2015 roku, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Sakura , przy ulicy Kłobuckiej 23D. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stefana Okrzei na Pradze Północ. Nieruchomość o powierzchni 44 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

590 000 zł33 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: pogranicze bemowa i woli / Metro Ulrychów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania słoneczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 2 na Dolnym Mokotowie przy ulicy Podchorążych. Trzecie piętro w czteropiętrowej kamienicy z 1930 roku. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śmigielska

Skorosze,Warszawa

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Żytniej 13. Usytuowane jest na zamkniętym osiedlu z ochroną. Budynek znajduje się na granicy dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Doskonała lokalizacja: w pobliżu Szpital Wolski i Instytut Matki i Dziecka, ok 10 min pieszo do metra Rondo Daszyńskiego, 5 min. przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

568 000 zł38 m² 15 130,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

|37,54 | Spokojna i cicha okolica | 400M Metro Bródno | Świetny wjazd na trasę S8 | Po wymianie instalacji elektrycznej! | Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

929 000 zł53 m² 17 482,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Super lokalizacja mieszkanie przy metro stokłosy mieszkanie 2- pokojowe 53,14 m2 na ursynowie, znakomicie położone przy ulicy Służby Polsce blok zlokalizowany wśród zieleni bardzo blisko do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

925 000 zł58 m² 15 909,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Warszawie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Warszawskiej Ochocie na kameralnym osiedlu z niską zabudową. Dzięki doskonałemu połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Brzeziny,Warszawa

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara | nowe Osiedle Miasteczko Brzeziny dewelopera Napollo z 2024 roku | przystanek autobusowy: pod bramą osiedla | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam poniższą ofertę. _________ Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na sprzedaż, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

1 066 000 zł60 m² 17 649 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wygodne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w rewelacyjnej lokalizacji na Kabatach. Mieszkanie znajduje się w dobrze utrzymanym bloku z 2003 roku, położonym blisko Lasu.