dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

729 000 zł32 m² 22 781,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam funkcjonalne, wysokie (3,6 h) dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na Muranowie, przy ulicy gen. Wł. Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 7- piętrowego budynku z 1957 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw. z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz tarasem. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie. Do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

649 990 zł39 m² 16 717,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, bródno ul. Kondratowicza 13 Metraż: 37,5 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1972 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ( grunty uregulowane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 626,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje na Bielanach , przy samym metrze Wawrzyszew Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie, które jest wynajmowane po raz pierwszy! Znajduje się w nowym budynku z 2024 roku, na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w świetnej lokalizacji, tuż przy metrze Służew. Mieszkanie zadbane, wyposażone , idealnie nadaje się zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Zapustnej w dzielnicy Włochy. Głównymi atutami mieszkania są atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego, dwupokojowego mieszkania położonego w malowniczej okolicy tuż przy Parku Bródnowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wysokość pomieszczeń: 285 cm Powierzchnia: 52,2 m Piętro: 3 z 4, nad mieszkaniem strych z dostępem dla wlaściciela Rok budowy: 1957 Salon 18m2 Sypialnia 12m2 Duża widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

3 399 zł44 m² 77,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia rozkładowy apartament na piątym piątrze, osiedle zamknięte. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem. Wysoki standard, w pełni wyposażony; naczynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

1 550 000 zł49 m² 31 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,81 m2 na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ulica Redutowa. Super lokalizacja - Blok zlokalizowany jest tylko 500m od stacji metra, co oznacza, że na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

875 000 zł39 m² 22 264,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 149 000 zł53 m² 21 585,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli marzysz o mieszkaniu na Żoliborzu, to osiedle Żoliborz Artystyczny może być doskonałym wyborem! Zapraszamy na ul. Dygata 4. Możesz zostać właścicielem tego dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł44 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc jabłonna Mieszkanie tuż przy granicy z m.st, WARSZAWA - NOWE z 2024 roku! Funkcjonalne 2 pokoje 44 m2 z Balkonem 4m2 Jasne przestronne MIESZKANIE WYKOŃCZONE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Nowe Miasto,Warszawa

1 300 000 zł54 m² 25 230,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie W fenomenalnej lokalizacji, w sercu warszawskiego muranowa, ul. Stawki Gotowe do wprowadzenia | Miejsce w garażu podziemnym | Kawiarnie, restauracje, sklepy tuż za rogiem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

725 000 zł49 m² 14 795,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

[ cena do negocjacji ] [ ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Obrzeżna / Galeria Mokotów / Metro Wilanowska / 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

685 000 zł46 m² 14 846,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Warszawa Białołęka, ul. Flisaków 46,14 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | imponująca wysokość mieszkania ponad 3,5 m dzięki czemu mamy antresolę ok 5 m2 oraz schowek nad łazienką |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

889 000 zł47 m² 18 826,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (47,22m2) z oddzielną kuchnią i toaletą, położone na 5. piętrze kamienicy na ulicy elektoralnej. Aktualnie przeprowadzany jest remont elewacji budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkową nieruchomość, która zapewni Ci niezrównany komfort i wygodę. To mieszkanie posiada fantastyczny układ na trzy strony świata, co oznacza, że każde pomieszczenie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* muranów* ul. Nowolipki 8 * 2-pok. *48 m2 * Oferujemy do wynajęcia widne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48mkw położone na warszawskim Muranowie, w bardzo dobrze utrzymanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii podziwiasz imponujący Pałac Kultury i Nauki, który przypomina, jak blisko jesteś tętniącego życiem serca Warszawy. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Santocka

Mokotów,Warszawa

693 000 zł38 m² 18 236,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna Oferta Mieszkania - 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2023 roku Nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie Świeżo wyremontowane: mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhi

Imielin,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy 51m2 z tarasem około 15m2 od strony południowo-wschodniej na Starym Imielinie. Budynek z 2005 roku z całodobowa ochroną i monitoringiem. Salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

738 000 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Rembielińskiej 5, z klimatyzacją, oddzielną kuchnią, balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

830 000 zł38 m² 21 842,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m usytuowane na 7 piętrze w apartamentowcu z windą zlokalizowane w Warszawie dzielnica Wola, ul. Radziwie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 500 zł50 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 50,28m2 składające się z : - salonu z kuchnią, - sypialni, - łazienki z wc, dodatkowe informacje: - mieszkanie narożne znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2012 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Czysty i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawne, 2-pokojowe mieszkanie do remontu na warszawskim Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa-metro Bródno - ul. Suwalska Do wynajęcia mieszkanie o pow. 47m2. Mieszkanie świeżo po remoncie. Kuchnia połączona z jadalnią + dwa oddzielne pokoje. Z dużego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł42 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bardzo ciche, dwustronne mieszkanie dwupokojowe w kameralnym budynku na Muranowie. Kamienica z 1955, pierwsze piętro. Dwa osobne pokoje, osobna duża widna kuchnia, duża piwnica. Okna z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. *inwestycja zrealizowana* apartament W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją ***gotowy do zamieszkania*** w cenie 439 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

759 000 zł45 m² 16 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , usytuowane na kameralnym Osiedlu Zielona Italia w dzielnicy Nowe Włochy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 085 000 zł52 m² 20 865,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Lokalizacja; śródmieście, centrum. Wszędzie blisko. Komunikacja; doskonała! metro Centrum 200m, autobus, tramwaj 150m. Dworzec Centralny 10minut pieszo kamienica; kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji stare bielany - 2 pokoje W kamienicy Z 1938 roku Interesująca oferta dla miłośników przedwojennych kamienic i klimatycznych mieszkań.Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł67 m² 28 358 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 490 zł58 m² 60,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów przy ulicy Sarmackiej 19. *Lokal o powierzchni 58 m2 znajduję się na trzecim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batumi

Stegny,Warszawa

545 000 zł42 m² 12 914,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż widne i ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Batumi 5 na na Mokotowie. Osiedle charakteryzuje się dużymi odległościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

605 000 zł37 m² 16 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam w świetnej lokalizacji 2- pokojowe mieszkanie tuż przy metrze Dworzec Gdański, stary Żoliborz. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Możliwość uzyskania miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 207 200 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w budynku tuż przy metro Księcia Janusza. W pobliżu znajduje się ch Wola Park, park Moczydło, infrastruktura ulicy Górczewskiej. Mieszkanie ciche, widne, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 200 zł55 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Garaż w cenie! Do wynajęcia bardzo ładne przestronne dwupokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem na który jest wyjście z obydwu pokoi. Apartamentowiec z 2018 r. Mozaika.