dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

890 000 zł48 m² 18 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

1 508 544 zł51,84 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M06, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z inwestycji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł49,20 m² 19 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grochów | 49,2 m | budynek 2015 r. | gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł62,40 m² 13 613,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe na warszawskich Bielanach, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 291 zł35,53 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,53 m z balkonem 4,59 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji z niską zabudową i zielonym dziedzińcem. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 176 880 zł104,16 m² 30 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy penthouse, położone na 4. piętrze kameralnej inwestycji Bielawska 2. Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard i prestiżową lokalizację na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł40,75 m² 21 472,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokoje | Mokotów | balkon | garaż | blisko Galerii Mokotów Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie, 40,75 m , na 2. piętrze nowoczesnego budynku na Mokotowie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł101 m² 73,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament na Powiślu | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki Standard Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych rezydencji na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł48 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wynalazek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37,50 m² 14 373,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 49a, na granicy Włoch oraz Ochoty. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze (bez windy), co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 40 m w Warszawie, dzielnica Wola, w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Budynek jest monitorowany i chroniony, do dyspozycji mieszkańców zadbane patio. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 40 m , ul. Paryska 16 | Saska Kępa. Oferujemy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 600 zł48,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość ze względu na fantastyczne położenie na Starym Mieście przy ul.Świętojańskiej tuż przy Placu Zamkowym. Salon , sypialnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 500 zł45 m² 25 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł50,40 m² 27 757,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Belvedere Residence przy ul. Sułkowickiej w Warszawie. Lokalizacja Belvedere Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,70 m² 26 179,78 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 11 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Grzybowskiej tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Warszawa, ul. Racjonalizacji 1 Powierzchnia: 46 m Piętro: 3 Cena: 3800 zł + czynsz + zaliczki na media ( cena przy wynajmie na min. 6 miesięcy). Minimalny okres najmu: 3 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

869 400 zł46 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, przestronne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Burgaska na Mokotowie. Lokal położony na 1. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 998 zł45,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na chronionym osiedlu lokalizacja: mieszkanie leży w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje, kawiarnie. Blisko znajdują się liczne sklepy (Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł36 m² 24 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie z potencjałem w sercu Pragi-Północ ul. Wiosenna 2, warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania z dużym balkonem i piwnicą, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41,30 m² 16 707,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Inwestycyjne Dwa pokoje | Garaż w cenie 45000 Sprzedaż mieszkania 41,31 m Mokotów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 41.31 m , zlokalizowane, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

898 523 zł43,66 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowoczesnej inwestycji na Pradze Północ, tuż przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł58,40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - duże 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł58 m² 224,14 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 744 zł58,88 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 292 zł37,42 m² 23 016,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania od dewelopera (bez podatku pcc) dwupokojowy apartament o powierzchni 37,42 m2 na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,12 m² 22 071 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesność Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Koszykowej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy. Tutaj każdy dzień zaczyna się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł39,98 m² 87,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł52,68 m² 37 775,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Restaura Górskiego to wyjątkowa, nowoczesna inwestycja, w której wysoka jakość wykończenia spotyka się ze szlachetną architekturą inspirowaną secesyjnymi kamienicami. To adres dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł54 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament bezpośrednio po remoncie. Pokoje przestronne i jasne. Całkowicie wyposażona, jasna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie w pełni umeblowane. Budynek: kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł32,28 m² 24 752,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie już sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Na sprzedaż elegancki i kompaktowy apartament o powierzchni 32,28 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,80 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version below) oferta na wyłączność, bez prowizji dla najemcy. Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel. DO wynajęcia świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Meander budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o powierzchni 28,5 m na trzecim piętrze w bloku z 1954 roku. Stan mieszkania: do remontu, jednak stan techniczny swobodnie pozwala zamieszkać. Układ: - pokój dzienny, -.