dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

673 000 zł46 m² 14 504,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,40 m , 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku- warszawa, bródno, ul. Krasnobrodzka. Mieszkanie w dobrym stanie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą klimatycznego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w kameralnej inwestycji z 2018 roku Bemowo Residence, przy ul. Chrzanowskiej 4. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

639 000 zł57 m² 11 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul.Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 900 zł59 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się w Apartamentowcu Oxygen Residence przy ulicy Wroniej. Nieruchomość mieści się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

879 000 zł55 m² 15 982 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 + balkon znajdujące się na Pradze - Południe przy ulicy Nowaka - Jeziorańskiego 4. Klucze do lokalu zostały już odebrane i można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł45 m² 18 931 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, taras 27m2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Białołęka ul. Marywilska 64a > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m > budynek z 2024 r., osiedle Miasto Moje dewelopera Ronson > stan deweloperski, klucze już oddane ZAKUP BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Nowa Praga,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 356 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Piękne, unikatowe i niezwykle przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu Nowej Pragi. Lokalizacja Nowa Praga, to jedna z najciekawszych architektonicznie lokalizacji na mapie prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 549,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis Mamy przyjemność zaprezentować rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce, przy ul. Światowida, z widokiem na zieloną okolicę, idealne dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 616,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje Bielany Metro Wawrzyszew! Mieszkanie do wprowadzenia lub wynajmu bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie o powierzchni niemal 37 m kw. zlokalizowane na Bielanach. Mieści się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rolna

Mokotów,Warszawa

879 000 zł41 m² 21 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w kameralnym budynku z 2013 roku przy ul. Rolnej, bardzo blisko stacji metra służew. Mieszkanie o pow. 41 m2, dwa pokoje, większy pokój połączony częściowo z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Mieszkanie jest pierwszy raz wynajmowane! Do wynajęcia nowe (2025r.) bardzo ładne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 4 pietrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 763,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z 1966 roku zlokalizowane na Woli. Blok ocieplony, winda w nowoczesnym standardzie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

720 000 zł61 m² 11 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 51m , położone na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

559 000 zł27 m² 20 936,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - centrum Warszawy, przy alei Jana Pawła II. Mieszkanie znajduje się na 15. piętrze w 16-piętrowym bloku, oferując niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Nieruchomość jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 900 zł40 m² 98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia ładne, ciche dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w apartamentowcu. Osiedle jest zamknięte i strzeżone. Budynek z 2010 roku z portiernią. Ul. Giełdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

575 000 zł37 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie blisko Starówki i stacji metra Dworzec Gdański 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Dymińskiej. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na Białołęce o powierzchni 43 mkw, składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - balkonu Mieszkanie usytuowane jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł46 m² 89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Siłownia i sala kinowa w cenie! Klimatyzacja! Zostało odświeżone! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 295,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuje do sprzedaży ustawne, dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest bardzo widne i przytulne. Mieszkanie O powierzchni 35,79m2 składa się Z: kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! do wynajęcia dwupokojowe, przestronne mieszkanie przy ulicy Puławskiej 66/70! Bardzo przestronne wnętrze podzielone na dwa niezależne pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, toaletę, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Włochy,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 316,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta zakupu mieszkania do generalnego remontu blisko Stawu Koziorożca. Możliwość zakupu dwóch mieszkań w pionie w tej kamienicy. Nowy właściciel nabywa prawa do połowy działki, połowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z 2010 r. na Bemowie, w pobliżu stacji metra Ulrychów oraz ch Wola Park. Mieszkanie o pow. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z dużą loggią, usytuowane na 11. w bloku zlokalizowanym tuż przy Kępie Potockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wesoła,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W zielonej Wesołej Szukasz nieruchomości, która łączy komfort miejskiego życia z bliskością natury? A może chcesz zainwestować w mieszkanie, która szybko się wynajmie? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 60m2, piętro 4/9 z windą, w budynku z 2003 r., przy ul. Stefana Dembego, ursynów, kabaty. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Nowe Świdry,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na ul. Świderskiej w Warszawie - po generalnym remoncie! Nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla pary! Jeśli szukasz połączenia ciszy i lokalizacji w sercu miasta, przyjrzyj się tej ofercie. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest połączenie bliskości licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł37 m² 20 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,66 m 3 piętro w 8-piętrowym apartamentowcu z windą z 2019 roku Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

950 000 zł51 m² 18 500,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad (ul. Bruzdowa 100k). Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne i w pełni wykończone mieszkanie w apartamentowcu z 2019r. Atuty mieszkania: metro Przytulnie urządzony balon - na którym kilka osób może wypoczywać :) Dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

1 090 000 zł51 m² 21 414,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mokotów | Stegny| Park Tower | Pory. Mieszkanie o powierzchni 50,90m2, salon z otwartą kuchnią, duży balkon, sypialnia z garderobą, łazienka z prysznicem. Jedno miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 448 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w naszym biurze! Do wprowadzenia w sąsiedztwie Łazienek Królewskich, dolny Mokotów. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnią o pow. 49,87 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

768 000 zł40 m² 19 393,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortową kawalerkę przy Al. Jerozolimskich 216. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze chronionego 24h apartamentowca. Budynek jest monitorowany, na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

825 000 zł54 m² 16 574,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wstęp: jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Międzynarodowej - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Opis: mieszkanie o wyjątkowej funkcjonalności, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie typu studio na Warszawskiej Białołęce tuż przy Stacji pkp Żerań, przy ulicy Marywilska 66a, znajdujące się w świetnej lokalizacji. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które łączy przestronność i funkcjonalność z komfortem codziennego życia. Usytuowane na zamkniętym osiedlu, z dala.