dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

885 400 zł47 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

? żoliborz - 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | 45 m | po remoncie! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 45 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Miasteczko Wilanów,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 884,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja mieszkania W inwetsycji royal residence V etap Zapraszam do zapoznania się z ofertą cesji mieszkania 46, 60 m2, które składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 24,68 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś po zakupie od razu się wprowadzić? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,50m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość położona na 2 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

634 000 zł45 m² 13 995,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju bez utraty funkcjonalności. Mieszkanie jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z loggią W pełni umeblowane mieszkanie, urządzone w naturalnym, przyjemnym dla oka stylu. Znajduje się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Domaniewskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Wygodne, mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące się na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z 2023 roku. Więcej naszych ofert znajdziecie na naszej stronie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

710 000 zł56 m² 12 726,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszam do zakupu osoby, które chciałyby nabyć nieruchomość na Bielanach, w miejscu, w którym latem mieszka się jak w parku. Oferta dotyczy bardzo dużego, 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

559 200 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojową nieruchomość usytuowaną na Pradze Południe, w miejscu świetnie skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta. Tuż obok przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

3 600 zł48 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2 znajdujące się na 5 piętrze budynku przy ul. Rembielińskiej 20. Mieszkanie dwupokojowe, z kuchnią częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Koło,Warszawa

665 000 zł43 m² 15 393,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Eleganckie, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy na Woli. Doskonała lokalizacja blisko Park Moczydło oraz Lasek na Kole. Mieszkanie o metrażu 43,2m2 z dwoma pokojami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Starym Mokotowie, na rogu ulic Łowickiej i Narbutta. Zespół kamienic pod nazwą Szare Domy powstał na początku lat 30-tych XX w. Obecnie jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

599 883 zł42 m² 14 283 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

41,84m2 | 2 pokoje + ogródek z utwardzeniem Bródno Podgrodzie metro kondratowicza - 15 minut Pętla autobusowa - 5 minut Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym budynku położonym na Targówku - Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (41,5 mkw) 2 pokojowego przy ulicy Literackiej na Bielanach. *** Układ pomieszczeń dostępny w galerii zdjęć. Mieszkanie ciche z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

539 000 zł40 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 roku zlokalizowane w Warszawie, białołęka, ul. Podłużna Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

609 000 zł36 m² 16 684,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Esperanto! Spokojna okolica z jednocześnie bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Zamkowy

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł43 m² 111,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/English version below/ Apartament znajduje się na 2 piętrze kamienicy w centrum Placu Zamkowego. Z sypialni oraz salonu rozpościera się przepiękny, bezpośredni widok na Zamek Królewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

589 000 zł27 m² 21 496,30 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 27m2 z balkonem francuskim na 7 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu. Blok został wybudowany w 1972 roku, kilka lat temu została wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

697 000 zł39 m² 17 862,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,02 m2 zlokalizowane w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy jaką jest Saskiej Kępy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o wielkości 48 mkw, zlokalizowane przy ul. Namysłowskiej na Pradze Północ. Lokal mieści się na drugim piętrze w budynku z 2004r na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podborska

Włochy,Warszawa

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Eleganckie, bezpośrednio, nowe mieszkanie dwupokojowe w 3 -piętrowym kameralnym budynku z windą przy ulicy Podborskiej. Mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z loggią i oddzielną widną kuchnią. Super lokalizacja metro Stokłosy 750 m. Meble kuchenne wymienione w 2022 roku, łazienka remontowana w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł80 m² 187,50 zł/m²

 

Piętro:14/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Luksusowy apartament na wynajem - 14. piętro, złota 44, śródmieście Wyjątkowe miejsce, najwyższy standard, prestiżowy adres Zamieszkaj w najwyższym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 481 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone jest na Osiedlu Marzeń z 2016 roku, w spokojnej okolicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługowo-handlową. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Niecałej, tuż obok opery narodowej budynek: kameralna kamienica przy ulicy Niecałej została wybudowana w 1961 roku. Budynek jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Pięść

Koło,Warszawa

598 500 zł38 m² 15 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje księcia janusza metro Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli, w jednej z najbardziej atrakcyjnych części tej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 590 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Zajączka 8 w Warszawie *powierzchnia 37,3 m2 *3 piętro *składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

679 000 zł39 m² 17 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , położone na 4. piętrze 9-piętrowego bloku. To doskonały wybór zarówno dla młodych par, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, widne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na 3 piętrze 9 piętrowego nowoczesnego, apartamentowca z 2007 r. na Mokotowie. Mieszkanie składa się 2 pokoi (21 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

835 373 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 z obszerną loggią ok. 4,30 m2 w świetnie rozwijającej się części Pragi Południe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,5 m2, z ogródkiem o powierzchni 65 m2 położony w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Mieszkanie ciche, jednostronne - wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

673 000 zł36 m² 18 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nicejska

Mokotów,Warszawa

2 383 zł48 m² 49,65 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 mkw przy ulicy Nicejskiej 1, na Mokotowie, stegnach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, jasne i przestronne. Położone jest na 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

965 000 zł51 m² 18 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową 2-pokojową nieruchomość, zlokalizowaną na Starych Bielanach w zadbanej kamienicy z 1950 roku. W pobliżu znajdują się zabytkowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

653 000 zł41 m² 15 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie typu studio z oddzielną kuchnią i możliwością przerobienia na dwa pokoje, przy ul. Franciszka Marii Lanciego 13 o powierzchni 40,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okolica: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, na skrzyżowaniu ulic Gagarina, belwederskiej oraz Spacerowej. Bezpośrednio naprzeciw budynku znajduje się wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

775 000 zł40 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, znajdujące się w La Tour Residence, budynku wybudowanym w 2014 roku przy alei Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na Woli, przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie Wyróżnia je korzystny układ gwarantujący poczucie przestrzeni i ustawność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

839 000 zł57 m² 14 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Rosoła. Mieszkanie znajduje się na zadbanym, ogrodzonym osiedlu, wyposażonym w liczne boiska sportowe, sklepy.